Běžný termín

...

• gynekologie a porodnictví
  • mamografický screening

Umístění: Silesia Medical s.r.o. gynekologická operace

Před třemi měsíci jsem byla k p. Ichnovskému objednána na gyn. zákrok po nezdařené extrakci IUD (nitroděložní tělísko) jiným pánem ze S.M. Bylo nutné ulomenou část IUD (která zůstala uvnitř) vyjmout. Byla jsem objednána na odběry krve a když jsem přišla, bylo mi bez jakékoliv předchozí informace sděleno, že jdu na prohlídku k jinému lékaři - p. Ichnovskému. Ten ulomenou část IUD na monitoru dobře viděl a byl mi následně naplánován již zmíněný zákrok. Po probrání z narkózy mi pan Ichnovský sdělil, že odlomenou část nikde neviděl a nenašel, a že již byla zřejmě vyplavena nebo se zapíchla do dělohy, což prý nevadí. Část IUD je stále uvnitř. Nechápu, že ho třeba nenapadlo udělat mi ultrazvuk těsně před zákrokem, abych nemusela na zákrok. Přesvědčil by se tak, že operace nebyla nutná a mohla jsem se tak vyhnout celému zbytečnému procesu (stres, placená narkóza, dovolená...). Teď už chodím jinam, kde se nevybírají žádné registrační, roční nebo jiné poplatky!

Umístění: Silesia Medical s.r.o. gynekologická operace

Pan doktor Ichnovský, velice milý a empatický lékař s profesionálním přístupem. Zákrok i následná kontrola po zákroku, byla pro mne díky jeho skvělému přístupu méně stresující, ba dokonce příjemná. Mohu jen doporučit.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Běžný termín

Já jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho pomoci,díky němu a jeho lékařské empatii jsem se začala léčit s rakovinou prsu téměř pár dní po zjištění diagnózy.Moc děkuji za váš přístup.Šešulková

Umístění: Silesia Medical s.r.o.

MUDr. Ichnovský mi prováděl gynekologický zákrok bez anestezie (odebrání biopsie, vypalování laserem). Gynekologové, s nimiž jsem tento zákrok následně konzultovala, tvrdí, že se provádí v lokální nebo i celkové anestezii.

Silesia Medical nedoporučuji i kvůli poplatkům a s nimi spojeným systémem zlatých a stříbrných karet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi oceňuji že pan doktor neříká: musíte.... , měla byste.... ale říká: ve vaši situaci bych vám doporučil...Dávám deset hvězdiček

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dávám deset hvězdiček, pan doktor i sestřička jako vždy milí, příjemní, profesionální. Moc děkuji.
Omámiková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem spokojena.Na toto středisko chodím už hodně dlouho a vždy jsem byla i na jiných ambulancích s přístupem lékaře spokojena.

Jako majitel firmy Silesia a lékař, který proklamuje vstřícný empatický přístup se mnou ve své kanceláři jednal velmi arogantně, křičel a nechtěl vůbec znát můj problém. Mají akreditované pracoviště na vyšetření prsu a proto mne můj lékař posílá k přístrojovému vyšetření do jeho firmy. Léta tam docházím, objednávám se telefonicky. Když jsem se dostavila k vyšetření, nejen, že mne odmítli vyšetřit, ale recepční se mnou jednala, jako bych léta nikam nedocházela na preventivní prohlídky a neměla u nich žádnou historii. Pak si mne do kanceláře zavolal již zmiňovaný lékař, doporučil mi webové mamo stránky atd. Neměla jsem problém se zaplacením vyšetření, ale nechápu, proč mi vysvětlovat, že tam nemám co pohledávat po 1 roce, když jsem podle něho zdravá. Argumenty, že mám od svého mamologa na minulém vyšetření napsáno kontrola mamograf, sono za rok, ho vůbec nezajímala. Velmi nepříjemný rozhovor. Jsem 20 let po hysterektomii, užívám hormony a 15 let docházím ke svému lékaři na vyšetření prsou, které jako prevenci vyžaduje i můj gynekolog. Teprve na závěr jsem v recepci zjistila, že mne i zapomněli objednat. Jsem taky zdravotník, přistupuji zodpovědně ke všem preventivním vyšetřením, ale s takovým chováním jsem se nesetkala ani v době hluboké totality a vůbec bych ho neočekávala od soukromníka, který se chlubí na svých stránkách super chováním a službami. Mgr. Krestová

MUDr. Radomír Ichnovský Ml.

Vážená paní magistro,
jsem rád, že Vás mohu kontaktovat alespoň tímto způsobem, jelikož na ústní konverzaci nebylo příliš času. Dovoluji si shrnout fakta při Vaší návštěvě našeho zdravotnického zařízení. Při nahlášení na recepci je funkce recepční kromě přivítání klientů také jejich identifikace, kontrola osobních údajů, pojištění a podobně. V případě, že klient není pojištěn nebo nesplňuje podmínky pro úhradu vyšetření z veřejného zdravotního pojištění, je o tomto recepční informován. U Vašeho rozhovoru jsem v recepci nebyl, pokud se recepční chovala nevhodně, tak se za ni omlouvám, fakt ale je, že zaměstnanci včetně recepčních jsou motivováni pochvalami eventuelně výtkami našich klientů, na
což máme u recepce schránku na hodnocení, stejný dotazník spokojenosti je i na našich internetových stránkách a setkávám se ve valné většině s pochvalami ...
Každopádně se asi shodneme na tom, že jste si s recepční "nerozuměly", asi Vám neuměla vysvětlit, proč je u Vás s úhradou vyšetření problém, proč by Vám vyšetření pojišťovna nyní nehradila, když jste v minulosti na vyšetření pravidelně chodila jednou ročně, pojišťovna to hradila a vždy to šlo... Za této situace, přestože jsem měl práci na operačním sále, jsem byl recepční kontaktován, zda bych problém nemohl vyřešit. Proto jsem za Vámi mezi operacemi " odskočil". Pro upřesnění, nesekali jsme se v kanceláři, jak jste uvedla, ale v ambulanci při lůžkovém oddělení. Jistě jste si i všimla mého operačního oblečení. Během našeho asi 2 minutového krátkého
setkání a mých cílených dotazů mi bylo zcela zřejmé, že nesplňujete dle platné vyhlášky podmínky pro úhradu vyšetření z veřejného zdravotního pojištění. Konkrétně - neměla jste ani klinický příznak nádoru prsu, nepatříte mezi ženy s vysokým rizikem vzniku nádoru prsu a ani jste nepřišla na preventivní vyšetření po 2 letech. Za této opravdu zcela jasné situace jsem se Vám již déle nemohl věnovat, protože mě čekala operantka na operačním stole, to jistě uznáte, že její nastupující narkoza, byla přednější než Vaše opakované vysvětlování stavu, že si prsa sama neumíte neprohmatat a že proto jednou ročně navštěvujete mamologickou poradnu a mamograf a nic neplatíte a navíc že jste také zdravotník... Z těchto důvodů jsem Vás neodkázal na "nějaké internetové stránky", ale na internetové stránky České radiologické společnosti, které zcela serizoně pojednávají o mamografikém screeningu v ČR a o podmínkách vyšetření a indikacích k vyšetření a jejich úhradách. Pokud jsem byl při svém jednání až příliš "strohý", tak se Vám za to omlouvám, ale opravdu mě čekala pacientka na operačním stole. V našem zdravotnickém zařízení se snažíme chovat stejně dobře ke všem lidem, bez ohledu na to, zda jsou či nejsou zdravotníci. Také ale pro všechny, zdravotníky nevyjímaje, platí stejné podmínky úhrady zdravotní péče.Pokud jsme Vás při Vaší návštěně u nás "zklamali", upřímně mě to mrzí. Pokud se ale jednalo pouze o určité nedorozumění, v což věřím, rád s Vámi Váš případ osobně a v klidu /po nutné předchozí domluvě schůzky/ projednám. Dr. Radomír Ichnovský ml., ředitel Silesia Medical spol s.r.o.

C

K panu doktoru Ichnovskému chodím už 8 let. S jeho péčí jsem naprosto spokojená. Je opravdový profesionál, velmi empatický a hlavně milý. Na základě mých doporučení se k panu doktoru Ichnovskému postupně přihlásily téměř všechny ženy z naší rodiny a kamarádky kolem nás a žádná nelituje, právě naopak!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Má první návštěva u pana doktora ,který na mě velmi dobře zapůsobil laskavý přístup .Doporučuji.