Petros Christodoulou, plastický chirurg Olomouc

Plastický chirurg Více

1 názor

I.P Pavlova 6, Olomouc
Odd2leni plastické a estetické chirurgie, FN Olomouc

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Názory

1 názor

Umístění: jiné místo Jiný

U pana doktora jsem před měsícem absolvovala abdominoplastiku s liposukcí břicha. Po třech dětech jsem měla velký převis kůže, na jedné straně větší. Pupik jsem mela 3cm mimo osu. Neustále mě bolela záda, kyčel, dostávala jsem křeče do svalů v břiše kdykoliv jsem se špatně otočila či zkusila cvičit. O poporodní inkontinenci nemluvě. A břicho bylo fakt hnusné, styděla jsem se jít mezi lidi, nosila jen neforemne pytle. Pan doktor byl milý a chapavy. Zjistil rozestup svalů. Slíbil mi ploché bříško a narovnat pupík. Nevěřila jsem. O to větší šok to byl. Bříško je ploché, bez převisů. Pupik na správném místě. Dokonce se mi po letech objevil pas! Je to krásné, nemůžu se vynadivat. A přestala mě bolet spodní záda. I kyčel a břicho. I inkontinence se výrazně zlepšila. Stále tomu nemůžu uvěřit. Nejlepší pan doktor a nikdy mu nepřestanu být vděčná! Jdu si koupit úzké šaty, ted už konečně můžu.