Klinika JL - kožní odd,
V Hůrkách 1296/10, 158 00 Praha 5 Nové Butovice, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Klinika JL - kožní odd, Jiný

Paní doktorka je velice nepříjemná a arogantní. Syn má atopický ekzém. V podstatě mi nijak nepomohla a nenechala mě se na nic zeptat. Nedoporučuji. Už se k ní rozhodně nevrátíme.

Umístění: Klinika JL - kožní odd, Jiný

Paní doktorka Schmiedbergerová je velmi arogantní a nepříjemná.

Umístění: Klinika JL - kožní odd, Jiný

Přišla jsem na vyšetření s kožní vyrážkou (několik ne příliš patrných skvrn na zádech), reakce paní doktorky "Ježiš, vy jste plesnivá" mě nadobro odradila od jakékoli další návštěvy.

Umístění: Klinika JL - kožní odd, Jiný

Paní doktor byla nepřijemná a arogantní,hlavně jí zajímala znaménka o můj kožní problém moc, nejevila zájem, je škoda že jsem si tu recenzi na ní nepřečetl, než jsem k ní šel, obešel bych jí vel.obloukem a šel rovnou na Karlák.....

Umístění: Klinika JL - kožní odd, Jiný

Souhlas s neprofesionalnim a naprosto arogantnim chovanim paní doktorky. Neposloucha, okrikuje, lituji, ze jsem neodesla z ordinace v prubehu navstevy, ale cekala jsem od lekare vstricnost a pomoc. Rozhodne tam nechodte s detmi! Dcera je.po dnesni navsteve stale vydesena...

Umístění: Klinika JL - kožní odd, Jiný

Nejsem typ člověka, který píše veřejně své názory, ale zde si nemohu odpustit a tak lituji toho, že jsem si nepřečtla recenze dříve. Absolutně arogantní neempatická osoba jejíž styl léčby je, že Vám neordinuje vyříznutí pih, které jsou v pořádku, ale ty, co Vás svědí Vám vzít nechce... Na můj problém mi řekla, že jsem atopička - nejsem!? Prý mi nemůže pomoci.. Během vyšetření, které jsem musela absolvovat ve spodním prádle, do ordinace několikrát vlezla sestra, která nechala otevřené dveře... ehm, kde je nějaké soukromí? Absolutně si nenechala vysvětlit mou anamnézu a mé kožní problémy a diagnostiky v minulých letech. Několikrát mě dokonce okřikla, že tohle jí nezajímá... Jedna z nejhorších zkušeností v životě. Apeluji na všechy, aby se této kreatuře obloukem vyhnuli, neboť tato osoba Vás opravdu léčit nebude.

Umístění: Klinika JL - kožní odd, Jiný

Výborná lékařka, velice příjemná a vstřícná. Odborně na výši, vše podrobně vysvětlí, profesionální přístup. Do ordinace k ní se vždy těším.

Umístění: Klinika JL - kožní odd, odstranění znamének

Tato paní se ke mě od začátku chovala arogantním, agresivním a ponižujícím způsobem - a soudíc podle ostatních hodnocení se tak chová úplně ke všem. Když jsem se svlékla, aby mě prohlédla, nemístně okomentovala moje jizvy po sebepoškozování, které schovávám přede všemi už od dětství. To samé udělala sestra když jsem šla pár týdnů na to na chirurgické odstranění pih. Opravdu není nic příjemného ležet polonahá před dvěma naprosto neznámými ženskými, aby do tebe ryly skalpelem a mezitím ti kladly osobní otázky a rozebíraly tvůj vzhled či problémy z minulosti. Naprostá neprofesionalita.
Inu, chápu že ne každý oplývá společenskou inteligencí a empatií, to by se odpustilo.
Na vrchol všeho mě žádná z dam nevysvětlila, jak bych se měla starat o zašité rány... ani když mi pak vyndaly stehy. Kdybych bývala věděla, jak si to mám stahovat, tak bych teď nemusela platit za drahé laserové odstranění jizev (některé pihy jsem měla na viditelných místech).
Doporučila bych doktorce, aby se nad svým chovaním zamyslela, protože tím škodí hlavně sama sobě.

Umístění: Klinika JL - kožní odd, Seborea

Je mi skoro až líto, že jsem si hodnoceni na tuto doktorku nenasla drive. Bohuzel jsem měla podobný zážitek s touto paní arogantni. Byla jsem objednana na 12, na řadu jsem se dostala ve 12.45. Bez omluvy samozřejmě. Po vstupnich dotazech mi prohlédla znaménka, jen tak okem vyhodnotila cca 4 a nejlepe ihned odstranit ať něco cinkne do kasicky. To, že stále kojim jí zajímalo ze všeho nejméně. Poté jsem chtela poradit se seboreou, kterou mám patrnou na hranici vlasu, krku a trochu i v obliceji. Kvuli tomu jsem hlavne přišla. Odsekla mi, že jsem nalicena a at se objednam na jindy, ona že tam ale stejne ted nebude...kdyz jsem ji zadala at mi alespon poradi co na to tak mi rekla, že mi nemuze pomoct at prijdu jindy. Hlavne ze mi na male pigmenty pod prsy , ktere mi vznikly kdyz jsem byla tehotna a teď mi pomalu mizi, rekla ze jsou to starecke pigmenty. Neni mi ani 40 a sami mizi a jiný doktor potvrdil, ze je to v těhotenství běžné díky hormonum. Rekla bych, že má paní doktorka dost velky mindrak sama ze sebe a na ti nemusim být doktor. Jo a v lekarne mi doporucili vhodne pripravky na seboreu a přidali k tomu usmev zdarma. Jeste, ze mi nepredepsala nějaké kortikoidy to bych fakt už padla. Takze za me je skoda, že tato pani kazi tak dobre klinice jméno, ale jí se uz vyhnu velkým obloukem.

Umístění: Klinika JL - kožní odd, znamínka

Při první návštěvě jsem měla dojem, že je paní doktorka fajn. Řekla mi o několika znamínkách, která jsou třeba odstranit a dala mi jeden tip ohledně ekzémů. Jak jsem tak ale chodila na odstraňování, vždy vlezla do ordinace na 3 minuty, při nichž si ještě povídala se sestřičkou a já jako bych byla vzduch a při jedné z návštěv se projevila její arogance, když jsem si "dovolila" se na něco zeptat. Začala na mě ona i sestřička štěkat, jako bych byla úplně blbá. To mě přesvědčilo o tom, že profesionální jednání nejspíš nebude její silná stránka.