Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790, Ostrava

Tato lékařka je skutečně top ve své práci. Je skutečným odborníkem ve své profesi, to ano. Pokud ženy chtějí, aby měly péči profesionála tak je mohu pouze s klidem odkázat k paní doktorce. Znám paní doktorku 23 let, mou lékařkou je 21 let. Když jsem si četla recenze na ní s bolavím srdcem jsem si ji dokázala živě představit v nepříjemných situacích které byly popsány. Ano znám ji jako milou, hodnou, ochonou paní, která vás vyslechne a poradí a právě přišel okamžik, kdy mi vjely slzy do očí. Také ji znám jako arogantní paní která si neváží nikoho a ničeho, zasekne se a neslyší, nevnímá a člověk je to poslední co ji zajímá, prostě se z ní vytratí veškeré slušné chování a lidskost. Kdykoliv jdu k ní nikdy nevím co se bude dít, jak se bude chovat a vždy jsem velmi nervózní. Několikrát jsem chtěla změnit lékaře, asi ji znám už příliš dlouho a přesto co o ní vím ji mám velmi ráda a na její nálady se stále snažím zvyknout. Nedokážu ji vyměnit a ani nechci.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

MUDr. Renáta Kupková je vynikající lékařka, mám s ní jen samé výborné zkušenosti - stejně jako lidi z mé rodiny, ale i kamarádky. Je milá, vstřícná, empatická, vše vysvětlí, umí naslouchat, usmívá se, působí uklidňujícím dojmem. Nedávno jsem byla na gyn. operaci, přišla na sál, vzala mě za ruku, pohladila mě, usmála se na mě, povzbudila mě, pochválila mě ..., je prostě skvělá !!! Všem vřele doporučuji !!!

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava

Navštívila jsem Fakultní nemocnici, kde jsem poprvé potkala paní Kupkovou a byl to můj nejhorší zážitek, který jsem si dosud odnesla od lékaře.. Arogantní, povýšený a naprosto pohrdavý přístup. Člověk tam jde s trápením, které je pro něj osobní, intimní.. Lítá po doktorech všude čeká.. a stále dokola vysvětluje.. a když ještě narazí na člověka, který místo pochopení nebo né pochopení ale aspon jen normálního přístupu ... se mu vysmívá do obličeje v podstatě mu naznačuje, že je povl a otravuje ho.. Tak to není nic příjemného. Celou situaci a chování paní doktorky jsem nepochopila. Chovala jsme se k ni slušně a s úctou..
Doufám, že ji už nikdy nepotkám. Všichni ostatní doktoři byli ale milí a hodní. Doufám, že budete mít štěstí na někoho jiného.

Umístění: jiné místo Paní doktorku jsem potkala vícekrát

Paní doktorku jsem poprvé potkala na Fakultní nemocnici, při zamklém těhotenství. Byla tak hodná že mi dovolila potratit doma. Na druhou stranu to bylo poprvé v mém životě kdy mě vyšetření bylo nepříjemné a bolelo, protože vyšetření zahájila výkřikem, to snad nemyslíte vážně, takhle vas nevyšetřím (dodnes nevím proč, asi jsem seděla špatně na sedačce ale netuším, v tom stavu kdy přichazite o sve první dítě a jste nestastná a vcizim prostředi na vas nekdo zakřičí, už jsem se asi nedokazala uvolnit, ale vyšetřeni proběhlo bez problemu jen s mou bolestí). Poté jsem ji potkala na kontrolách po potratu, a poté při dalším těhotenství při odběru krve. Kdy byla strašně strašně neuvěřitelně milá, ale OK. Byla jsem z ni tak vyděšená, že jsem začala zkoumat alternativní weby a chtěla rodit doma, protože jsem se bala, že mě někdo jako ona, dostanu při porodu a takhle nesmyslně mě vystresuje v tak duležitý okamžik. Nakonec jsem k domacimu porodu nenašla odvahu, proto jsem se rozhodla vzit si dulu a rodit v karvine , abych paní Kupkovou nepotkala. V den porodu jsme volali do Karviné a myslím že měli plno a vyjeli jsme do Krnova. Kde sloužila paní Kupková(což mě ani ve snu nenapadlo). Byla velmi nepříjemná a odmítala vzít informace od duly, byla jsem z celé situace tak vyděšená že jsem požádala o změnu lékaře. Paní Kupková se smíchem prohlásila, že slouží sama (nevim zda je to možné). To se událo 45 minut před tím než byl muj syn na světě. Paní doktorka byla nadále nepříjemná a já se bála že se mi pomstí (asi hloupost ale není to chvíle kdy máte všech pět pohromadě a připadáte si že máte situaci pod kontrolou) tak jsem řekla že jedeme do ostravy (1h cesty). Paní doktorka s usmevem odešla. Nakonec mě dula, a hlavně doktorku přesvědčila že zustaneme. Pani doktorka byla u porodu který proběhl přirozeně bez leku, bez jejiho zasahu bez nastřihu, v poloze kterou jsem si určila. Za to ji děkuji. Manžel se zmínil že na něj nepřijemna byla nadale, což od něj je překvapive, nikdy si nestěžuje, ale ja už to nevnimala, ja už mužu hodnotit jen kladně. Další porod plánuji opět v krnově, a pokud paní doktorku potkám, asi mi nebude vadit že je nepříjemná.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Nadměrné krvácení

