Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

František Gryc
Ordinace

Hlubočky

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • D

    Pan doktor Gryc je naprostý profesionál s maximálně lidským přístupem.
    Perfektní diagnostik, trpělivý, empatický lékař.
    Nic nepodcení a nic nenechává náhodě.
    Ve všem vám vyjde vstříc a koná pro dobro pacienta.
    Lepšího praktika v žádném případě nenajdete.
    Velmi si ho vážím.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Vynikajicí doktor.abnormální péče o každého pacienta s nadstandartním lidským prístupem.Nevažím si ho jen já,ale i drtivá většina pacientu a ne jen pacientu.Přátelský,ochotný,vstřícný,precizni.jeho znalosti presahují rámec praktického lékaře.lepšího doktora bych težko našel

     •  • 

  • Pan doktor mě léčí již 20 let a neměnila bych.Vždy ochotný,příjemný a hlavně pečlivý.Dokáže soucítit s bolestí pacienta nebo rozesmát a dát trochu lepší náladu, i když je ouvej.MOHU JEN DOPORUČIT!

     •  • 

  • Skvělý pan doktor. Doporučuji.

     •  • 

  • A

    v předešlých hodnoceních už snad bylo všechno napsáno a já s tím plně souhlasím!!!

     •  • 

  • fakt skvelej

     •  • 

  • Pan doktor je velice milý, chápavý, přátelský člověk. Nic nenechá náhodě. Vždy před předepsání léků pacienta řádně vyšetří, vše vysvětlí. A i když je člověku psychicky velice špatně tak pan doktor dokáže v takové chvíli neuvěřitelně podržet nejen mě ale i celou rodinu. Takových lékařů je v dnešní době skutečně málo! Není arogantní, nepovyšuje se, je s ním i legrace narozdíl od těch "patlalů" z FN v Olomouci!!!! Ti by se mohli od tohoto doktora učit!

     •  • 

  • Skvělí lékař i člověk.Jsem jeho pacientkou spoustu let a mohu jen doporučit.I sestřička je u něj skvělá.Neměnila bych.

     •  • 

  • Připojuji se k ostatním kladným hodnocením.
    Mám s ním jen dobré zkušenosti.r

     •  • 

  • Skvělý doktor na pravém místě.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu