Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Libušská 60/159, Praha
Ordinace ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Modřany Bolest v krku (laryngitida)

Vyborna pani doktorka,dobre vysvetli problem,provede komplexni vysetreni,komunikuje s pacientem. Lecbu prodiskutuje s pacientem i dle jeho moznosti(financnich,casovych,apod.). Sestry taktez prijemne,pohotove(Poliklinika Modrany)
Me vzdy lecba zabrala a pomohla.

Dle mého subjektivního názoru velice dobrá lékařka - trpělivá, komunikativní, vynikající přehled v oblasti ORL. I obě sestry, které jsem v ordinaci zažil byly fajn.

Velmi příjemný přístup k pacientovi, ochota a pečlivost, opravdová péče! Nejspíš je výborné celé pracoviště, ale my získali přístup k této paní doktorce a jsme moc rádi. Se sestřičkou jsou naprosto úžasné! A je tam kratší fronta než k lékařům mužům :)

Paní doktorka Kameníková si zaslouží opravdu velkou pochvalu. Je to velice pečlivá lékařka-specialistka, nic neponechá náhodě, je zodpovědná. Na ošetření se sice čeká delší dobu, ale to vůbec nevadí. Snaží se na pacienta nahlížet komplexně s příhlédnutím k celkovému zdravotnímu stavu, přemýšlí v souvislostech. Samozřejmě je nutné, aby jí pacient o svých dalších případných neduzích informoval, třeba, že trpí alergií apod. Pacient, který si sedne do ordinace jako buchta a myslí si něco ve smyslu "tak a teď se doktore starej" nemůže očekávat komplexní přístup, kterým se paní doktorka Kameníková vyznačuje. Je opravdu vynikající odbornice. Ale hlavně ordinuje na Poliklinice v Modřanech.

K paní doktorce chodím již léta, a s její péčí,schopností,přístupem a obdorností jsem naprosto spokojen. Je to první lékař který mi vždy pomohl a poradil, včetně mých dětí,které k ní pravidelně dochází. Její péči a odbornost musím hodnotit na 1 +

Dlouhé čekání v čekárně (obzvlášť s malými dětmi) fakt hrůza, ale stojí za to, kvalitní péče, skvělý přístup, děti se jí nebojí, dobře nám poradila. Takových doktorů je velmi málo!!!

O

Paní doktorka Kameníková společně se zdravotní sestrou tvoří vskutku sehraný zdravotnický tým jejich profesionalní přístup se snoubí s lidskou empatií. Co se týče čekací doby tak ta je na dobré úrovní v jiných zdravotnických zařízeních se neohlášený a ne zrovna akutní pacient musí spokojit i s delším časovým úsekem.
Zamýšlel se již někdo nad tím proč je stále plná čekárna? Je to dáno značnou kvalitou poskytovaných služeb, v dnešní době se člověk nesetká s takovým přístupem jako jsem se setkal já.

Příjemná, vstřícná, ochotná. Provede patřičná vyšetření. Dlouhé čekání v čekárně.

Mne se libi jeji pristup k pacientovi.
V cekarne se sice opravdu ceka nekolik hodin, ale pani doktorka se snazi.
Po laserove kryptolyze se mi udelal v krku obrovsky absces a narozdil od doktora Fořta, se kterym se v ordinaci strida a se kterym jsem mela pooperacni komplikace resit, se ji muj otekajici krk od zacatku nelibil. (Zato on tvrdil do posledni chvile, ze je vse v poradku.) Nakonec mi to pani doktorka rezala, cimz me zachranila. Zazitek to byl hrozny, ale na ni mohu pet jedine chvalu. Byla moc prijemna a o mnoho profesionalnejsi nez doktor Fořt.

Dlouha fronta, to souhlasím, jinak ale to není o nic horší, než u jiných lékařů...