Horákova 2062, Praha
Dermatovenerologická ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Výborný a důvěryhodný! Při každé návštěvě se pacientovy věnuje a pečlivě všechno vysvětlí. Jeho sestřička je také velmi příjemná. Léčení bylo vždy úspěšné.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Pan doktor je rázný, ale profesionál. Nebude Vám foukat bolístku, ale rychle problém vyřeší. U bradavice se zeptá, jestli chcete šetrný zákrok, kdy se procedura bude pravděpodobně opakovat, nebo zda chcete odstranit bradavici na poprvé... U každoroční kontroly mateřských znamének mě velmi rychle prohlédne a řekne OK. Až člověk nabyde dojmu, že to odbyl. Jeden rok ale našel nové znaménko, které se mu nezdálo a do druhého dne jsem byl na chirurgii.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Je to arogantní a náladový lékař. S párměsíční dcerou se moc neobtěžoval-diagnóza: to je normální. Dětská d. napsala mast, vysvětlila a vše v pořádku. Byla jsem u něho už dříve (na doporučení :-)) a stejný přístup, ještě jsem dostala vynadáno.. Obě máme atopický exém..

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Utržená piha

Také nedoporučuji,pan Dr je pokaždé s negativní náladou, řeknete mu,s čím jděte,jen na to koukne, řekne, že to nic není, předepíše mast a hotovo.Byla jsem tam s utrženými pihy,koukl a řekl, že teď už nepoznáme,co tam bylo... tak mu říkám, že jsem tam měla pihy,jen se podíval,předepsal mastičku a víc k tomu neřekl..

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Ekzem

Pan doktor velice arogantni,byla jsem s petiletou dcerou,s osklivou mokvajici vyrazkou a popraskanym prstikem.Na dceru se podival napsal mast a nic nam nerekl,kdyz jsem se zeptala jestli to nemuze byt ekzem,rekl ze to nemuze vedet ze ekzemu je asi 25 druhu.Co mame za masticku jsme se dozvedeli az v lekarne.Lecba na tyden zabrala,pak se opet zacal kozni problem horsit,zasla jsem tedy jeste jednou(ja hloupa).Mudr Taborsky nas tentokrat poslal na chirurgii ze uz to neni jeho prace a prstik neni kozni problem.Na to jsme chodili 14 dni na chirurgii a zkouseli ruzne masti,nic nepomahalo.Nakonec u nasi pediatricky nam potvrdila kozni problem a poslal na kozni do motola,kde mi potvrdili u dcery ekzem a nasadili odpovidajici lecbu!!Mesic trapeni dcery,ktera nemohla chodit do skolky,na hriste, atd,uplne zbytecne a to kvuli panu Taborskemu!kdyby se jednalo o me tak to casem hodim za hlavu ale jedna se o dite!Mela jsem byt poucena kdyz jsem tam byla asi pred deseti lety se zhorsenym akne a vite kam me pan doktor poslal?na gynekologii at si necham predepsat antikoncepci,to je lecba!?Jeste ze takovych doktoru je pomalu.A ze se tam neceka a neobjednava?no ted uz vime proc.

U nás spokojenost! Doporučuji, pan doktor je milý a profesionální, nečekáte hodinu v čekárně. Není co vytknout.

Arogantni namysleny doktor, ktery kdyz mate problem, tak vas temer vubec neprohledne. Prisla jsem k nemu s problemem, svediva vyrazka ocnich vicek, pouhym okem se koukl a rekl, ze to nic neni, nasledny mesic jsem sla do Motola a doktorka mi diagnostikovala atopicky exem. Nedoporucuji v zadnem pripade!

Návštěvu rozhodně nedoporučuji. U pana doktora jsem byla dvakrát, s oběma návštěvami mám bohužel velmi negativní zkušenost. Poprvé jsem přišla s otokem oka následkem alergické reakce. Byl velice nepříjemný a na oko mi napsal kortikosteroidní krém, který, jak jsem se později dozvěděla, není vůbec vhodný k použití v očním okolí. Podruhé jsem k němu šla se svědivou vyrážkou, na kterou se podíval málem ze dvou metrů, řekl že tam nic nevidí, ale že se pravděpodobně jedná o svrab. Napsal mi mastičku, a bez absolutně žádných doplňujících informací (např.poučení o nutných hygienických opatřeních, případné nutnosti přeléčení rodiny či partnera apod.) mě poslal domů. Svrab jsem samozřejmě neměla, jednalo se opět o alergickou reakci, nicméně na to už přišel jiný kožní lékař. Když to shrnu, z důvodu velmi arogantního přístupu, neprofesionality a chybné diagnostiky tohoto lékaře opravdu nemohu doporučit. Jak s zde píše, jedinou výhodou je to, že se zde nečeká-lidi asi ví, proč sem nechodí.

Mam jakousi vyrazku kolem koutku, p. doktor aniz by se na to podival bliz mi rika- "Ale dyt to mate necim namazany." Nechhapu jak na to prisel, zrejme tak na nej vytvarela dojem sucha bila popraskana kuze. Povidam mu ze nemam, kouknul na to, sotva 2 vteriny a uz psal masticku. Nezeptal se jak se to chova, jestli pali, stipe, svedi ci nejake jine priznaky, nic ho nezajimalo. Kdyz sem odchazela s receptem v ruce, nevedela jsem, co mam vlastne za problem a o masticce jsem se dozvedela az doma z pribaloveho letaku. Doplacela se cca 130 Kc, obsahuje kortykosteroidy a antibiotikum, nesmi se pouzivat dele jak 14 dnu, protoze ovlivnuje cinnost nadledvinek. Uzasna masticka, musi to byt opravdu "spasa" pro lidstvo. No vyhozeny penize akorat..... Clovek by rekl, ze ma dlouholetou praxi a ze teda bude neco vedet. Vi akorat to, ze si hrabe do kapsy penize z predepsanych leku........Hledam jinehho doktora.

S dr.Táborským mám velmi špatnou zkušenost,moje tehdy 5letá dcera měla bulku na předloktí,Dr.jí nechal vyříznout a z neznámého důvodu mi neustále říkal že čeká na výsledky histologie.Prý se sám angažuje a telefonuje do laboratoře a tam mu říkají že si nejsou jisti a posílají to do jiné atd.Byla jsem mu vděčná,že se zajímá a obvolává laboratoře když nemusí a nosila mu za to kávičky,bonboniery...Po 3 měsících mi po tel.řekl že je to dobrý a že máme přijít za rok na ko.Nedal mi žádnou zprávu pro dětskou dr.nevyjadřoval se více-prý spěchá.Nedalo mi to spát,po měsíci jsem si k němu pro zprávu došla (podala mi ji sestřička mezi dveřma) a ihned jí odnesla mému známému internistovi k posouzení.Ten zavolal dr.který byl podepsán pod výsledky na onkologii do Motola a ten mu sdělil,že dr.Táborskému zprávu o pozitivním nálezu a doporučení na okamzité vyšetření na onkologii poslal již před 4 měsíci!!!!Navíc na onkologii na nás koukali jako na krkavčí rodiče,kterým je jedno zda má dítě rakovinu či ne!Pak nám uvěřili a dokonce jsme obdrželi i kopii té zprávy kterou Táborskému tehdy poslali.Měla bych ho žalovat,ale moje myšlenky tehdy patřili jen mojí holčičce aby byla zdravá.Naštěstí vše dobře dopadlo-je v pořádku a na tuhle neblahou událost se snažím zapomenout.Pouze chci aby o ní věděli lidé,kteří se k němu chystají.Vše se událo loni-r.2013 D.Pirnerová