MUDr.

verifiedCreated with Sketch.

Oční lékař

7 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

MUDr. Radan Zugar od roku 2002 působí jako odborný lékař na Očním oddělení Oblastní nemocnice Kolín, a.s. V lednu roku 2011 nastoupil jako odborný lékař v Očním centru Praha, kde byl… Více

Adresy

• Oční centrum Praha, a.s.

Jankovcova 1569/2c
    170 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Komplexní oční vyšetření 250 Kč
    Oct vyšetření 780 Kč
    Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu
    Korekce presbyopie
    Laserové operace očí
    Refrakční vyšetření
    Kataraktové vyšetření
    Všobecná ambulance
    Laserová operace očí k odstranění dioptrií - lasik od 13 900 kč
    Vstupní vyšetření před nitrooční operací
    Vstupní vyšetření před laserovou operací
    Léčba vpmd - makulární degenerace
    Operace šedého zákalu
    Běžný termín
    Glaukomová poradna

Hodnocení pacientů

• M
    Umístění: Oční centrum Praha, a.s.Služby: Operace šedého zákalu

S péčí pana primáře MUDr. Radana Zugara jsem byla velice spokojená. Je to velmi milý, vstřícný, empatický člověk a odborník na svém místě. Za jeho lidský přístup a profesionalitu mu patří můj velký dík, a to i všem ostatním z jeho týmu. Vřele ho doporučuji dalším, kteří řeší zdravotní problém a obávají se zákroku.
    Helena Pospíšilová

• J

Pan primář je člověk, který na první pohled vzbuzuje důvěru. Tím také zklidní předoperační nervozitu, kterou člověk i když nechce, tak v sobě má. Z jeho výkonem operace mých obou očí jsem velice spokojena. Takto nádherně jsem své okolí neviděla ani jako malá holka, kdy jsi všichni včetně mně mysleli, že mám oči přímo bystrozraké. Panu primáři a celému personálu, který o mně po celou dobu pečoval a ještě pečuje, upřímně děkuji

• Profesionalni pristup . Pan primar je velice mily a prijemny clovek :) na dalsi navstevu se budu tesit. Cely personal na ocni klinice je tez velmi mily a ochotny. Tak by to melo byt vsude :)

• J

byla jsem u něj již několikrát, opravdu má vynikající profesionální přístup, ostatně jako všichni v OCP Praha

• 1

Byla jsem u pana doktora 1.7.2014 na první operaci šedého zákalu.( levého oka). A byla jsem velice spokojena. A zítra mi bude operovat i pravé oko.
    Dana Puchalská

• K

Ráda bych poděkovala panu primáři ke svěle odvedeným operacím šedého zákalu. Opravdu jste mi vrátil zrak. Děkuji a Oční centrum Praha všem doporučuji.

• B

Vynikající, profesionální přístup. Naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

Dotazy od pacientů (36)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Radan Zugar od roku 2002 působí jako odborný lékař na Očním oddělení Oblastní nemocnice Kolín, a.s. V lednu roku 2011 nastoupil jako odborný lékař v Očním centru Praha, kde byl v září téhož roku jmenován primářem. Funkci primáře Očního centra Praha vykonává dodnes. Prim. MUDr. Radan Zugar se věnuje kataraktové chirurgii, provedl již více než 9000 operací šedého zákalu. Věnuje se léčbě sítnice, aplikuje anti-VEGF preparáty a vede glaukomovou poradnu. Každoročně se účastní odborných oftalmologických kongresů, na kterých pravidelně také přednáší. Je autorem nebo spoluautorem více než 40 odborných domácích a 1 zahraničního příspěvku. Je předsedou OS ČLK v Kolíně a členem odborných společností - České oftalmologické společnosti, České glaukomové společnosti a České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie. V roce 2017 se stal členem akreditační komise pro oftalmologii.

• oftalmologie

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Praha

Ocenění

• Člen akreditační komise pro oftalmologii (2017)

Znalost jazyků

• angličtina