Běžný termín

Kataraktové vyšetření +12 Více

Komplexní oční vyšetření • 250 Kč

Korekce presbyopie

Laserová operace očí k odstranění dioptrií - LASIK • Od 13 900 Kč

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

250 Kč

Od 13 900 Kč

780 Kč

Oční centrum Praha, a.s.

MUDr. Radan Zugar od roku 2002 působí jako odborný lékař na Očním oddělení Oblastní nemocnice Kolín, a.s. V lednu roku 2011 nastoupil jako odborný lék...

• oftalmologie

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

Chtěl bych poděkovat jak panu primáři Zugarovi tak i operačnímu týmu za
profesionalitu a přístup, který mi dával pocit důvěry a klidu i v tak neznámé situaci jakou operace šedého zákalu, asi pro každého, je.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

Děkuji primáři MUDr. Zugarovi i celému týmu oční kliniky za úspěšnou operaci šedého zákalu. Bylo vidět, že celý personál spolu perfektně spolupracuje a dobře zná svoji práci.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

Pan primář. MUDr. Zugar mi odstranil dne 19. 2. 2020 šedý zákal levého oka implantací nitrooční čočky TETRAFLEX HD. Operace dopadla výborně, na oko dobře vidím. Oceňuji vysokou odbornost a také přístup k pacientu. Klidný, rozvážný a uklidňující, ačkoli jsem se operace z počátku bál. Nemohu jinak, než jej doporučit ostatním potencionálním pacientům. Děkuji.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

S péčí pana primáře MUDr. Radana Zugara jsem byla velice spokojená. Je to velmi milý, vstřícný, empatický člověk a odborník na svém místě. Za jeho lidský přístup a profesionalitu mu patří můj velký dík, a to i všem ostatním z jeho týmu. Vřele ho doporučuji dalším, kteří řeší zdravotní problém a obávají se zákroku.
Helena Pospíšilová

Pan primář je člověk, který na první pohled vzbuzuje důvěru. Tím také zklidní předoperační nervozitu, kterou člověk i když nechce, tak v sobě má. Z jeho výkonem operace mých obou očí jsem velice spokojena. Takto nádherně jsem své okolí neviděla ani jako malá holka, kdy jsi všichni včetně mně mysleli, že mám oči přímo bystrozraké. Panu primáři a celému personálu, který o mně po celou dobu pečoval a ještě pečuje, upřímně děkuji

Profesionalni pristup . Pan primar je velice mily a prijemny clovek :) na dalsi navstevu se budu tesit. Cely personal na ocni klinice je tez velmi mily a ochotny. Tak by to melo byt vsude :)

byla jsem u něj již několikrát, opravdu má vynikající profesionální přístup, ostatně jako všichni v OCP Praha

Byla jsem u pana doktora 1.7.2014 na první operaci šedého zákalu.( levého oka). A byla jsem velice spokojena. A zítra mi bude operovat i pravé oko.
Dana Puchalská

Ráda bych poděkovala panu primáři ke svěle odvedeným operacím šedého zákalu. Opravdu jste mi vrátil zrak. Děkuji a Oční centrum Praha všem doporučuji.

72 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Chtěla bych se zeptat, zda moje dcera s operovanou kataraktou a následným glaukomem na levém oku, je způsobilá pro studium oboru praktická sestra. Momentálně je oko po špatné reakci na léčbu tupozraké. Na oko, je největší písmenko u očního lékaře vidět z půl metru. Popřípadě by mě zajímalo podle čeho vybírat obor pro který by byla dcera zdravotně způsobilá.

pokud na druhé oko vidí zcela normálně, což předpokládám, že ano a protože je na svůj stav již adaptovaná, může studium oboru praktická sestra klidně absolvovat.
Přeji hezký den.

MUDr. Radan Zugar

Dobrý den mám dceru je jí 8 let má podrážděné trochu červený koutek oka, kapu ji tam oftalmoseptonex myslíte že to zabere??? Myslím že zánět to snad není? Teď v karanténe se nedostanu k očnímu lékaři bohužel dcera ani nemá registraci hodně lékařů skončilo nestihli jsme to, děkuji prosím za brzkou odpověď

Oftalmo-Septonexem určitě nic nepokazíte, ale pokud bude podráždění oka přetrvávat nebo se přidají další potíže, jako třeba bolest oka, bude vhodné oční vyšetření absolvovat. I v době zvýšených epidemiologických opatření by ambulance odborných lékařů fungovat měly.
Přeji hezký den.

MUDr. Radan Zugar