Stroupežnického 18/522, Praha 5, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha 6, Praha

ORL specialistka
Pracovní zkušenosti

od 2013 ORL specialistka v soukromé klinice FortMedica (Modřany, Bořislavka)...

• otorinolaryngologie

Umístění: FortMedica ORL Jiný

K Paní doktorce cítím neskutečný vděk a záchranu života. Kdyby nebylo jejího rychlého rozhodnutí-už bych nebyla mezi živými.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

MUDr.Petra Kamenikova je v dnesni dobe vyjimecnym lekarem.Z navstevy jeji ordinace jsem odchazel nadsen jejim pristupem.Vse mi podrobne vysvetlila a maximalne se snazila,abych pochopil podstatu svych zdravotnich problemu.Okamzite navrhla zpusob lecby,ktery by me v mem veku co nejmene zatezoval.Pristup jeji i jeji sestry byk velmi lidsky a empaticky.Tuto pani doktorku a jeji ordinaci mohu vsem vrele doporucit.

Umístění: Poliklinika Modřany Bolest v krku (laryngitida)

Vyborna pani doktorka,dobre vysvetli problem,provede komplexni vysetreni,komunikuje s pacientem. Lecbu prodiskutuje s pacientem i dle jeho moznosti(financnich,casovych,apod.). Sestry taktez prijemne,pohotove(Poliklinika Modrany)
Me vzdy lecba zabrala a pomohla.

Dle mého subjektivního názoru velice dobrá lékařka - trpělivá, komunikativní, vynikající přehled v oblasti ORL. I obě sestry, které jsem v ordinaci zažil byly fajn.

Velmi příjemný přístup k pacientovi, ochota a pečlivost, opravdová péče! Nejspíš je výborné celé pracoviště, ale my získali přístup k této paní doktorce a jsme moc rádi. Se sestřičkou jsou naprosto úžasné! A je tam kratší fronta než k lékařům mužům :)

Paní doktorka Kameníková si zaslouží opravdu velkou pochvalu. Je to velice pečlivá lékařka-specialistka, nic neponechá náhodě, je zodpovědná. Na ošetření se sice čeká delší dobu, ale to vůbec nevadí. Snaží se na pacienta nahlížet komplexně s příhlédnutím k celkovému zdravotnímu stavu, přemýšlí v souvislostech. Samozřejmě je nutné, aby jí pacient o svých dalších případných neduzích informoval, třeba, že trpí alergií apod. Pacient, který si sedne do ordinace jako buchta a myslí si něco ve smyslu "tak a teď se doktore starej" nemůže očekávat komplexní přístup, kterým se paní doktorka Kameníková vyznačuje. Je opravdu vynikající odbornice. Ale hlavně ordinuje na Poliklinice v Modřanech.

K paní doktorce chodím již léta, a s její péčí,schopností,přístupem a obdorností jsem naprosto spokojen. Je to první lékař který mi vždy pomohl a poradil, včetně mých dětí,které k ní pravidelně dochází. Její péči a odbornost musím hodnotit na 1 +

Dlouhé čekání v čekárně (obzvlášť s malými dětmi) fakt hrůza, ale stojí za to, kvalitní péče, skvělý přístup, děti se jí nebojí, dobře nám poradila. Takových doktorů je velmi málo!!!

Paní doktorka Kameníková společně se zdravotní sestrou tvoří vskutku sehraný zdravotnický tým jejich profesionalní přístup se snoubí s lidskou empatií. Co se týče čekací doby tak ta je na dobré úrovní v jiných zdravotnických zařízeních se neohlášený a ne zrovna akutní pacient musí spokojit i s delším časovým úsekem.
Zamýšlel se již někdo nad tím proč je stále plná čekárna? Je to dáno značnou kvalitou poskytovaných služeb, v dnešní době se člověk nesetká s takovým přístupem jako jsem se setkal já.

Příjemná, vstřícná, ochotná. Provede patřičná vyšetření. Dlouhé čekání v čekárně.