Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta, + 8 Více

Kataraktové vyšetření +12 Více

Komplexní oční vyšetření • 250 Kč

Korekce presbyopie

Laserová operace očí k odstranění dioptrií - LASIK • od 13 900 kč

MUDr. Radan Zugar od roku 2002 působí jako odborný lékař na Očním oddělení Oblastní nemocnice Kolín, a.s. V lednu roku 2011 nastoupil jako odborný lék...

• oční onemocnění

780 Kč

Operace šedého zákalu

Refrakční vyšetření

Oční centrum Praha, a.s.

Vstupní vyšetření před laserovou operací

Oční centrum Praha, a.s.

Vstupní vyšetření před nitrooční operací

Oční centrum Praha, a.s.

Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu

Všobecná ambulance

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

S péčí pana primáře MUDr. Radana Zugara jsem byla velice spokojená. Je to velmi milý, vstřícný, empatický člověk a odborník na svém místě. Za jeho lidský přístup a profesionalitu mu patří můj velký dík, a to i všem ostatním z jeho týmu. Vřele ho doporučuji dalším, kteří řeší zdravotní problém a obávají se zákroku.
Helena Pospíšilová

Pan primář je člověk, který na první pohled vzbuzuje důvěru. Tím také zklidní předoperační nervozitu, kterou člověk i když nechce, tak v sobě má. Z jeho výkonem operace mých obou očí jsem velice spokojena. Takto nádherně jsem své okolí neviděla ani jako malá holka, kdy jsi všichni včetně mně mysleli, že mám oči přímo bystrozraké. Panu primáři a celému personálu, který o mně po celou dobu pečoval a ještě pečuje, upřímně děkuji

Profesionalni pristup . Pan primar je velice mily a prijemny clovek :) na dalsi navstevu se budu tesit. Cely personal na ocni klinice je tez velmi mily a ochotny. Tak by to melo byt vsude :)

byla jsem u něj již několikrát, opravdu má vynikající profesionální přístup, ostatně jako všichni v OCP Praha

Byla jsem u pana doktora 1.7.2014 na první operaci šedého zákalu.( levého oka). A byla jsem velice spokojena. A zítra mi bude operovat i pravé oko.
Dana Puchalská

Ráda bych poděkovala panu primáři ke svěle odvedeným operacím šedého zákalu. Opravdu jste mi vrátil zrak. Děkuji a Oční centrum Praha všem doporučuji.

Vynikající, profesionální přístup. Naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

64 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    jestliže s Vaší dosavadní korekcí zvládáte činnosti, na které potřebujete dobře vidět, není nezbytně nutné korekci zesilovat. V případě výraznější oční námahy však můžete pociťovat tlak kolem očí, případně i únavu a samozřejmě i horší vidění. V tom případě bych asi volil změnu korekce.
    Přeji hezký den.

MUDr. Radan Zugar

• Dobrý den. Mohlo se stát něco když se omylem dostalo do oka trochu špinavé vody s jarem? Oko nijak neboli, ani nic jiného. Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den,
    pokud nemáte žádné obtíže, nemusíte se nijak obávat.
    Přeji hezký den

• oftalmologie

Znalost jazyků

Angličtina

Ocenění

• Člen akreditační komise pro oftalmologii (2017)

Účty sociálních médií