Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Přeji Česku víc takových lékařek. Paní MUDr. Škáchová ráda mluví – a mluví k věci, což není úplně obvyklé, je velmi ochotná, vstřícná, má i stejně senzační sestřičku... a navíc mi malinko připomíná mou oblíbenou "jadernou bábu" Danu Drábovou :-D Hodně štěstí a úspěchů, paní doktorko.

Jsem Velice spokojená Chodím k pani doktorce asi rok Velice příjemná všetko mi vysvětlí krásní přístup k pacientum Nelituji ani trošku že sem odešla od jeji ex manžela endokrinologa a šla jsem k ní Vřele doporučuji

K paní doktorce docházím, už léta a je velice pečlivá, důsledná a nenechá nic náhodě. Vřele doporučuji.

K paní doktorce chodím již několik let.Vždy příjemná s lidským přístupem,vyslechne a poradí.
Mos mi pomohla a mám k ní důvěru.
Se sestřičkou tvoří sehraný tým.

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Je velmi pečlivá, komunikativní, normální. A sestřička je velice milá a hodná.

K paní doktorce chodím už přes rok a jsem spokojený. Vyšetřuje pečlivě, vysvětlí, poradí, zdůvodní. Mám k ní důvěru.

U

Pečlivá doktorka, přijala mě během těhotenství, když jsem měla problémy se štítnou žlázou. Pečlivě vše vyšetřila a vypadalo to, že jí vážně záleží na tom, aby to nepoškodilo dítě. Taky je jedna z mála, která mě vždy vyslechne, i popis dřívější léčby atd. Jenom jsou u ní hodně dlouhé objednací doby - asi je o ní zájem. Ale před ordinací jsem nikdy dlouho nečekala..