Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1.5

Obecné skóre
12 názorů

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi neochotná, nepříjemná a zlá. Mému otci diagnostikovala alzheimera s velmi neprofesionálním přístupem. Odmítla jakoukoliv pomoc se slovy "na demenci nic neexistuje, užijte si to". V žádném případě NEDOPORUČUJI!


J
Ověřeny pacient

kdyby šlo u paní Grammetbauerové dát 0 hvězdiček, tak je dám. V životě jsem nepotkal tak nepříjemnou a až ZLOU doktorku. Ptala se na věci, co s mým neurologickým problémem neměly absolutně žádnou spojitost, běžně mi skákala do řeči nebo mě ihned utínala větami typu "TICHO" a byla celkově tak nepříjemná a strašná, že už k ní do ordinace v životě nevkročím. OPRAVDU SILNĚ NEDOPORUČUJI. Zajeďte si raději na neurologii na Proseku. Cokoliv je lepší než tohle.


P
Ověřeny pacient

Mám podobné zkušenosti jaké již zde byly popsány, chodím k ní léta s problémy se zády, potažmo křeče do ruky a nohy - většinou jen konstatuje, že mám špatnou páteř, párkrát mi udělala obsřik (který mi stejně nepomohl), nebo napsala nějaká analgetika, ale podstatu těch problémů neřeší (nějaký rtg nebo ultrazvuk.... - nic). Jediné plus je, že mi párkrát napsala regabilitace, taktéž mi moc nepomohly.


K paní doktorce mne poslal praktický lékař, sídlící ve stejné budově. Přišla jsem k němu se zablokovaným krkem, ramenem a půlkou zad, křečemi, nehybností ramene bez předchozího úrazu, poslal mne okamžitě sem, že mám buď skřípnutý nerv, v horším natržený sval nebo zánět, a ať se mi na to podívá odborník co nejdřív. Že prý paní doktorka je údajně i neurologická pohotovost. Po půl hodině sezení v prázdné čekárně jsem se zaptala občas procházející sestry jak dlouho se tu normálně čeká. Řekla mi, že nejsem objednaná a tudíž mne nemůže vzít, ani s papírem od praktika a doporučením na rychlé ošetření. Za celou tu dobu, co jsem tam seděla, přišli dva nebo tři lidi. Mezitím paní doktorka i sestra několikrát ,,couraly" po chodbě-pro kafe, popovídat si do vrátnice... Když mne asi po třech hodinách konečně vzala, řekla mi že pohotovost není a že nemá povinnost ordinovat, když nemá nikoho objednaného. Na rameno mi sáhla přes tričko, řekla že se to v dohledné době nespraví a jediné opatření-že nesmím brát prášky proti bolesti, protože takové množství jaké vezmu s takhle zablokovanou páteří mě za chvíli rozežere zevnitř. Jedna z nejhorších lékařek co mne kdy ošetřovala. Blok se mi od té doby rozšířil na celá záda, bezbolestně jenom ležím na rovném a měkkém. Ale nezapomněla mi dát papír pro pojišťovnu, že jsem s tímto problémem ošetřená byla, a tak k jinému lékaři už jít údajně nemůžu.


Zlá,arogantní vždy od ní odcházím s pláčem a bolestí v zádech, ale i na duši. Jak tak necitlivý a jedovatý člověk muže dělat lékaře.
A.


Ověřeny pacient

Nevím, jak může být lékařka takhle zlá, pokud ji ta práce nebaví, tak ať jde dělat dělnici nebo na jatka, protože tato doktorka se jinam nehodí...doktoři nejsou nadlidé, ikdyž si to mnozí myslí. Opravdu jsem se s horší lékařkou ještě nesetkala...! ! ! PROTO TUTO DOKTORKU NEDOPORUČUJI ! ! ! kdybych si bývala přečetla její hodnocení, tak k ní NIKDY ani nejdu!!!


Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé. Byla velice vstřícná a pečlivá.Poslala mne na další vyšetření a na rehabilitaci.Mohu ji doporučit. V.Mazáková


Ověřeny pacient

Paní doktorka mi byla "doporučena" mou praktickou lékařkou se slovy že bere jen na objednání. Což dokážu pochopit, ale bohužel do její ordinace se nelze dovolat v jejích oprdinačních hodinách. Už jen tato skutečnost mě odrazuje. Jak se mám obejdnat když nebere telefon. A přeci jen bolest hlavy je stále ve vzestupné tendenci tak po více jak týdnu volání už nemám náladu čekat.


A
Ověřeny pacient

Přišla jsem s doporučením na akutní vyšetření, které odmítla. Kdysi jsem u ní rovněž byla, sice mne dlouho vyšetřovala, ale jediné léčení recept na lék proti bolesti, ten si mohu koupit sama, to není řešení


L

Paní doktorka má skutečně problém s návrhem nějakého řešení. Buď Vám nacpe prášky a nebo doporučí zaplatit si lázně, ale přemýšlet o důvodu nemoci a řešení, to jí nejde.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti