Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Erika Klečková
Praktický lékař pro děti a dorost

Boloňská 312, Praha 10900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorko, děkujeme Vám za vaši skvělou péči a za váš lidský přístup a ochotu v těžkých chvílích. Přejeme Vám hodně štěstí a zdraví. Jiřík, Vojtík, Jirka a Líba H.

     •  • 

  • nedoporučuji
    Se synem (2roky)jsem chodila k paní dr.Rada tipu kupte mu sluneční brýle když mu slzí očko je to od sluníčka či prachu moc nepomohla.Měl ucpané slzné cesty,přístě budu moudřejší.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • good

     •  • 

  • Paní doktorka Klečková je velmi přijemná,milá,ochotná a pečlivá.Zbytečně nepředepisuje ATB. Je vidět,že má vzah k dětem. Jsem moc spokojená a mohu jen doporučit.

     •  • 

  • starej praktik,ale sleduje nové věci,má všeobecný přehled,dobrý přístup k dětem i rodičům

     •  • 

  • pečlivá, zodpovědná, zbytečně nepředepisuje ATB, nic nezanedbá

     •  • 

  • Paní doktorka byla má dětská lékařka a vždy jsem s ní byla spokojená. Nad diagnozou se vždy zastavila, hledala nejvhodnější řešení a při jakémkoli podezření ihned odesílala na patřičná vyšetření, která nemohla udělat v ordinaci. Vždy vyšla vstříc, dokonce i po odeslání k praktickému lékaři pro dospělé mi mnohokrát pomohla. Je ochotná a milá. Stejně tak její úžasná sestřička.

     •  • 

  • Výborná diagnostička, pečlivá, nenechává se ovlivnit

     •  • 

  • Zkušená lékařka s dlouholetou praxí a lidským přístupem. Byla mojí dětskou lékakou a nyní k ní chodím s oběma svými dětmi. Důvěřuji jí a vždy jsem s ní byla spokojená.

     •  • 

  • S paní doktorkou jsem velice spokojena,byla již moje dětská lékařka a nyní je i mé dcery.Velice doporučuji všem rodičům.
    Vždy dobře poradí,je pečlivá.Člověk na pravém místě

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu