Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Šternberk

• Praktický lékař

„Dobrý den chodím k p. doktorce už dlouho snad od začátku a musím říct ,že je skvělá. Umí člověka pochopit a vždy pomoct - sestřička to samé ,příjemná , milá , velká pochvala pro obě za celou dobu co je znám ... děkuji Více

Fischerova 9, Olomouc Mapa

Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská

• Praktický lékař

„Mě pan doktor zachránil život, když mě před pár roky přes mou zbabělost doslova dokopal k preventivní koloskopii. Tam mi odstranili polyp, který měl poměrně nedobrou prognózu. Takže tu stále jsem a prevenci už nezanedbávám :-) Více

Nádražní 1, Šternberk Mapa

Březecká 256, Štěpánov, Olomouc Mapa

zdravotní středisko Štěpánov

• „Paní doktorka,velmi pomohla mému manželovi nejen svým profesionálním přístupem,ale především lidským pochopením. Její utěšující a povzbuzující slova zabrala v pravou chvíli více než medikamenty.Pomohla jako prak.lékař i jako psycholog.A za to paní mudr.Miloslavě Homolkové mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho spokojených pacientů.Paní doktorku vřele DOPORUČUJI ! Jana Matulíková Více

Zikova 736/1, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé a dorost

• Praktický lékař

„jsem nadmiru spokojen, konecne mam doktora ktery je velmi znali, profesinal, max.prijemny , lidsky a drzi si skvelou sestru :-) rekl bych, ze mit takoveho doktora je pacient I rad nemocen :-D Více

Jiráskova 2468/27, Šternberk Mapa

MUDr. Václav Kohoutek

• „Hodná, ochotná, nemám žádně špatné zkušenosti

Jiráskova 11, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „.Paní doktorka je empatická s lidským přístupem. Každému mému zdravotnímu problému se věnovala s maximální péčí.Mohu jen doporučit Více

Olomoucká 173, Šternberk Mapa

praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Každopádně jsem ráda za ochotu a péči, kterou lékař poskytuje. Je lehké kritizovat, ale doktor je člověk a spousta pacientů to nevidí a využívá jen služby jako v obchodě. Marcela Více

Fischerova 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé, gynekolog

• Praktický lékař

„S obavami jsem přecházela od bývalé starší praktické lékařky k novému mladému panu doktorovi - jsem starší osoba a už se bojím reakcí lékařů právě kvůli svému věku. Mohu pana doktora jen pochválit, nejen sympatický a hezky se chovající k pacientům, ale také je vidět, že se medicině věnuje, má znalosti a vždy fundovaně radí a pečlivě sleduje i preventivní prohlídky - prostě má pořádek a systém ve své evidenci. Jeho sestřička je také moje dlouholetá oblíbenkyně - milá, ochotná, laskavá, tak jak sestřička má být a přitom si dovedu představit, jak unavující je každodenní práce s námi pacienty. Jsem jim oběma vděčná a děkuji za vstřícnost k nám starším pacientům - tolik to potřebujeme. Více

nám. Národních hrdinů, Olomouc Mapa

Mediol Praktik s.r.o.

• Praktický lékař

„Pragmatická lékařka, která dokáže dobře poradit. Má široký přehled a kontakty na dobré specialisty

Fischerova 25, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka Špicerová je velice dobrá lékařka a velice hodný člověk. Kdyby byl každy lékař jako ona bylo by to skvělé. Více

Sadová 4/1319, Rýmařov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná paní doktorka, skvělá sestřička - obě dvě jsou velmi milé a vstřícné - člověk se tam cítí v pohodě, uvolněně, s dcerkou ji máme moc rády. Více

Komenského 2, Šternberk Mapa

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„Co říct? Co jsme si tady v Břidličné mohli více přát? Mám jenom dobré zkušenosti. Není to lehké povolání a paní doktorka je na správném místě. Jana 58let Více

Komenského 318, Břidličná Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Gryc je naprostý profesionál s maximálně lidským přístupem. Perfektní diagnostik, trpělivý, empatický lékař. Nic nepodcení a nic nenechává náhodě. Ve všem vám vyjde vstříc a koná pro dobro pacienta. Lepšího praktika v žádném případě nenajdete. Velmi si ho vážím. Více

Hlubočky Mapa

• „Poznala jsem během života více praktických lékařů a paní doktorka mě neuvěřitelně mile překvapila svým lidským přístupem, tím, že se skutečně zajímá o každého svého pacienta, má velmi dobré kounikační schopnosti a neustále si rozšiřuje obzory a znalosti pro svou práci v oboru. Každému vřele doporučuji. Více

Kateřinská 13, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „U paní Rajmonové se cítíte jako doma. Na nic si nehraje, vyslechne všechny problémy co máte, a pokud vám nedokáže pomoci sama, tak vás pošle ke správnému specialistovi. Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Chtěla bych paní doktorce poděkovat za akutní pomoc při nenadálé zdravotní komplikaci v ordinaci zubní lékařky. Nesetkala jsem se s takovou pečlivostí, snahou nejen pomoci, ale i vysvětlit, co může být příčinou. Ocenila jsem trpělivost a čas, který mi paní doktorka věnovala bez ohledu na to, že nejsem její pacientka. Děkuji opravdu moc. Více

Na Vlčinci 3, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborný lékař,má velmi dobré zkušenosti.Příjemně se s ní komunikuje a pomůže mi v každé situaci.Jsem s ní spokojen.

Komenského 314, Náměšť na Hané Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je skvělá odbornice, velmi lidský přístup, empatická, nepřišlo mi, že by cokoliv podceňovala nebo jen psala recepty. Rozhodně doporučuji. Více

Palackého 1, Olomouc Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Velmi výborný lékař, diagnostik. Vždy hledá nejlepší řešení a léčbu pro pacienta. Má velmi dobrý přehled o nových možnostech léčby a přístupu, lécích Více

Pivovarská 11, Rýmařov Mapa