Radvana Kompérová, praktický lékař Brno

MUDr. Radvana Kompérová

Uložit

Praktický lékař Více

31 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Paní doktorku Kompérovou jsem navštívila, protože můj doktor byl na dovolené a byla jsem velmi mile překvapená lidským přístupem, naprosto srozumitelnou komunikací a především pokročilým využíván digitální administrace.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Kompérová byla spoustu let naším závodním lékařem než odešla do soukromé praxe. Poté jsem se zde zaregistroval jako k obvodnímu praktikovi a mohu říct, že paní doktorka je vždy příjemná a vždy dokáže poradit. Jsem rád, že je již spoustu let mou lékařkou.


F
Ověřeny pacient

Dobrý den,u paní doktorky Kompérové jsem byla na záskoku, když můj pan doktor Marek nebyl přítomen a ráda bych podotkla, že paní doktorka byla velmi příjemná. Po přečtení komentářů jsem se rozhodla se také vyjádřit k mému praktickému lékaři. K panu doktoru Markovi chodím již několik let a dle mého názoru je to nejlepší praktik s jakým jsem se kdy setkala. Jsem mu nesmírně vděčná, že mi dokázal pomoci od nesnesitelných bolestí, od kterých mi bohužel nepomohli ani specializovaní lékaři po dvou týdenní hospitalizaci. Pan doktor je ne jen profesionální lékař, ale především člověk na pravém místě, vždy příjemný a velmi vstřícný. Nikdy u mé nemoci, když už mi jiní lékaři nedokázali pomoci nepokrčil rameny, ale jako jeden z mála vždy navrhl jinou alternativní cestu a snažil se udělat maximum pro zlepšení mého stavu. Za to jsem mu nesmírně vděčná a všude budu tohoto vynikajícího lékaře doporučovat. Ráda bych dodala, že i sestřička je velmi vstřícná a milá. Kdyby bylo více takových výborných lékařů, bylo by na světe hned veseleji :-) Tímto panu doktoru a také sestřičce velmi děkuji za jejich péči. Urbancová Františka


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá, výborný diagnostik, poradí, její přístup je naprosto profesionální. Jsem s ní dlouhodobě velmi spokojená.


Y
Ověřeny pacient

Jsem u paní doktorky dlouhodobě a jsem nadmíru spokojen. M.


A
Ověřeny pacient

Rychlé a velice příjemné jednání. Jsem velmi spokojena. B.


A
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojen a jsem rád, že jsem registrován právě u paní doktorky Kompérové.


Po příchodu naši nové paní doktorky jsem měla trošku obavy. Ale to má asi každý, když s někým nemá zkušenosti. Nyní bych ale v této rubrice ráda vyjádřila svůj názor. S paní doktorkou jsem nadmíru spokojena. Každému, kdo hledá velmi dobrého praktického lékaře, na kterého je možné se spolehnout, vřele doporučuji paní doktorku Kompérovou.


Paní doktorka je velice spolehlivá a vstřícná. Kdykoliv mi není něco jasné a zeptám se jí, velice ochotně to vysvětlí, najde si vždy dostatek času. Je velmi pečlivá a zodpovědná a vždy předepíše ty správné léky, které rychle pomohou od nemoci.


Nejlepší praktický lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti