Svatopluk Solař, internista Praha

MUDr. Svatopluk Solař

Internista Více

7 názorů

Uložit


Adresa

U Vojenské nemocnice 1200, Praha
Ambulance pro poruchy výživy, UVN

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Umístění: Ambulance pro poruchy výživy, UVN Jiný

K panu doktorovi Solařovi jsem chodila 20let když měl ordinaci ve Slaném a je to nenahraditelný lékař po všech stránkách!!!! Jsem diabetická s dalšími nemocemi a pan doktor je Zkušený,chytrý,obětavy,ke starším pacientům vice ohleduplný, a hlavně nejede jen to své kolečko Dia,ale zajímají ho i další zdravotní problémy pacienta,léky které bere a vše hodnotí s rozumem a komplexně.je to nejlepší lékař kterého jsem v životě poznala a někdy mysli více na pacienty než na sebe...bohužel takových lékařů moc není...všem v okolí Slaného jeho ordinace moc chybí...člověk na pravém místě..


M
Umístění: jiné místo Jiný

Dostat se do rukou takoveho profesionala je stestim kazdeho diabetika. Lidsky pristup, na nic nezapomene ani pri svem extremnim vytizeni. A na zaver prida jedte neco hezkeho a povzbudiveho. Profesional, super lekar kazdym coulem. Diky doktore za vse , co pro nas delate.


Pán Doktor je velice vytížený a pracovní doba mu nekončí ani po ordinačních hodinách. Sám se léčí na diabetes 1 a proto vím že jsem v Těch nejlepších rukách. Přečetl jsem si víše napsané komentáře a nic jiného mi nezbývá než souhlasit s autory.Doktor Solář je jak by řekl klasyk, Odborník na slovo vzatý Děkuji Pane Doktore že jste mě před dvěma léty přijal pod svá ochraná křídla.


M

K tomuto lékaři chodím již několik let na interní kontroly. Je to super doktor, velmi pečlivý, nenechá nic náhodě a je to skvělý člověk.


.

Každý lékař má jiný styl a postup léčby.. Tento doktor je nejlepší a navíc je to super člověk. Jsem ráda, že se jsem v rukách tak skvělého doktora.


I

Jsem pacientkou s diabetes již přes 30 let a tak mohu porovnávat. Je to nejlepší diabetolog, kterého jsem za ta léta měla. Zde se mi sešel skvělý odborník s milým, lidským přístupem k pacientovi v jedné osobě. Doufám, že spolupráce potrvá dlouhá léta. Mohu každému jen doporučit.


Skvělý...diabetolog k nezaplacení! Doporučuji všema deseti...Vojenská ve Střešovicích


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti