Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2, Brno-střed, Brno 602 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K panu doktorovi chodím přes 20 let. Vždy mně pomohl a jeho příjemný a lidský přístup k pacientům je příkladem, jak by se měl chovat každý lékař. Pokud se mu něco nelíbilo,poslal mě k odbornému lékaři. Jsem s ním velice spokojená a proto jsem u něho nechala zaregistrovat i své děti. Kéž by bylo více takových doktorů! Mohu jenom vřele doporučit. R.Š.

     • Poliklinika Zahradníkova  • 

  • S ordinováním antibiotik od pana doktora mám opačnou zkušenost - nikdy zbytečně neordinoval antibiotika, bedlivě určil diagnozu a dostala jsem je jen v nezbytných případech - velmi ojediněle. A to jsem díky mých chronickým potížím prodělala časté virozy a záněty. Pan doktor Lošťák mi velmi pomohl v krizovém období, kdy mi zemřela moje dcera - jak odborně, tak svým lidským přístupem. Cítila jsem jeho zájem o mne jako o truchlící zoufalou matku a snahu mi opravdu pomoci. I s tehdejší sestřičkou mi byli opravdu oporou. I v mých vleklých zdravotních potížích se snažil a snaží najít vždy cestu, správně diagnostikovat a odeslal mne vždy na potřebné odborné vyšetření. Mohu jen doporučit. Marie S.

     •  • 

  • K panu doktorovi jsem chodila skoro 10 let. Když byl nějaký problém, neváhal mě poslat k příslušnému odborníkovi nebo sám udělat laboratorní vyšetření. Dalo se s ním rozumně diskutovat a řešit problémy. Jedná drobná věc mi vadila, že často předepisoval antibiotika. Nejsem odborník a tak nevím, zda to vždy bylo nutné. Ale podle toho, co si člověk z běžných zdrojů může nastudovat, myslím, že vždy to nutné nebylo. Jinak jsem ale s panem doktorem byla spokojena. Byl vždy příjemný, vstřícný a usměvavý. Je mi líto, že jsem musela odejít kvůli změně trvalého bydliště (už to k panu doktorovi mám moc daleko). Pana doktora doporučuji.

     •  • 

  • Nedoporučuji. Nesympatický doktor, neseriózní přístup.

     •  • 

  • K

    Dlouhá léta chodí celá naše rodina k tomuto lékaři, i po odstěhování jsme si jej ponechali. Je to dobrý diagnostik a komunikativní člověk, má snahu pomoci a doporučí vždy správné vyšetření.

     •  • 

  • J

    Pan doktor je výborný, chodím k němu dlouhá léta a nikdy se nestalo že bych uvažoval o změně lékaře. Také sestra je příjemná. Díky Vám oběma.

     •  • 

  • Zkušený, dobrý diagnostik, příjemné jednání.

     •  • 

  • velmi vyjímečný,přístup k pacintovy nadstandartní,vstřícný. Odborná uroven a znalosti nadprumněrné.

     •  • 

  • Zatím si nemohu na pana doktora ani na sestřičku stěžovat. Oba jsou velmi sympatičtí a snaží se mi pomoci. Doporučuju

     •  • 

  • Pohodář:-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu