Ukrajinská 11, Praha

Plaňanská 573/1, Praha
Poliklinika Malešice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Paní doktorka Soukupová je skutečně odbornicí svého oboru. Její přátelský přístup k nové/neznámé pacientce mě velmi mile překvapil. Vždy když jdu k novému lékaři prvotní obavy jsou právě z přístupu. Bylo mi vše pečlivě vysvětleno, následně provedené ošetření, kterého jsem se bála (vpichy do nataženého svalu) bylo krok po kroku opět vysvětleno a provedení bylo minimálně bolestivé. Jak jsem již říkala, odcházela jsem naprosto spokojená a bez bolesti, kterou můj praktický lékař nijak neřešil a považoval jí za pouhé "nachlazení zad" (které mě trápilo skoro celé dva měsíce). Děkuji a určitě se na paní doktorku Soukupovou budu i v budoucnu ráda obracet. Spokojená klientka, Míša

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

K paní doktorce Soukupové docházíme s babičkou již několik let. Její přístup je kombinací profesionality a lidskosti, což je u lékaře stále spíše nevídané. Paní doktorka šíří pozitivní energii, snaží se pomoci a vše nám detailně vysvětluje. Léčbu samozřejmě nedokážu z laického hlediska posoudit, ale dle mého názoru zpomalila příznaky nemoci. Paní doktorku Soukupovou mohu s klidným srdcem doporučit. Děkujeme za Vaši skvělou práci.

Dobrý den,
nedokážu zhodnotit lékařské dovednosti paní doktorky, jsem teprve na začátku léčby, ale při mé (zatím) jediné návštěvě:
nečekala jsem v čekárně víc jak pět minut,
paní doktorka mi podala na začátku ruku a představila se,
nechala mi spoustu času na to, abych jí mohla vysvětlit všechny moje obtíže, neskákala mi do řeči,
po vyšetření mi diagnózu podrobně a dlouho vysvětlovala,
ptala se mě, jestli tomu všemu rozumím, odpověděla na moje doplňující dotazy.
Za sebe mohu paní doktorku po lidské stránce určitě doporučit.

První a poslední návštěva u této osoby, její jednání překračuje hranice drzosti a urážlivosti. Ignoruje pacienta, nekomunikuje s ním, neodpovídá na jeho dotazy. Např. ohledně možnosti léčby či dalších vyšetření. Absolutně souhlasím se Sany a SPSPSP. Už nikdy více. Nechápu jak někdo mohl napsat na tuto doktorku pozitivní referenci. Byl to uplný flasback/deja vu - do minulýho komunistickýho režimu,

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, nevím, jak někdo může napsat, že je náladová. Naopak rozdává kolem sebe tolik pozitivní energie, jak to málokdo dokáže. Kdykoliv pomůže, nedám na ni dopustit. Skutečně bezvadný člověk, nejen lékař. A komu se to nelíbí, má přece možnost volby, ne?

Paní doktorka léčí rutinně a ignoruje když léčba nezabírá. Nemá problém nechat pacienta v bolestech několik měsíců. Nezajímají jí příčiny. Na dotaz, jestli jsou možná další vyšetření, když léčba pouze pomocí silných léků na bolest nezabírá odpověděla, že vyšetření je moc drahé, ať si přijde na kontrolu, že napíše zase jiné léky na bolest. Místo léků na bolest by bylo příjemnější, kdyby se zkoumala příčina a zahájila se léčba s pokusem pacienta vyléčit a ne jen nadopovat pacienta dalšími a dalšími léky.

S paní doktorkou mám zkušenosti už z doby, kdy pracovala v soukromém zařízení Medicover. Vždy se mnou jednala korektně, její přístup a péče jsou na vysoké profesionální úrovni. Moje zdravotní problémy řešila pečlivě a hledala nejlepší řešení. Nemůžu si jí vynachválit.

Stačila mi u ní jedna návštěva a myslela jsem, že cestou od ní z ordinace si snad půjdu hodit mašli, kolik deprese na mně hodila! Byla velmi nepříjemná, arogantní, naprosto nelidský přístup, její chování bylo skutečně úděsné, ještě zde měla jakousi medičku, tak se asi před ní předváděla nebo co, to opravdu nevím, ale způsobem, jakým se mnou paní doktorka hovořila a jednala, jsem za celá léta ještě nezažila a že jsem poznala lékařů dost. Tohle je nejotřesnější doktorka, která nemá s dobrým přístupem k pacientům nic společného. Nafoukaná a silně arogantní! Rozhodně k ní nikoho nedoporučuji. Chvílemi mne dokonce až urážela, bylo to velice nepříjemné první a zároveň také poslední setkání s touto ženskou, nikdy více!

Úžasná lékařka s profesionálním přístupem, pečlivá, vstřícná, milá, s pochopením pro bolesti a starosti pacienta. Totéž platí o její sestřičce. Doporučuji.
Jen mi uniká, proč Pojišťovna Ministerstva vnitra - 211 nemá zájem o uzavření smlouvy, zvláště, když někteří neurologové zdaleka nedosahují kvalit tohoto pracoviště.

Velmi prijemna doktorka. Pomohla mi, kdyz jsem to potrebovala nejvic. Neni jen stroj, ale opravdu clovek, s pacienty si povida. Objednaci doba je sice nekolik mesicu dopredu, ale mne to za to stoji. A i kdyz jsem zmenila pojistovnu a pani doktorka ji nema, klidne si zaplatim v hotovosti. Nemenila bych!!!!