Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Štolfová
Praktický lékař pro děti a dorost

Sídliště 1100, Praha 15300

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • musím napsat že jsem přešla k paní doktorce stále usměvavá a je i milá k dětem ale i k rodičům. trpělivě vysvětlí.Děti ani nebrečí
    jsem ráda že jsem přešla k paní doktorce.dík patří i k paní sestřičce

     • Praktický lékař pro děti a dorost špatný přístup od doktorky u které jsme byly  • 

  • Paní doktorka je úžasná.Moc milá,pozorná.Vždy nám poradila.I když máme blbé dotazy,tak nám s úsměvem poradí a trpělivě nám vše vysvětlí.Navíc je úžasné,že se nemusí čekat dlouho v ordinaci.A paní sestřička je také skvělá.Moc doporučuji.

     •  • 

  • U paní doktorky jsem byla asi 4 roky, než jsem se musela přihlásit k dospělému. Přešla jsem k ní od jiné, neschopné dětské lékařky. Paní doktorka je velmi pečlivá, odborník na svém místě, a jako bonus milá, vstřícná, a člověk se u ní cítí dobře.

     •  • 

  • Díky moc paní doktorce za profi přístup a stálý úsměv na tváři, s nímž přistupuje i k mírně hysterickým matkám. Doporučuji!!

     •  • 

  • kdyz prijdete, poradi se vším a je příjemná! :)

     •  • 

  • Paní doktorku velmi doporučuji. Synkovi se přes půl roku snažili vyléčit velký zanícený flek v na tvářičce(V Mostě, i na kožních..), a bez úspěchu, po 2 návštěvách u paní doktorky jsme uspěšně doléčili, ví, co předepsat a doporučit...A kdykoliv máme problém, vím, že nám dobře poradí. Doporučuji všem!

     •  • 

  • H

    Paní doktorka je velmi milá, hodná, ochotná a pečlivá. Byl jsem s ní velmi spokojen a také k ní jednou přihlásím svoje děti.

     •  • 

  • L

    K paní doktorce jsem chodila už jako dítě a dorostenec a nyní k ní docházím se svými dvěma dětmi. Nemám proti ní jedinou výhradu, je to naprostý profesionál a s její prací jsem maximálně spokojená. Příjemné prostředí v ordinaci jí pomáhá dotvářet její dlouholetá sestra, která má neustále milý úsměv na tváři - tuto ordinaci všem vřele doporučuji!

     •  • 

  • X

    SOUHLASÍM

     •  • 

  • Souhlasím. Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, vždy pomůže, v případě nutnosti i po telefonu. To samé sestřička. Obě mám velmi ráda a jednou k ní určitě budou chodit i moje děti :)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu