Plicní lékař Dobřany

• „Paní doktorka je opravdu PANÍ DOKTORKA na svém místě! Velice ochotná, empatická a hlavně vyléčí! Měla jsem problémy trvající x let a všichni mne jen odbývali. Už jsem si myslela, že si to vsugerovávám. Problém se zhoršoval a po návštěvě paní doktorky jsme tomu přišly na kloub a je mi skvěle! Nesmím v této recenzi opomenou ani sestřičku. Také sestřička na svém místě! Moc paní doktorce děkuji! Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Masarykova 1132, Plzeň Mapa

Samostatná ordinace lékaře specialisty

• Plicní lékař, Chirurg, Derma… tolog, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Denisovo nábřeží 4, Plzeň Mapa

POLIKLINIKA DENISOVO NÁBŘEŽÍ - EUROCLINICUM a.s.

• „Již řadu let, mám dýchací potíže a pan doktor, je velmi pečlivý, moc mi pomohl, vše vysvětlí. Já jsem s léčbou i ostatním personálem, velmi spokojena. Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• „Skvělá lékařka! Naprosto profesionální a příjemná, je to odborník na svém místě. Mohu vřele doporučit.

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Pan doktor Amír Hassan je vynikající lékař s lidským přístupem a pochopením. V současné době pomáhá mému manželovi s těžkým onemocněním. Je to náš anděl. Pane doktore moc Vám děkuji. Blanka Více

FN Plzeň

• Plicní lékař, Chirurg, Inter… nista, Neurolog, Ortodontista, Ortoped, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Dojizdim k panu doktorovi uz dlouho a vyplati se mi to az od Mar. Lazni. Pan doktor je velice mily, ochotny a lecba jim zavedena mi velice pomaha. Je to clovek na pravem miste. Ja, stejne tak jako asi vetsina lidi, nemam moc rad jezdeni po doktorech, ale do jeho ordinace jezdim rad. Je prijemne videt vstricneho lekare Sestricka je rovnez velice mila. Petr Horak. Více

Poliklinika Bory s.r.o.

• Plicní lékař, Chirurg, Diagn… ostik, Internista, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Pediatr Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

• Plicní lékař, Alergolog, Chi… rurg, Dermatolog, Dětský psycholog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Velice milá,příjemná,obětavá lékařka k pacientům má vstřícní přístup je velice vnímavá a chápavá.....

• Plicní lékař

„Dočkal jsem se profesionálního jednání, vysvětlení věci bylo stručné, přesto ale úplné, pochopitelné a s evidentní snahou pomoci. Nemá příliš v oblibě tabákové výrobky, ale na dentální hygieně taky nebaštíte fidorku, ne? Pěkný den. Více

Husova 18, Plzeň Mapa

Ordinace pro choroby plicní

• „U paní doktorky jsem byla poprvé,ale velice mile překvapena.Profesionální přístup, příjemná, lidská vše ochotně vysvětlí. Hledá možnou příčinu problému. Jsem nadšená a doporučuji. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Plicní ordinace