CENTRUM PRO PORUCHY METABOL. A VÝŽIVY
Národní 9, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: CENTRUM PRO PORUCHY METABOL. A VÝŽIVY Jiný

S kamaradkou jsme zhubly kazda 20 kg a uz se od jara udrzujeme .Pri prvni navsteve mi pani dr.objevila v laboratori cukrovku a ztucneni jater a kamaradce stitnou zlazu a tlak a zacala to lecit a jeste nas poslala na sono.Pak nam to kontrolovala i pri dalsich navstevach.Schvalila nam nase vitaminy,ktere jsme ji donesly ukazat, v lekarne jsme koupily vlakninu a naucily se slozit jidelnicek.Kazdou navstevu jsme se naucily jak se orientovat v obalech a potravinach a jake jsou nove potraviny na trhu. Zhubnuti 20 kg nam trvalo necelych 5 mesicu.Leky na hubnuti jsme celou dobu nepotrebovaly, zacaly jsme hubnuti rovnou jidlem,protoze mi pani dr.nedoporucila zacit “pytliky”Guaretou kvuli spatnym laboratornim vysledkum.
Kdo ma alespon maly zbytecek vule,tak tam urcite dokaze zhubnout.

Umístění: CENTRUM PRO PORUCHY METABOL. A VÝŽIVY Jiný

Dostanete strohy seznam potravin pro kazdou ze tri slozek, tedy pro cukry(prilohy), bilkoviny a zeleninu. Kazdou dalsi navstevu do seznamu povolenych potravin lekarka neco prida, abyste meli pocit, ze jste tam nesli zbytecne a ze za cenu navstevy se aspon neco dozvite. Hlavni je ze mate jist pripravky, ktere jsou nejakym zpusobem s pani doktorkou spojene-to si muzete najit na webu. Hubnete kilo tydne, ale to hubnete stejne s temi pripravky i bez nich, sama jsem vyzkousela. Dieta je zalozena na tom, ze temer nejite prilohy... ale zase mate moznost si koupit ty produkty, co vam pani doktorka doporuci, specialni nudle a ryzi - staci se podivat na web.

paní doktorka je skvělá, nedám na ní dopustit. Odborník na svém místě, je milá, příjemná a velmi ochotná. V ordinaci je natolik příjemné prostředí, že člověk nemá pocit že je u lékaře. Doporučuji

S paní doktorkou mám dobrou zkušenost. S její pomocí jsem zhubla téměř 30 kg. Pak jsem přestala držet dietu - otěhotněla jsem a stala se ze mne bečka. Nabrala jsem jen v těhotenství 35 kg a pak ještě něco navíc- to bylo po smetáncích, kašičkách a jiných mimiňáckých dobrůtkách. Dostala jsem se na mega váhu, ale dneska, s její pomocí, mám opět 30 kg pryč. Dnes je mi už jasné, že je to doživotní řehole. Když někdy nezvládnu nastavenou dietu, musím holt některý den ubrat na plynu a výsledek? Nehubnu, ale hlavně nepříbírám!!!!!! Paní doktorko, děkuji.....

Paní doktorka vám velmi pomůže se změnou životního stylu. Pokud budete vše dodržovat, zhubnete. Jinak je velice milá, ochotně zodpoví všechny dotazy. Já jsem velice spokojená.

Takové názory, že jakmile přestanete dietu dodržovat, tak budete jako bečky, jsou naprosto mimo. To je přeci samozřejmé, že když už máte jednou potíže s váhou a zhubnete, tak se budete muset krotit celý život a ne začít jíst a chlastat jako před dietou. To už není o paní doktorce, ale o pacientech a jejich vůli.

super

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Můžu se prosím zeptat, zda existují nějaké životu nebezpečné onemocnění srdce v 16 letech pokud je člověk obézní. Mnohokrát Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud máte obtíže (např. dušnost, bušení srdce, pocit nepravidelnosti srdeční akce)naštivte raději kardiologa. Může jít napřiklad o dosud nediagnostikovanou vrozenou srdeční vadu, která se vlivem obezity namáháním srdíčka projeví a zhorší.

MUDr. Taťána Staňková

Mohu vas poprosit o radu nasmerovani v mem problemu? Posledni mesic mne temer pravidelne kazdy den na cca hodinu rozboli bricho, tupa bolest v miste nad pupikem. Nejsem si vedoma noveho jidla v jidelnicku. Za posledni dva a pul mesice jsem zhubla sedm kilo - zdrave, sportem, pocitanim kalorii. Muze to souviset? Ci jaka by mohla byt pricina? Lecim se snizenou funkcI stitne zlazy. Dekuji Kristýna

Dobrý den, v léto lokalitě bolí duodenální vředy a slinivka(ta však bolí jinak).. Navštvte svého praktického lékaře, pravděpodobně Vás odešle na gastro.

MUDr. Taťána Staňková