Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vlaďka Bžunková
Praktický dětský a dorostový lékař

Nad Malým mýtem 2a/1739, Praha 14700

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Dr. Bzunkova je dle meho nazoru profik. Ma-li casovy prostor, vlidne se diteti a rodici venuje. Pokud je v casovem presu, jeji komunikace pokulhava... V pripade, ze ma jiny nazor, je schopna se s rodicem domluvit na kompromisu (i kdyz to si od rodice zada jistou davku asertivity). Spolu se sestrou, ktera radi a mnohdy si bere slovo za Dr., tvori sehrany tandem. Dr. Bzunkovou tedy spolu se synky doporucujeme. :)

     •  • 

  • Paní doktorku a sestřičku máme velice rádi. Chodíme k ní asi 10 let a nikdy nás nezklamala. Vždy se snaží pomoci, poradit a najít řešení. Sestřička je velice milá. Prostě s paní doktorkou tvoří sehranou dvojku :). Jsem ráda, že je máme. Všem můžu jenom doporučit.

     •  • 

  • Také se musím připojit k chvále na paní doktorku i sestřičku, už rok bydlíme mimo Prahu, ale pediatra měnit nebudu, paní doktorka je skvělá a ochotná poradit, pomoct a uklidnit :-)

     •  • 

  • Paní doktorka+sestřička = nebál bych se říct,že jsou naprosto profesionální sehraný tým.Perfektní přístup k dětem+komunikace s rodiči.Vřele doporučuji.

     •  • 

  • milujeme jí!!

     •  • 

  • Sestřička i paní doktorka jsou prostě báječné. Super profesionální, řídí se moderními poznatky a jsou velice pečlivé a vstřícné a pro každou špatnost. Bydlíme již 3 roky v Příbrami a rozhodně bychom lékařku nezměnili. Jsme moc moc spokojení. A to mají obě děti sníženou imunitu a furt se něco řeší..., takže zkušeností máme mnoho.

     •  • 

  • I přesto že na Praze 4 již nebydlím a dostala sem od rodiny výtky, že bych měla mít dětskou lékařku co nejblíže domovu, já si raději dojedu, protože přístup paní doktorky i sestřičky je naprosto úžasný. Vždy poradí, nebojím se na cokoliv zeptat, malej neměl nikdy averzi jít do ordinace. Prostě paní doktorku mohu jen a jen doporučit.

     •  • 

  • Paní doktorka i sestřička mají naprosto fantastický přístup, jsou báječné. Musím jen chválit!!! Není dnes jednoduché najít výborného lékaře a tato ordinace je skvělá jako celek....dokonalý tým.

     •  • 

  • Chodím k ní už od malička a musím říct, že je opravdu skvělá :)

     •  • 

  • Výborný pediatr! / лучший детский доктор!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu