Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Revoluční 765/19, Praha 110 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Vynikající a zkušená paní lékařka! Věcná, inteligentní, na úrovni, absolutní profesionál. Nepatří k egoistickým lékařům, kteří dávají rady a ultimáta, snaží se efektivně dostat k jádru věci a pacientovi opravdu pomoci. Pokorná a otevřená ke svému oboru, kterému opravdu rozumí. Navíc velmi pěkné prostředí v čekárně i ordinaci. Rozhodně mohu doporučit.

     •  • 

  • Od pani doktorky jsem musela prejit, protoze jeji zpusob lecby byl naprosto nevyhovujici. Kontrolni vysetreni trvaly maximalne 5 minut, nenechala mne domluvit a vylozene mne "praskovala." 5 let jsem pod jejim vedenim uzivala Lexaurin, ktery se vsak nesmi uzivat dlouhodobe! Take me hned zkraje spatne diagnostikovala a tim padem si spatne lecila - nijak se evidentne nenamahala s psychotesty, ktere mi nechala vyhotovit az asi po 5 letech a najednou jsem dostala uplne jine modely leku. Opravdu nemuzu doporucit - vecne nema cas a nevyslechne.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Opakovala bych se, když bych znovu hodnotila práci pani doktorky Fišerové. Je to odborník na svém místě:-)

     •  • 

  • Po prodělané a vyléčené rakovině , mi pani doktorka pomohla najít nový smysl života. Je to lékařka, která Vám naslouchá, přesně ví co je pro Vás nejlepší, je milá a empatická. Moc jí za vše, co pro mne udělala děkuji.

     •  • 

  • M

    souhlasím se všemi, kteří hodnotili přede mnou

     •  • 

  • Velmi dobrá doktorka.

     •  • 

  • Velmi empatická a příjemná paní doktorka! Vystřídal jsem několik psychiatrů, ale až ona ve mně dokázala vzbudit důvěru a skutečně pomoci. MK

     •  • 

  • vyborna pani doktorka, vstricna, nasloucha pacientovi, hodne premysli o vhodne lecbe a medikaci.

    Mela jsem predtim jiz cca 4 psychiatry, ale ona je nejlepsi.

    Kdyz jsem potrebovala leky a jako prioritu uvedla, ze po nich nesmim pribirat, nebot mi to prohlubuje psych. problemy, tento pozadavek zohlednila a ji naordinovana medikace byla perfektni - dokonce jsem i neco zhubla a pritom se dala psychicky do poradku.

    Doporucuji vrele!!!!

     •  • 

  • vyborna lekarka
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Příjemná, naslouchá, mám s ní velmi dobré zkušenosti.
    Eliška

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu