Venerologická ambulance
Apolinářská 4, Praha 2, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Venerologická ambulance Jiný

První návštěva byla velmi nepříjemná, kde jsem se ocitl v prostředí, kde jsem se nerad objevoval. Když mi přišli výsledky, pan doktor mi vše vysvětlil a byl příjemný a uklidnil atmosféru. Doporučuji komunikovat otevřeně a sdělovat jak pocity tak problémy na plnou pusu, aby pan doktor mohl vše důkladně vysvětlit. Mohu doporučit!

Umístění: Venerologická ambulance Jiný

Moc si pana doktora vážím, mluví jasně. A vše mluví pro něj. Negativní komentáře mohou odradit, ale hodně mě nyní překvapily. Jeho předchozímu chování rozumím také, měníme se a vyvíjíme.

Vyhněte se Mudr. Trýznovi obloukem, pokud chcete svůj probém vyřešit s někým v klidu. Téměř pokaždé, když jsem k němu přišel, se choval absolutně bez známky empatie, arogantně, ostře, člověk z něj dostává pocit, že si za zdravotní problém může sám a že se něčím provinil. Jednou jedinkrát se stalo, že mi vše v klidu a profesionálně vysvětlil (asi měl dobrou náladu?). Na moje dotazy odpovídal neurčitě, jakoby se jim smál a absolutně z něj nebyl cítit zájem o vyřešení problému. Informace jsem z něj dostal, ale byl to boj a člověk absolutně nemá chuť ptát se na víc než je nutné.

Po 1,5 roce jsem se díky panu Dr. Trýznovi zbavila vleklého problému, se kterým si nikde nevěděli rady a už mi předpovídali jen "negativní budoucnost". Pan doktor pravda, sice na začátku působil odtažitě a stručně, nicméně po tom, co jsem ho zasvětila do svých potíží se zájmem přemýšlel o řešení. Rovněž si nepotrpí na žádnou byrokracii, dostala jsem jen výsledky testů, bez zprávy, každopádě to nejdůležitější je, že mi vše podstatné vysvětlil, vyvrátil spoustu omylů, kterým jsem díky špatné informovanosti od jiných lékařů věřila a jsem konečně zdravá! Mohu jedině doporučit!

Jsem celkem citlivá a přišla jsem za panem doktorem z důvodu nálezu u partnera. Choval se zcela profesionálně, s velkým zájmem mi vše vysvětlil a zachoval klid, i když jsem se mu v ordinaci málem rozplakala. Když jsem zaplatila 30,- v kartotéce při donesení vzorku, byla jsem upozorněna, že pokud si pan doktor neudělá zápis a ani se mnou nebude nic řešit, mám se pak přihlásit a peníze mi budou vráceny. K negativním názorům bych řekla, že chápu, že by doktor měl být profesionál za každých okolnosti, ale když jsem viděla některé pacienty v čekárně, tak se u dermatovenerologické ambulance ani nedivím, že se všemi nejedná jako v bavlnce. Jediné, co bych nepochválila byla protivná sestřička, která mi už při příchodu bezdůvodně vynadala.

Tento pan doktor rozhodně nepředstavuje vzor vstřícnosti a pochopení. I když jsem přišel jako pacient bez příznaků, ale s potřebou potvrzení, že moje jednorázová nedomyšlená výtržnost mi nepřinesla nežádané ovoce. Připadal jsem si jako obtížný hmyz, a dokáži si představit, že mnozí hříšníci si již příště rozmyslí návštěvu takovéhoto lékaře a raději budou riskovat a v horším případě i šířit choroby... Takže určitě k Apolináři choďte, ale neváhejte si vyžádat jiného doktora..

Pan doktor Tryzna je pravděpodobně dobrým doktorem, vyšetřil mě a věnoval mi dostatek času a zodpověděl všechny mě otázky. Přesto mu nemohu dát více než 3 hvězdičky, protože jeho chování k pacientům je nevhodné a v některých případech arogantní až hrubé a vícekrát bych k němu již nešel.

K panu doktorovi jsem přišla s doporučením z imunologie s rok trvajícími záněty močových cest. V podstatě se mi vysmál, že nechápe, jak by to mohlo všechno souviset a od té doby se mnou jednal značně otráveně. Nechal mě přinést vzorek moči, neobtěžoval se s vyšetřením ani stěry. Za konzultaci výsledků jsem zaplatila poplatek 30Kč, v ordinaci mi pak řekl, že je vše v pořádku a druhá půlka výsledků bude za týden. A zabouch dveře. Další týden, dalších 30Kč a pan doktor mi řekl, že se rozbil systém v laboratoři a že výsledky budou za měsíc. Peníze mi nevrátil. Ačkoliv moje kamarádka má s tímto doktorem dobré zkušenosti, mě velmi zklamal a nikdy bych se na něj znovu neobrátila.