Karoliny Světlé 8, Praha
CENTRUM PRO PORUCHY METABOL. A VÝŽIVY

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

paní doktorka je skvělá, nedám na ní dopustit. Odborník na svém místě, je milá, příjemná a velmi ochotná. V ordinaci je natolik příjemné prostředí, že člověk nemá pocit že je u lékaře. Doporučuji

S paní doktorkou mám dobrou zkušenost. S její pomocí jsem zhubla téměř 30 kg. Pak jsem přestala držet dietu - otěhotněla jsem a stala se ze mne bečka. Nabrala jsem jen v těhotenství 35 kg a pak ještě něco navíc- to bylo po smetáncích, kašičkách a jiných mimiňáckých dobrůtkách. Dostala jsem se na mega váhu, ale dneska, s její pomocí, mám opět 30 kg pryč. Dnes je mi už jasné, že je to doživotní řehole. Když někdy nezvládnu nastavenou dietu, musím holt některý den ubrat na plynu a výsledek? Nehubnu, ale hlavně nepříbírám!!!!!! Paní doktorko, děkuji.....

Paní doktorka vám velmi pomůže se změnou životního stylu. Pokud budete vše dodržovat, zhubnete. Jinak je velice milá, ochotně zodpoví všechny dotazy. Já jsem velice spokojená.

Takové názory, že jakmile přestanete dietu dodržovat, tak budete jako bečky, jsou naprosto mimo. To je přeci samozřejmé, že když už máte jednou potíže s váhou a zhubnete, tak se budete muset krotit celý život a ne začít jíst a chlastat jako před dietou. To už není o paní doktorce, ale o pacientech a jejich vůli.

super

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Mohou být občas rty suché? Po namazání se to na kratší dobu zlepší a pak zase znovu. Je to běžné nebo za tím může být i nějaké onemocnění? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den, může se to objevovat častěji při mrazu, při častém olizování rtů, při nedostatku železa a některých vitamínů. Pokud se objevuje i zánět v ústech, značí to už zavažnějsi problem a kontaktujte svého praktického lékaře a stomatologa.

MUDr. Taťána Staňková

• Dobrý den. Je běžné, že jsou nohy v pubertě občas chladné? Většinou to vypadá jako kdyby to bylo od podlahy, při oblečení 2 ponožek to většinou přejde. Jsou také studené při stresové situaci. Také zpocené nohy v botách. V chladnu venku při sezení jsou také studené, chůzí většinou trochu zteplají. Může být takto v mládí již zúžení cév při obezitě? Nebo se spíše jedná o normální jev? Děkuji.

Dobrý den, k obezitou to není způsobené. Navštivte Cévní poradnu abyste byli klidní :)(ale většina cévních onemocnění vzniká v pozdějším věku )

MUDr. Taťána Staňková