Ordinace - interna, endokrinologie
Na Dlouhém lánu 11/563, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

O.Vojáčková. Poznala jsem hodně lékařů , ale bohužel ne každý je PAN DOKTOR. Musíme se vážit takových vzácných lidi.

Přes počáteční výbornou zkušenost se musím bohužel nakonec přiklonit k negativnímu hodnocení. Sice to byl jediný endokrinolog v celé Praze, který mě vzal včas do léčené v době těhotenství a pravidelně mě kontroloval, bohužel asi při čtvrté návštěvě během pohovoru nebyl schopen udržet, že jsem těhotná a pokaždé jej to znova překvapilo. I když možná jen "neměl svůj den", ztratila jsem v něj důvěru. Tato zkušenost je několik let stará, ale protože nikdo nemládneme, obávám se, že to lepší už nebude...

Je to vynikající odborník,jakých je v Česku málo.Má užastný,citlivý přistup k pacientovi a velmi podrobně se mu věnuje.pacient se cítí bezpečně v rukou skvělého specialisty a také vyléčí i tam,kde ostatní byli nepřiliš uspěšní.Mnohdy najde dosud neidentifikovanou zdravotní porzchu,vadnou diagnozu jiného lékaře,že nemocný se začne rychle uzdravovat.Je velký zázrak v české medicine především ve vztahu k lidem, nejen k pacientům ,nejen odborník,ale i ČLOVĚK,který nemá místo duše peneženku.

U pana doktora jsem byl vcera, vse naprosto bez problemu.Nektere prispevky viz. pan Jansky by se mely smazat, nepatri sem. Nechapu, proc na serveru znamy lekar nekdo resi, jestli je oranzovy, modry nebo rudy....
Stejne je to rozdeleni jen pro uplny gumy a ignoranty co si nevydi na spicku nosu, je to o lidech ne o barvach volove... : - )

Pana doktora znám 15 let.je vstřícný a každopádně odborník.souhlasím s predchozim prispevkem:hodnotíme lékaře,ne jeho syna.všichni ti,kteří házejí špínu,by měli držet emoce na uzděa zamést si před svým prahem.Jsem přesvědčen,že tam co se týká výchovy svých děti,nemají úplně čisto.

Když jsem se objednávala k prof. Rathovi poté, co jsem neúspěšně obvolala snad všechny ostatní endokrinologické ordinace v Praze, pozval mě ještě týž týden na konzultaci, na které se mi dostalo krom kompletního vyšetření pečlivým a celostním, dneš již téměř nevídaným způsobem, také vstřícného a velmi lidského přístupu.
Během dalšího týdne byly hotové laboratorní testy a hned jsem dostala léky na sníženou funkci štítné žlázy. Během několika dalších týdnů se po dlouhé době dostavila úleva - méně spánku, méně únavy, lepší soustředění, konec výkyvům nálad... nemám tomuto odborníkovi absolutně co vytknout a jsem ráda, že jsem v Praze narazila na lékaře, který mi konečně pomohl od problémů, které mě provázely déle než rok. Doporučuji.

Také jsem byla u pana doktora se štítnou žlázou. V současné moderní době ani známka modernizace, takže též pochybuji.Byl mi doporučen vitamín B,kapky na nervy a sluneční brála. Při měření EKG mi pan doktor otevřel dveře na chodbu a povídal si s pacientem, takže jsem nahá seděla na lehátku před celou čekárnou. Musím přiznat, že po mém zprvu vyděšeném výrazu po odchodu jsem se venku začala smát a ještě druhý den, když jsem si na celou situaci vzpomněla, tak jsem se bavila.

Já jsem u doktora Ratha byla dvakrát se štítnou žlázou a bez ohledu na jeho soukromý život a minulost musím říct, že je to opravdu už starý a zapomětlivý pán, který by si měl užívat důchodu a ordinování přenechat mladým. To, že nepoužívá PC a zapisuje vše na papírové kartičky by mi ani tak nevadilo, ale jsem trochu skeptická k tomu, jestli sleduje nejnovější trendy a vývoj v jeho oboru. Mně například krevní obraz ovlivnila nová hormonální antikoncepce Mirena, ale k tomu mi nemohl nic říct, protože o tom asi nic neví..?

Jako člověka jej soudit raději nebudu. Co se týče odbornosti, tak si nemůžu až tak stěžovat. Že je staromódní, myslím, medicíně tolik nevadí. Léčím se u něj 3 roky se štítnou žlázou a vzhledem k tomu, že jsem trochu z oboru (farmacie), tak si dávám bacha, co mi říká a jestli to nejsou kraviny. Zatím jsem neshledala v jeho postupech nedostatky. Na TSH mě posílá pravidelně, pokaždé upozorní, že případné těhotenství mám hned hlásit a přijít, 1x mi natočil EKG a pokaždé mi změří tlak, tep, váhu, prohmatá krk. Nevím, co bych tak pro svou nebohou žlázu mohla ještě chtít víc. Někdy mi trochu vadí jeho žoviálnost, ale odbornost je důležitější.

Dobrý den, ani ja vam, tohoto dr. nedoporucuji a to bohuzel z prosteho duvodu. Myslim si, ze vzhledem k vysokemu veku p. Dr, bohuzel uz jeho nazory a metody nejsou objektivni. Radeji jsem presla k jinemu specialistovi.