Stanislava Polášková, dermatolog Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Věnuji se především dětské dermatologii, ze které jsem složila specializační atestaci a tomuto oboru se věnuji řadu let. Publikuji články z oblasti dě...

Potvrzuji plně slova paní Veroniky Vašákové (z 16.5. 2016). Oceňuji u paní doktorky profesionální přístup kombinující vysokou odbornost s velmi lidským přístupem k pacientovi. Důkladně vysvětlila můj problém, příčiny i způsob léčby. Příjemná byla i její spolupracující sestřička :-). Během dovolených - při náporu pacientů na omezený počet lékařů - velmi chvályhodný stav. Děkuji!

Skvělá lékařka. Po vyšetření u 4 dermatologů kteří nám vždy řekli, že nevědí a napsali mast, že uvidíme, jsem se s dcerou konečně dostala k lékařce, která sama během týdne zařídila testy bez čekání na několika odděleních nemocnice na Karlově náměstí a velmi rychle se celá situace začala řešit.
Neměla problém říct, že má podezření, ale není si jistá a zavolala si další lékaře na konzultaci. Nepředepisovala zbytečné masti, dokud nevěděla, o co se skutečně jedná, jen aby mi zavřela pusu. Přístup k dceři kvělý, chování úžasné. Teď už je dcera téměř zdravá.
Je sice pravda, že je obtížné se dovolat, ale toto pracoviště je druhé nejlepší hned po motolské dětské dermatologii. Je tam opravdu fofr, ale vyplatí se počkat.

Absolutně nezvedají telefon.Při kontrole zavolejte si na výsledky znamená asi z okna.Volal jsem každý den 30-35X od 8:00 Do 16:00 a NIC samé obsazení nebo vyzváněcí ton.Takže výsledky nikde a dcera potřebuje jít na oparci. Když tam jdu osobně má paní Dr. dovolenou super a zástup ? Kdo vzdělí výsledky NIKDO.....Opravdu nehorázné tak si paní doktorko pořiďte email, když neumíte zvednout sluchátko.Od čeho tam máte sestru? Asi jen do počtu, že?