Jankovcova 1569/2c, Praha
Oční centrum Praha, a.s. (mapa)

Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, + 8 Více

• Univerzita Karlova, Praha

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

S péčí pana primáře MUDr. Radana Zugara jsem byla velice spokojená. Je to velmi milý, vstřícný, empatický člověk a odborník na svém místě. Za jeho lidský přístup a profesionalitu mu patří můj velký dík, a to i všem ostatním z jeho týmu. Vřele ho doporučuji dalším, kteří řeší zdravotní problém a obávají se zákroku.
Helena Pospíšilová

Pan primář je člověk, který na první pohled vzbuzuje důvěru. Tím také zklidní předoperační nervozitu, kterou člověk i když nechce, tak v sobě má. Z jeho výkonem operace mých obou očí jsem velice spokojena. Takto nádherně jsem své okolí neviděla ani jako malá holka, kdy jsi všichni včetně mně mysleli, že mám oči přímo bystrozraké. Panu primáři a celému personálu, který o mně po celou dobu pečoval a ještě pečuje, upřímně děkuji

Profesionalni pristup . Pan primar je velice mily a prijemny clovek :) na dalsi navstevu se budu tesit. Cely personal na ocni klinice je tez velmi mily a ochotny. Tak by to melo byt vsude :)

byla jsem u něj již několikrát, opravdu má vynikající profesionální přístup, ostatně jako všichni v OCP Praha

Byla jsem u pana doktora 1.7.2014 na první operaci šedého zákalu.( levého oka). A byla jsem velice spokojena. A zítra mi bude operovat i pravé oko.
Dana Puchalská

Ráda bych poděkovala panu primáři ke svěle odvedeným operacím šedého zákalu. Opravdu jste mi vrátil zrak. Děkuji a Oční centrum Praha všem doporučuji.

Vynikající, profesionální přístup. Naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

Běžný termín

Komplexní oční vyšetření

250 Kč

250 Kč

Oční centrum Praha, a.s.

Laserová operace očí k odstranění dioptrií - lasik

od 13 900 kč

Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

Helena Pospíšilová

Dana Puchalská

Vynikající, profesionální přístup. Naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

49 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    vzhledem k tomu, že příčinou nemusí být pouze nekorigovaná refrakční vada, ale jakákoliv porucha v optickém systému oka, nemohu z tohoto místa jednoznačně říct, zda-li je Váš problém řešitelný a jak. Nezbývá Vám tedy navštívit odborného očního lékaře a řešit problém s ním.
    Přeji hezký den

MUDr. Radan Zugar

• Dobrý den. Dcera 2 roky a 3 měsíce, minuly týden vyšetření přístrojem Plusoptix a vyšší hodnoty-OP+1.75=-1.75/8 0L+3.5=-2.75/171 Dnes jsme byli na rozkapani oci a dceři bylo naměřeno AR OP-1.75=-1.75/10. OL+2.25=-2.5/0 cyklo OP+4,0=-1.25/19 OL +5,5=-2.5/177. Primární postavení paralelní do dálky i do blízká Hitsberg, světelné reflexy symetrické v centru, Bruckner: přiměřená a symetrická reakce na osvit. Dg hypermetropia cum astigm.bil, praec.oc.din, nasazeny brýle OP +2,0=-1,0/20 OL+3,0=-2,0/0. Jsem z toho všeho trochu méně moudra a moc nevím jak tomu všemu porozumět. Dekuji za vysvětlení.

Dobrý den,
    všechny hodnoty, které jsou u dětí získány při vyšetření bez rozkapání mají pouze orientační hodnotu a proto byla Vaše dcera správně vyšetřena i v cykloplegii ke stanovení celkové refrakční vady. Vaše dcera je tedy dalekozraká, tzn. že si musí "doostřovat" i při pohledu do dálky a má navíc i astigmatismus, který způsobuje to, že vidění je v určité ose více rozostřené. Dalekozrakost je v dětském věku běžná a s růstem dítěte může tato vada i zcela vymizet. Poměrně často je však dalekozrakost spojena s dalšími poruchami vidění, jako je např. šilhání nebo tupozrakost. Další postup bude dále záviset na zrakové ostrosti očí u Vaší dcery. Bližší informace byste však měla konzultovat s ošetřujícím lékařem Vaší dcery.
    Přeji hezký den.

• oftalmologie

Znalost jazyků

Angličtina

Ocenění

• Člen akreditační komise pro oftalmologii (2017)

Účty sociálních médií