Jankovcova 1569/2c, Praha
Oční centrum Praha, a.s. (mapa)

Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, + 8 Více

Kataraktové vyšetření +12 Více

Komplexní oční vyšetření • 250 Kč

Korekce presbyopie

Laserová operace očí k odstranění dioptrií - LASIK • od 13 900 kč

MUDr. Radan Zugar od roku 2002 působí jako odborný lékař na Očním oddělení Oblastní nemocnice Kolín, a.s. V lednu roku 2011 nastoupil jako odborný lék...

• oční onemocnění

780 Kč

Operace šedého zákalu

Refrakční vyšetření

Oční centrum Praha, a.s.

Vstupní vyšetření před laserovou operací

Oční centrum Praha, a.s.

Vstupní vyšetření před nitrooční operací

Oční centrum Praha, a.s.

Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu

Všobecná ambulance

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

S péčí pana primáře MUDr. Radana Zugara jsem byla velice spokojená. Je to velmi milý, vstřícný, empatický člověk a odborník na svém místě. Za jeho lidský přístup a profesionalitu mu patří můj velký dík, a to i všem ostatním z jeho týmu. Vřele ho doporučuji dalším, kteří řeší zdravotní problém a obávají se zákroku.
Helena Pospíšilová

Pan primář je člověk, který na první pohled vzbuzuje důvěru. Tím také zklidní předoperační nervozitu, kterou člověk i když nechce, tak v sobě má. Z jeho výkonem operace mých obou očí jsem velice spokojena. Takto nádherně jsem své okolí neviděla ani jako malá holka, kdy jsi všichni včetně mně mysleli, že mám oči přímo bystrozraké. Panu primáři a celému personálu, který o mně po celou dobu pečoval a ještě pečuje, upřímně děkuji

Profesionalni pristup . Pan primar je velice mily a prijemny clovek :) na dalsi navstevu se budu tesit. Cely personal na ocni klinice je tez velmi mily a ochotny. Tak by to melo byt vsude :)

byla jsem u něj již několikrát, opravdu má vynikající profesionální přístup, ostatně jako všichni v OCP Praha

Byla jsem u pana doktora 1.7.2014 na první operaci šedého zákalu.( levého oka). A byla jsem velice spokojena. A zítra mi bude operovat i pravé oko.
Dana Puchalská

Ráda bych poděkovala panu primáři ke svěle odvedeným operacím šedého zákalu. Opravdu jste mi vrátil zrak. Děkuji a Oční centrum Praha všem doporučuji.

Vynikající, profesionální přístup. Naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

56 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    potravinové doplňky nejsou lékem, ale pouze určitou podpůrnou metodou léčby v indikovaných případech. Degenerativní změny sítnice k těmto indikacím patří, ale k jejich užívání Vás samozřejmě nutit nelze. Vzhledem k tomu, že neznám přesný stav Vašich očí, bude jistě nejlepší, abyste se o dalším užívání potravinových doplňků domluvil z Vaší oční lékařkou.
    Přeji hezký den

MUDr. Radan Zugar

• Dobrý den
    Jednou za čas mě bolí oko konkrétně práve. Teď to nějak teda popsat.
    Najednou začnu jakoby cejtit tlak na to oko jakože úplně si nejsem jist jestli za okem nebo jestli tlačí jakoby to oko je to takový zvláštní
    Většinou spíš jakoby mi to něco tlačilo ven to oko
    Po nějaký neurčity době to přejde samo.
    Někdy půl hoďky a někdy klidně i 5 hodin
    Je to náhodný
    Mám to už takhle aspoň takoví 2 roky
    U pár doktorů jsem s tím byl ale nic k tomu neřekli.
    Až na jednoho a ten řekl že to může bejt prostě nějaká migréna.
    Je to hodně nepříjemné a když jsem mezi lidma tak kvůli té bolesti jsem na všechny okolo zlej.

*brýle nemám mít byl jsem na očním
    *občas se mi i rozostří na pár vteřin vidění (nemyslím při tom) myslím občas během normálního dne.
    *žádný léky neberu

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    pokud během komplexního očního vyšetření nebyla odhalena příčina Vašich potíží, bude vhodné provést i další např. zobrazovací vyšetření, příp. i vyšetření neurologické. Na dalším postupu byste se měl domluvit s Vaším praktickým lékařem.
    Přeji hezký den

• oftalmologie

Znalost jazyků

Angličtina

Ocenění

• Člen akreditační komise pro oftalmologii (2017)

Účty sociálních médií