Jak si tady tak čtu Vaše názory, mám z nich dojem, že paní doktorka bude asi velmi náladové povahy.
Já jsem včera navštívila pohotovost s nadměrným krvácením, které mě po zákroku, který jsem nedávno prodělala skutečně vyděsilo.
Přišla za mnou paní doktorka Kupková a o jejím přístupu se mi nechce vlastně ani psát. Shrnula bych to asi tak. Těžké zklamaní z toho, jaké doktory vede fakultní nemocnice. Vím jistě, že svojí gynekoložce hned v pondělí koupím bonboniéru, protože opravdu není doktor jako doktor. Přístup k pacientovi jako k dementnímu raněnému praseti bych omluvila možná někdy ve středověku, ale určitě né v dnešní době, kdy se nemocnice snaží být dobrou nemocnicí nejen v oblasti vzdělaného a profesionálního personálu ale také v oblasti pozitivního přístupu k pacientům.
A ačkoli se zdá, že toho lidé nepříliš využívají - mám zkušenost že ať spokojený či nespokojený pacient, rád recenzi přidá.
Jsem velmi ráda, že paní doktorku jsem měla možnost zažít, poprvé a naposled.

Paní doktorka byla jediná,která okamžitě zjistila příčinu mých akutnich bolestivých křečí,které byly způsobeny špatně provedenou revizí.Jako jediná ze 4 lékařů!Okamžitě mě objednala na sál a ještě ten den mě sama odoperovala a tím mi možná i zachránila život,protože se mi díky laxnimu přístupu jinych lékařů rozvinul těžký zánět dělohy!Pani doktorka je profesionál na svém místě a jsem velice ráda,že byla ochotná převzit si mě i do další péče.

Od paní doktorky Kupkové jsem nedávno odešla a jsem za to velice ráda. Naprosto neosobní přístup, povýšenost nad pacientem, po 4 letech užívání stejného druhu antikoncepce mi oznámila, že se nesmí brát déle jak 3 roky, a že už by mi ji tedy měla změnit a při mé snaze o konzultaci jistého akutního problému mne poslala domů s tím, že ona tady není od toho, aby řešila mé starosti. To byla poslední kapka.

Chodím k paní doktorce už dlouho a jsem nadmíru spokojená,vždy vše vysvětlí,zodpoví všechny dotazy.Na lehátku nikdy dlouho nečekám a žaluzie jsou zatažené.Takže nevidím žádný problém.A že občas tam bývala její dcera mi vůbec nevadilo.Vyřizovala telefony a předávala recepty.Tlak umí změřit už dneska každý takže taky kladné hodnocení.Jsem těhotná a určitě budu chtít aby mě odrodila paní doktorka.

Chodila jsem k paní doktorce 4roky. Poslední rok jsem si stěžovala na bolesti a problém s otěhotněním. Paní doktorka viděla řešení pouze v operaci. Nikdy mi neřekla důvod operace. Vždy je "nic nejde vidět, kolegové se podívají zevnitř". Odešla jsem jinam. Měla jsem cystu 7x6cm. Doktor byl zděšen! Na operaci jsem nemusela, stačila injekce.
Doktor co nekomunikuje (ona ani nemůže, když nic neví) je k ničemu.

S Paní doktorkou jsem velice spokojená. Znám ji již pár let, vždy mi odpoví na všechny mé dotazy a také je podrobně vysvětlí, stačí se jen slušně zeptat :) Žaluzie jsou skoro pořád zatažené, takže nevím, na co si ztěžujete a rozhodně nečekám 10 min na lehátku ale cca 2 min. Sestra je naprosto dokonalá, vtipná, zvedá telefony. Když chci recept, zavolám si, pak se dostavím, zaklepu na sestru a do 10 minut ho mám a můžu odejít ;) Stačí jen zaklepat! S čekáním je to horší většinou čekám hodinu-hodinu a půl. Její dcera (18) nevykonává roli zdravotní sestry!! S pacienty zachází šetrně a mile. BEZ PROBLÉMŮ!! :)