Jankovcova 1569/2c, Praha
Oční centrum Praha, a.s. (mapa)

Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, + 8 Více

OCT vyšetření • 780 Kč +12 Více

Vstupní vyšetření před nitrooční operací

Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu

Vstupní vyšetření před laserovou operací

MUDr. Radan Zugar od roku 2002 působí jako odborný lékař na Očním oddělení Oblastní nemocnice Kolín, a.s. V lednu roku 2011 nastoupil jako odborný lék...

• oční onemocnění
  • astigmatismus
  • glaukom

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Praha

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

S péčí pana primáře MUDr. Radana Zugara jsem byla velice spokojená. Je to velmi milý, vstřícný, empatický člověk a odborník na svém místě. Za jeho lidský přístup a profesionalitu mu patří můj velký dík, a to i všem ostatním z jeho týmu. Vřele ho doporučuji dalším, kteří řeší zdravotní problém a obávají se zákroku.
Helena Pospíšilová

Pan primář je člověk, který na první pohled vzbuzuje důvěru. Tím také zklidní předoperační nervozitu, kterou člověk i když nechce, tak v sobě má. Z jeho výkonem operace mých obou očí jsem velice spokojena. Takto nádherně jsem své okolí neviděla ani jako malá holka, kdy jsi všichni včetně mně mysleli, že mám oči přímo bystrozraké. Panu primáři a celému personálu, který o mně po celou dobu pečoval a ještě pečuje, upřímně děkuji

Profesionalni pristup . Pan primar je velice mily a prijemny clovek :) na dalsi navstevu se budu tesit. Cely personal na ocni klinice je tez velmi mily a ochotny. Tak by to melo byt vsude :)

byla jsem u něj již několikrát, opravdu má vynikající profesionální přístup, ostatně jako všichni v OCP Praha

Byla jsem u pana doktora 1.7.2014 na první operaci šedého zákalu.( levého oka). A byla jsem velice spokojena. A zítra mi bude operovat i pravé oko.
Dana Puchalská

Ráda bych poděkovala panu primáři ke svěle odvedeným operacím šedého zákalu. Opravdu jste mi vrátil zrak. Děkuji a Oční centrum Praha všem doporučuji.

Vynikající, profesionální přístup. Naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

Komplexní oční vyšetření

Všobecná ambulance

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

Helena Pospíšilová

Dana Puchalská

Vynikající, profesionální přístup. Naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

53 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Za dva týdny jdu na operaci očí, laser, korekce dioptrií. Bojím se toho, že mě nevezmou na operaci, protože mám drúzové papily - ono to s tím zřejmě nesouvisí, ale četla jsem teď u vás, že se to má každý rok kontrolovat a já jsem to měla kontrolované jen 2x a už dávněji. (Žádné potíže mi to nezpůsobuje.) Když jsem si volala se sestrou z oční, že potřebuji mít pro kliniku kompletní vyšetření od nich, kde budou popsána všechna má onemocnění, a ne jen napsáno doporučení na operaci, tak mi říkala, že mi žádné další vyšetření dělat nebudou a že pokud chci, tak mi doktorka dá ten samý papír, co už mi dala, ale v květnu, že k nim mohu přijít nejdříve v květnu, protože mají plno. Volala jsem tam v únoru a na operaci potřebuji, ať mohu lépe fungovat. Mohla by tato informace o oněch papilách něco ovlivnit? Mohou mě poslat na vyšetření a operaci odložit, nebo je to nebude zajímat? Děkuji. Terka

Dobrý den,
    samotný výskyt drúz na papile zrakového nervu není kontraindikací k laserovému zákroku, ale určitě je nutné mít kompletní oční vyšetření, vč. perimetru a dalšího strukturálního vyšetření zrakového nervu, jako je např. optická koherentní tomografie, především pro možnost porovnání vývoje v čase. Osobně se domnívám, že je vhodné mít nejprve přehled o stavu očí a teprve poté se pouštět do jakéhokoliv zákroku.
    Přeji hezký den

MUDr. Radan Zugar

• Dobry den,chtěl bych se na Vas obrátit s dotazem. Chystal se na operaci sedeho zakalu a v nemocnici mi nabizeji za priplatek 1500kc produkt VISCOAT. Je-li tato latka spolehliva a odpovida pozadovane cene v nemocnici?
    Dekuji za odpověď a preji krasny den...

Dobrý den,
    použití určitého typu viskomateriálu během operace se řídí i předpokládaným průběhem a pokud se již dopředu očekává komplikovanější průběh, je jistě vhodné využít kvalitnějších materiálů, což Viscoat nepochybně je.
    Přeji hezký den

• oftalmologie

Znalost jazyků

Angličtina

Ocenění

• Člen akreditační komise pro oftalmologii (2017)

Účty sociálních médií