Washingtonova 17, Praha
Klinika Laser Esthetic (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

• akné
  • bradavice
  • kosmetické vady

Fotografie

Cca 5 let mne na očním víčku trápilo něco, co jsem laicky označoval za znaménko. Vzhledem k důvěře, kterou jsem za několik let k této známé klinice načerpal, neváhal jsem a obrátil se s žádostí o termín kontroly tohoto "znaménka" právě v Laser Esthetic. Přednostní termín bych asi zmiňovat neměl, protože jej pak bude chtít každý, ale bylo by škoda za něj zde paní ředitelce Cíchové nepoděkovat. V pátek později odpoledne jsem přišel na kliniku s mírnou obavou, co mě bude čekat. Paní doktorka Bedřichová si mne ale okamžitě získala svým profesionálním a přitom lidským přístupem. Po bližší kontrole "útvaru" na víčku a i dalších znaménkách (správně fibromech) na krku jsme se s paní doktorkou domluvili, že když se budu o místa po "znaménkách" správně starat během letních měsíců, můžeme přejít k odstranění. Jako správný odvážný muž jsem si nechal píchnout lokální anestetikum a během maximálně 10 minut mi paní doktorka se sestřičkou odstranily erbiovým laserem veškeré nežádoucí útvary. Celý zákrok provázela přátelská atmosféra a úsměv všech tří. Na závěr jsem dostal opět upozornění, jak se o ošetřená místa starat zejména s ohledem na sluneční záření. Dnes, s odstupem 6 týdnů mám víčko bez znaménka a bez výraznějšího zbarvení. Na krku po fibromech není ani vidu. Tímto bych chtěl celému týmu kliniky Laser Esthetic poděkovat za prvotřídní péči. Vím, že pro odstranění většího znaménka, už příště o formě ani o klinice nebudu vůbec přemýšlet. S přáním mnoha dalších spokojených klientů / pacientů.

Příjemná a šikovná paní doktorka. Odstraňovala mi znaménko a všechno proběhlo super. Jsem spokojená. Určitě můžu doporučit na kliniku Laser esthetic zajít.

Paní doktorka mi odstraňovala tetování na klinice Laser esthetic kam jsem se objednala a jsem nadšená, je velmi vstřícná a milá a opravdu moc šikovná, stejně jako celý personál, určitě bych tam šla znovu.

Jedním slovem SKVĚLÁ!!! Skvělý lidský přístup, velice sympatická dáma, milá a vstřícná. Byla jsem u paní doktorky na odstranění znamének a musím říct, že je opravdový profík! Po znaménkách ani stopy a samotný zákrok byl bezbolestný a velice rychlý. Paní doktorko jste jednička!
Fantová K.

Po precteni zdejsich komentaru, jsem se obavala k pani doktorce jit. Ze sve zkusenosti vsak musim konstatovat, ze pani doktorka je velmi prijemna, empaticka, je videt, ze je velkym odbornikem.
vse vysvetli, upozorni na rizika, poradi. Jsem velmi spokojena s peci a tesim se na dalsi navstevu.

K paní doktorce jsem přišla s tím, ze jsem si chtěla nechat začistit tri drobné jizvy po laparoskopii. Na tuto kliniku mne objednával přítel, měla jsem to jako dárek k Vánocům. Po telefonu se domlouval, ze jsou jizvy opravdu malé, zda je to možné. Po telefonu prý všichni mili, jak je to určitě možné a ať si určitě zajdu, ze mají takové a takové přístroje a certifikáty.
Po velmi náročné komunikaci kvůli objednání a neochotě, jsem se konečně dostala k paní doktorce Bedřichové, která se mi doslova vysmála s tím, co mám za problém, ze s tímhle nic udělat nemůže a ještě jsem dostala vynadano, ze nejsem pokorná a sama by chtěla řešit takové problémy jako mám já. Takové jednání bych možná ještě chápala, kdyby se jednalo o nějaký hrazeny zákrok, ale já si vše chtěla zaplatit sama proto, abych se zase v létě v plavkách cítila dobře.... Místo toho jsem si vyslechla jen xy důvodů, proč to nejde a co bych vlastně chtěla...
Paní doktork mi dala alespoň "slevu", takže místo 550 Kč jsem platila "jen" 350 asi za deseti minutový velice nepříjemný rozhovor.
Jsem velice zklamaná z chování na teto klinice a hlavně "paní doktorky".

také jsem nebyla spokojená s botoxem, který úplně vyšuměl a žádný výsledek, což je velmi divné,na botoxu jsem byla jinde a vícekrát, tudíž mohu posoudit. Zde jsem jen doslova vyhodila peníze a za nic.

K p.doktorce jsem se dostala nahodou a to tak ze jsem mela jit puvodne k doktorce Sulcove na botox ale s casoveho duvodu jsem se na rychle preobjednala... p.Bedrichova byla na mne neprijemna rvala na mne ze si v jejich klinice neprebiraji pacienty abych se priste laskave objednala k doktorce ktery chodim..lituju ze jsem kdy do teto kliniky vlezla a uz nikdy vice potom jak semnou jednala mi napichala botox a asi se my pomstila protoze jsem mela hrozny modriny a efekt botoxu zadnej takze jsem vyhodila zbytecne penize a to tam jsou strasne predrazeny...

Odpovědná, znalá, empatická. Léčím a radím se u ní už skoro 20 let..
Od občasných jiných dermatologů se k ní vracím -
vždy ne jen k mé spokojenosti ale hlavně kvůli výsledkům.

byla jsem Dr.Bedřichové vícekrát-botox-zde efekt nulový.Též na výplních,zde vše bylo v pořádku.Hlavně vše dobře vysvětlí,ale pracuje moc rychle.Jedná se tam hlavně o peníze,nahánějí pacienty,pokud se nedostaví dle objednání i telefonicky,jsou úplně neodbytní.Již více k této Dr a vůbec do toho¨to zařízení nepůjdu.

Laserová léčba kožní léze

Léčba akné

od 1 200 kč

od 1 200 kč

Fantová K.

Jsem velice zklamaná z chování na teto klinice a hlavně "paní doktorky".

Odpovědná, znalá, empatická. Léčím a radím se u ní už skoro 20 let..
Od občasných jiných dermatologů se k ní vracím -
vždy ne jen k mé spokojenosti ale hlavně kvůli výsledkům.

• akné
  • bradavice