Karoliny Světlé 8, Praha
CENTRUM PRO PORUCHY METABOL. A VÝŽIVY

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

paní doktorka je skvělá, nedám na ní dopustit. Odborník na svém místě, je milá, příjemná a velmi ochotná. V ordinaci je natolik příjemné prostředí, že člověk nemá pocit že je u lékaře. Doporučuji

S paní doktorkou mám dobrou zkušenost. S její pomocí jsem zhubla téměř 30 kg. Pak jsem přestala držet dietu - otěhotněla jsem a stala se ze mne bečka. Nabrala jsem jen v těhotenství 35 kg a pak ještě něco navíc- to bylo po smetáncích, kašičkách a jiných mimiňáckých dobrůtkách. Dostala jsem se na mega váhu, ale dneska, s její pomocí, mám opět 30 kg pryč. Dnes je mi už jasné, že je to doživotní řehole. Když někdy nezvládnu nastavenou dietu, musím holt některý den ubrat na plynu a výsledek? Nehubnu, ale hlavně nepříbírám!!!!!! Paní doktorko, děkuji.....

Paní doktorka vám velmi pomůže se změnou životního stylu. Pokud budete vše dodržovat, zhubnete. Jinak je velice milá, ochotně zodpoví všechny dotazy. Já jsem velice spokojená.

Takové názory, že jakmile přestanete dietu dodržovat, tak budete jako bečky, jsou naprosto mimo. To je přeci samozřejmé, že když už máte jednou potíže s váhou a zhubnete, tak se budete muset krotit celý život a ne začít jíst a chlastat jako před dietou. To už není o paní doktorce, ale o pacientech a jejich vůli.

super

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Můžu se prosím zeptat, zda existují nějaké životu nebezpečné onemocnění srdce v 16 letech pokud je člověk obézní. Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte obtíže (např. dušnost, bušení srdce, pocit nepravidelnosti srdeční akce)naštivte raději kardiologa. Může jít napřiklad o dosud nediagnostikovanou vrozenou srdeční vadu, která se vlivem obezity namáháním srdíčka projeví a zhorší.

MUDr. Taťána Staňková

• Dobrý den,
    Mohu vas poprosit o radu nasmerovani v mem problemu? Posledni mesic mne temer pravidelne kazdy den na cca hodinu rozboli bricho, tupa bolest v miste nad pupikem. Nejsem si vedoma noveho jidla v jidelnicku. Za posledni dva a pul mesice jsem zhubla sedm kilo - zdrave, sportem, pocitanim kalorii. Muze to souviset? Ci jaka by mohla byt pricina? Lecim se snizenou funkcI stitne zlazy. Dekuji Kristýna

Dobrý den, v léto lokalitě bolí duodenální vředy a slinivka(ta však bolí jinak).. Navštvte svého praktického lékaře, pravděpodobně Vás odešle na gastro.

MUDr. Taťána Staňková