Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
6 názorů

J
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost s přístupem doktorky Šárky Horké. Vzhledem k tomu, že jsem potřebovala vyšetření - EMG pro následné (již objednané) vyšetření na ortopedii, vyšla mi vstříc s termínem v její ordinaci. U jiných oslovených neurologů byl termín až jeden měsíc.
Vyšetření proběhlo bez problémů, vysvětlila mi v čem bude spočívat i další možný postup doporučené léčby.

Malá J

24. 1. 2014


P
Ověřeny pacient

příšerné chování lékařky, její zdravotní sestra je i horší. strašně neochotné a hrubé. Připadala jsem si, že je obě dvě otravuji a vypadalo to, jako kdyby mě doktorka absolutně vůbec nechtěla vyšetřit. Nakonec mi napsala papiry na dve vysetreni a vyhodila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Příjemná, spolehlivá. Velmi racionalizovaný výklad různých možností problémů spojených z bolestí hlavy, kvůli kterým jsem doktorku navštívil. Od známých mám pouze pozitivní recenze a proto mě překvapují místní extrémě negativní recenze, které jsou podle všeho dočiněním původně zaměstnávané sestřičky (ta už o doktorky není), protože já jsem se s absolutně žádným negativně působícím chováním nesetkal, jak ze strany doktorky, tak sestřičky. Byl jsem z vyšetřením, detailním rozborem možností a lehkým naučným výkladem o zdravém přístupu k mé hlavě navýsost spokojen a určitě doktorku doporučuji. Děkuji a dávám plných pět bodů.


B
Ověřeny pacient

Do této ordinace už nikdy nevkročím. Byly jsme tam odeslány praktickým lékařem s mojí maminkou, která trpí poruchou paměti. Paní doktorka mě vyhodila z ordinace,že maminku vyšetří sama, ačkoli maminka si není schopna vzpomenout na důležité věci. Pak mě po chvíli stejně zavolala,že tedy ať jí řeknu to a ono.Její závěr zde radši nebudu zveřejňovat. Každopádně se v určení diagnozy těžce spletla. Sestra by nás pohledem nejradši zabila, po telefonu je to obdobné. Takže pokud chcete vidět odstrašující příklad jednání lékaře a sestry, neváhejte a navštivte je.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

vulgární, cholerická, neochotná, hrubé chování vůči pacientům. Příšerné...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


hrubá

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti