Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Areál VFN, budova N
U Nemocnice 2, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Profesionální zaměření v rámci ORL: plastické operace nosu (septoplastika, rinoseptoplastika)

Pracovní zkušenosti
od 2010 ...

Více


Specializace

  • otorinolaryngologie
  • plastická chirurgie

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: FortMedica ORL Jiný

Prim. MUDr. Kaňa je zlatý člověk. Chodím k němu na kontroly po septorinoplastice na jiném pracovišti. Je to chápavý lékař a perfektní chirurg.

N
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Septoplastika
• Pan doktor je opravdový profesionál. Je velmi milý, operace byla provedena skvěle. Doporučuji!
Moc Vám děkuji!

L
Ověřený profil
Umístění: Areál VFN, budova N Jiný

Děkuji za lepší život, za to, že mohu normálně dýchat a za to, že nos je moc hezký. Celková plastika nosu. Vážím si vás.


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Odstranění nosní mandle

Pan doktor Kaňa je velmi zkušený a ohleduplný. Operoval (odstranění nosní mandle) 4 letou dceru v celkové anestézie. Za 30 min. byl zákrok hotov a dcera se cítila a chovala do hodiny po operaci opět jako před operací. Doporučuji metodu plasmou a místo výkonu FortMedica Modřany.


P
Ověřený profil
Umístění: Areál VFN, budova N perforace nosní přepážky

Dobrý den,
s panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Mám měsíc po operaci, kdy mi pan primář zacelil velkou perforaci 2,5cm a zatím vše vypadá dobře!


M
Ověřený profil
Umístění: Areál VFN, budova N Rhinoseptoplastika

Chtěla bych tímto panu primáři poděkovat za velmi dobře odvedenou práci. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno, zázrok probíhal bez komplikací, péče byla profesionální. Teď už jen aby se to vše v klidu zahojilo:-) Takže ještě jednou děkuji panu primáři a celému kolektivu.


J
Ověřený profil
Umístění: Areál VFN, budova N

1- Na webu VFN/VFN-ORL, který pravidelně aktualizují mají čekací doby na vyšetření do tří týdnů, ale po první návštěvě, jsem k němu dostal po čekání s CT termín po 6 měsících.
2- Vyšetření CT mi při prvním kontaktu(po 6 měsících čekání)nevydal, čekací dobu vyplnily do posledního dne a po půl roce čekání na jejich poradnu, kde návštěva trvá 5-10 minut jsem jako zaměstnaný otec dávno zapomněl co bylo před půl rokem.

3- MUDr. Kaňa nedokázal vyčíst(nechtěl) z první zprávy u druhé(ze tří)návštěvy o co šlo, nevěděl, proč jsem byl ozařován na CT, ani nedokázal interpretovat aktuální zdravotní stav.
- Dokonce se přiznal, že neví jaké mají čekací lhůty na xy a nikdy neviděl jejich vlastní webové stránky. Čekací lhůty jsou v rozporu s tím co prezentují na webu. Neuvěřitelné.
Čekání 3/4 zbytečně, mi rozložilo dovolenou a partnerské soužití.
Nevyspím se, nemohu se potápět, dýchání nosem jsem dávno zapomněl.
4. Těžko hodnotit jen jako lékaře, protože je to vedoucí kliniky. Težko říci jaký je doktor. Ženský personál mne zcela vyignoroval a on jediný provedl nějakou lékařskou práci, ale to jsem tam nešel s problémem, ale již se jen pobavit.
5. Vyšetřovna velmi zastaralá, vylámané opěradla, zastaralé diag.nástroje(kov místo gumy), tím vším bolest narůstá.
Jeho schopnosti ředitele kliniky jsou naprosto tragické, když webové stránky personál a on nezná, čekací termíny na nich ignoruje a překračuje 10-15x, neví/nechce vědět co se děje když tam není, nechce použít kamerový známa dané situace, má malý přehled co se tam děje a moc ho to asi nezajímá.

Běžte do soukromého, pokud započítáte čekání, špínu čekárny/wc, padající omítku VFN ORL a pod, tak to tam vyjde levněji.


Ověřený profil

U pana primáře Kaňi jsem podstoupila rhinoseptoplastiku.Nejenže je pan primář veliký profesionál a příjemný člověk,tak má na lůžkovém oddělení ORL přímo výborný a milý tým.Není co bych vytkla.


P
Ověřený profil

Pan primář je vědec profesionál a empatik. Podstoupila jsem u něj již druhou operaci nosní přepážky a z pohledu pacienta-laika nemůžu říct jedinou věc proti.
Bez výjimky působí vždy velmi uklidňujícím dojmem a také je pokaždé velmi opatrný a chápavý.


J
Ověřený profil

Pan Kaňa je odborník na slovo vzatý. Má zlaté ruce a vstřícný přístup. V dětství jsem podstoupila operaci nosu. Nešlo o nic velkého, tedy zprvu se zdálo, že nepůjde o nic velkého. Měla to být malá operace, při které mi vynadají vrozený píštěl. Jenže se zjistilo, že je můj problém mnohem větší a zasahuje pod nosní kost. Tenkrát mi tam kousek nechali a matce tvrdili, že to odumře a na nose mi nezůstanou žádné stopy po operaci. Žel bohu píštěl neodumřel, ale opět dorostl a zdeformoval mi nos. Trvalo dlouhých 20 let, než jsem se odvážila jít na další operaci. Dnes jsou to 2 měsíce, co jsem jí absolvovala a jsem spokojená. Sice je na nose zatím patrný otok, ale i tak je nos o tisíc procent hezčí než byl před tím. Kromě toho mi pan doktor odoperoval píštěl celý, takže s ním nebudu mít žádné problémy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání