Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: jiné místo

Ja jsem vždy byla s paní doktorkou spokojena. Opakovaně mi pomohla při léčbě akne a vypadávání vlasů . Byla vždy milá a ochotna. Pamatuji si ji ještě, kdyz ordinovala na Lehovci. Doporučuji .

Bohužel,o odbornosti paní doktorky se dá s úspěchem pochybovat. Manželův ekzém(který nepoznala) léčila jakousi tekutinou na vysoušení. Výsledky této léčby zhodnotila jiná paní doktorka jako příšerné a nasadila medikamenty,které už fungují. Ale bohužel léčba bude trvat poněkud déle a samozřejmě se i prodraží. Takže paní doktorku Šípkovou už nikdy!

K této doktore chodím již od mala. Po dlouhé době byla potřeba pani doktorku navštívit. Objednání, čekací doba vše v pořádku. Stejně tak začátek kontroly,ovšem když přišla doba na vypsání receptu a změnu adresy se jménem, tak se z toho stala 15ti minutová groteska. Po této grotesce jsem se opět zeptala na jeden problém,který jsem jí hned řekla na začátku a bylo mi odpovězeno tím, že jsem tam už moc dlouho a at jdu pryč(s psaním receptu 20min), že prý pokud mám ještě něco ať navštívim jinou ordinaci dermatologa.Mé doporučení: Pokud jste muž,bez obav navštivte pokud žena,poohlédněte se po někom jiném.Na muže reaguje kladně a mohou mít nespočet otázek a všechny zákroky udělá s ochotou.

Paní doktorka odmítla ošetřit syna, přesto že byl objednán, neměl však sebou originál průkazu pojištěnce, ale pouze kopii, dobré je ještě říci, že již před tímto plánovaným ošetřením byl jejím pacientem. Byl je platné dvojnásob, již nikdy totiž nebude! Nedoporučuji takto nepříjemného lékaře nikomu!!!

Velmi nepříjemná paní doktorka, s takovym jednanim jsem se nikdy nesetkala. Syn byl objednany na 14hodinu, prisli jsme vsak o 5 min pozdeji. 10 minut nas pani doktorka nechala cekat v cekarne (podotykam, ze cekarna byla prazdna). Kdyz vysla z ordinace bylo nam receno, ze jsme prisli pozde a ze nas nemuze vysetrit, i kdyz dalsi pacient byl objednan az za pul hodiny. Radeji jsme sli o patro niz k jine pani doktorce, kde jsme byli i bez objednani velmi ochotne osetreni.

U teto doktorky se lecim s atopickym ekzemem jiz 20 let. Objednani je presne, necekam dlouho, je zde moznost svetlolecby. Doktorka me vzdy prohledne a dobre zhodnoti muj stav a predepise masti a koupele. Je vstricna a prijemna. Ano samozrejme jako jakykoliv kozar, dava i vzorky kosmetiky. Ale aby si zdejsi prispevovatele uvedomili, dobra kozni kosmetika neco stoji a pokud si koupim 500ml teloveho mleka od Bio***my Ato***m PP za 500 a vydrzi mi dva mesice minimalne a to natiram cele telo, tak to rozhodne za tu kvalitu pro atopika neni hodne. Pokud nechcete drahou muzete si koupit levnou, ale take potom neocekavejte zadne zazraky.

U paní doktorky Šípkové se už spoustu let let lečím s lupénkou. Musím říct, že je to velice dobrá doktorka, avšak některé její metody jsou poněkud zastaralé. Nejvíce oceňuji možnost podstupovat světloléčbu, která mi jediná dlouhodobě pomáhá. Málokterý kožař je tímto přístrojem vybaven. Jediným mínusem je to, že doktorka hůře slyší a nemá cenu s ní mluvit, když se na vás nedívá. Bohužel, je to jen následek nemoci, kterou si prodělala a člověk to musí respektovat. Jinak kosmetiku různých firem sice doporučuje, ale na druhou stranu chápe, že je předražená. Často jsem od ní dostala nějaký kus nebo vzorek zadarmo.

Paní doktorku je velmi těžké hodnotit. Lékařka nemá sestru, takže když vyšla z ordinace paní v bílém, myslel jsem si, že je to sestra a ne lékař. Během vyšetřování jí tedy zvoní telefon a ona si objednává pacienty - systém objednávání ale na druhou stranu odstranil fronty, většinou má čas velmi brzy. Bohužel má ale naslouchátko a i tak velmi špatně slyší, takže je s ní špatná domluva. S pacientem moc nekomunikuje a když jsem se chtěl dnes přeobjednat, položila mi telefon se slovy "poroučím se". Myslím, že to je skutečně nevhodné. Byl jsem u ní před dvěma týdny, měl jsem puchýřky na prstech, dala mi mastičku. Ta skutečně zabrala, problémy zmizely. Chtěl jsem zrušit kontrolu nebo se přeobjednat, protože se mi domluvený termín nehodil. Ale paní doktorka, jak již bylo řečeno, ukončila rozhovor.

Potřebovala jsem urgentní ošetření a paní doktorka mě objednala ještě na tentýž den odpoledne. Do ordinace jsem vstoupila přesně v dobu na niž jsem byla objednána, což není u všech lékařů zcela běžné, a zanedlouho jsem vycházela ven. Dostalo se mi jasného vysvětlení příčiny mých potíží. Jsem spokojena.

Jestli je příjemný, či ne, nepovažuji u lékaře za to nejdůležitější. Já si na MUDr. Šípkovou nemohu stěžovat. Co se týče odbornosti je super. Navštívila jsem jí již s třemi problémy a vždy mi pomohla.