Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Paní doktorku jsem navštívila, když mi ve 30 letech diagnostikovali hyperfunkci štítné žlázy, již při první návštěvě paní doktorka zmínila, že v případě, že se mi hyperfunkce vrátí, mělo by se to řešit operačním zákrokem, tedy odstraněním štítné žlázy (ještě jsem neměla ani děti a nebylo jasné, jak se moje nemoc bude vyvíjet), poté jsem o operačním řešení slyšela při každé návštěvě ordinace, což pro mě osobně bylo nepředstavitelné. Rozhodla jsem se změnit lékařku, kam docházím dodnes, ani jednou nepadlo doporučení na operační řešení, i když se mi hyperfunkce vrátila. Pomocí léků se ji nové paní doktorce povedlo opět stabilizovat. Za sebe jsem ráda, že jsem odešla. Na druhou stranu nemohu říct, že by paní doktorka byla špatná, či měla neprofesionální přístup, nicméně v mém věku jsem chtěla hledat jiná řešení než operativní zákrok, který by mě připravil o důležitý orgán.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Přeji Česku víc takových lékařek. Paní MUDr. Škáchová ráda mluví – a mluví k věci, což není úplně obvyklé, je velmi ochotná, vstřícná, má i stejně senzační sestřičku... a navíc mi malinko připomíná mou oblíbenou "jadernou bábu" Danu Drábovou :-D Hodně štěstí a úspěchů, paní doktorko.

Jsem Velice spokojená Chodím k pani doktorce asi rok Velice příjemná všetko mi vysvětlí krásní přístup k pacientum Nelituji ani trošku že sem odešla od jeji ex manžela endokrinologa a šla jsem k ní Vřele doporučuji

K paní doktorce docházím, už léta a je velice pečlivá, důsledná a nenechá nic náhodě. Vřele doporučuji.

K paní doktorce chodím již několik let.Vždy příjemná s lidským přístupem,vyslechne a poradí.
Mos mi pomohla a mám k ní důvěru.
Se sestřičkou tvoří sehraný tým.

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Je velmi pečlivá, komunikativní, normální. A sestřička je velice milá a hodná.

K paní doktorce chodím už přes rok a jsem spokojený. Vyšetřuje pečlivě, vysvětlí, poradí, zdůvodní. Mám k ní důvěru.

U

Pečlivá doktorka, přijala mě během těhotenství, když jsem měla problémy se štítnou žlázou. Pečlivě vše vyšetřila a vypadalo to, že jí vážně záleží na tom, aby to nepoškodilo dítě. Taky je jedna z mála, která mě vždy vyslechne, i popis dřívější léčby atd. Jenom jsou u ní hodně dlouhé objednací doby - asi je o ní zájem. Ale před ordinací jsem nikdy dlouho nečekala..