Psychiatrická ambulance
Jana Zajíce 16/924, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

perfektní empatické a profesionální jednání, klidný přístup, zjevná snaha pomoci

Pan doktor mi vrátil život. Měla jsem obrovské úzkosti a panický strach z lidí, že jsem nemohla do MHD, nakoupit si a nakonec jsem nemohla ani z bytu, protože po každé jsem měla panický záchvat. Měla jsem neskutečný strach z omdlení od jisté doby, co jsem omdlela. Tři roky jsem nechtěla žít, až pan doktor mi předepsal antidepresiva. Po zvýšení dávky dvakrát jsem schopná fungovat, cestovat, chodit do práce, mít interakci s lidmi, mít radost ze života a dělat normální úkony jako zdraví lidé. Moc si doktora vážím. Naslouchá, zajímá se, jak se mám. Respektuje pacienta a narozdíl od mnoha psychiatrů řekne, že můžu kdykoliv volat a kdykoliv přijít, kdyby se mi přitížilo. Jsem mu neskonale vděčná.

Umístění: Psychiatrická ambulance

za dlouhá léta jsem vystřídala řadu psychiatrů ale jedině pan doktor Březina je opravdu specialista na svém místě. velmi mi pomohl a stále pomáhá, je empatický, vstřícný, nemám žádný problém mu říci cokoliv. za mne jeden z nejlepších. děkuji!

Pan doktor Březina mi pomáhá už dva roky a jsem mu za to velmi vděčná.
Bez jeho pomoci bych svoje problémy sama určitě nezvládala!Vřele ho doporučuji a velice si ho vážím.
Siveková Zdeňka

K tomuto panu Doktorovi jsem v minulosti chodil a pak jsem se odstěhoval. Velká chyba stěhování, neboť takového super doktora, který se chová profesionálně již nenajdu. Proto pozor pokud máte možnost k tomuto panu doktoru chodit neváhejte. Pomůže i v nejtěžších situacích. LÉKAŘ na pravém místě.

U

U pana doktora se léčím již několik let a díky jeho dobré léčbě jsem v pohodě,dobře se s ním komunikuje,nedám na něho dopustit,doporučuji.

Pan doktor Březina mi pomohl tak, že je vše jako bylo dříve. Doporučuji.

Mně pan doktor tolikrát pomohl, takže mu nemůžu napsat nic jiného, než velké plus. Je milý, příjemný, dovede pacientovi naslouchat a mě po cca roce pomohl natolik, že můžu fungovat mezi lidmi !!! Ludmila Odarčenková

svobovava

Velmi špatný psychiatr, nepomáhá se skutečným problémem, spíše si užívá řečnění.
Nedává účtenky při placení terapie.