CLINICUM, a. s.,
Sokolovská 304, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: CLINICUM, a. s., Jiný

Skvělá paní doktorka, která ukazuje jak by měla taková péče o pacienta vypadat. Vždy dostanu všechny potřebné informace, do ordinace vstupuji v dohodnutém čase a vždy mám pocit, že jsem tam srdečně vítán.

Umístění: CLINICUM, a. s., Jiný

Paní doktorka je prostě báječná ve všech směrech. Vše Vám vysvětlí, je milá, ochotná, komplexní. Chodím k ní již 5 let a jsem velice spokojená

Umístění: CLINICUM, a. s.,

Paní doktorka Szabová je prostě skvělá. Chodím k ní už 8 let a k jiné endokrinoložce bych nešla. Nic nezanedbává a vždy bere v potaz celkový stav organismu. Jedná se o jednoho z mála lékařů, u kterých se cítím, že je o mě opravdu dobře postaráno.

O paní doktorce se mohu vyjádřit jenom v tom nejlepším. Díky její pečlivosti se včas odhalil nádor, který jsem měla a dnes jsem již naprosto v pořádku. Mohu vřele doporučit.

Paní doktorka je skvělá, vše hezky vysvětlí a nic nezanedbává. Dodržuje čas, na který jste objednaní. Doporučuji.