Petr Táborský, dermatolog Praha

Dermatolog Více

Horákova 2062, Praha
Dermatovenerologická ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Názory

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Pan doktor je profesionální a jde rovnou k věci. Návštěva v ordinaci byla velmi krátká, ale pan doktor ihned věděl a předepsal potřebné léky. Sestra byla velmi příjemná. Nemám co vytknout.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Dnešní návštěva predčila veškerá má očekávání. Pan doktor byl úžasný, sestřička také. Ekzém prohlédl, vysvětlil možné příčiny, předepsal mast a ještě mi doporučil obklady a zásyp pro urychlení léčby. Ochotně se mnou zkonzultoval celkový stav mé pokožky (velmi suchá až atopická) a doporučil mi vhodné produkty, plus jsem ještě od sestřičky dostala vzorečky některých produktů - abych je před koupí mohla vyzkoušet a dokonce i 2 slevové kupony. Nemám co vytknout.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Výborný a důvěryhodný! Při každé návštěvě se pacientovy věnuje a pečlivě všechno vysvětlí. Jeho sestřička je také velmi příjemná. Léčení bylo vždy úspěšné.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Pan doktor je rázný, ale profesionál. Nebude Vám foukat bolístku, ale rychle problém vyřeší. U bradavice se zeptá, jestli chcete šetrný zákrok, kdy se procedura bude pravděpodobně opakovat, nebo zda chcete odstranit bradavici na poprvé... U každoroční kontroly mateřských znamének mě velmi rychle prohlédne a řekne OK. Až člověk nabyde dojmu, že to odbyl. Jeden rok ale našel nové znaménko, které se mu nezdálo a do druhého dne jsem byl na chirurgii.

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Jiný

Je to arogantní a náladový lékař. S párměsíční dcerou se moc neobtěžoval-diagnóza: to je normální. Dětská d. napsala mast, vysvětlila a vše v pořádku. Byla jsem u něho už dříve (na doporučení :-)) a stejný přístup, ještě jsem dostala vynadáno.. Obě máme atopický exém..

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Utržená piha

Také nedoporučuji,pan Dr je pokaždé s negativní náladou, řeknete mu,s čím jděte,jen na to koukne, řekne, že to nic není, předepíše mast a hotovo.Byla jsem tam s utrženými pihy,koukl a řekl, že teď už nepoznáme,co tam bylo... tak mu říkám, že jsem tam měla pihy,jen se podíval,předepsal mastičku a víc k tomu neřekl..

Umístění: Dermatovenerologická ambulance Ekzem

Pan doktor velice arogantni,byla jsem s petiletou dcerou,s osklivou mokvajici vyrazkou a popraskanym prstikem.Na dceru se podival napsal mast a nic nam nerekl,kdyz jsem se zeptala jestli to nemuze byt ekzem,rekl ze to nemuze vedet ze ekzemu je asi 25 druhu.Co mame za masticku jsme se dozvedeli az v lekarne.Lecba na tyden zabrala,pak se opet zacal kozni problem horsit,zasla jsem tedy jeste jednou(ja hloupa).Mudr Taborsky nas tentokrat poslal na chirurgii ze uz to neni jeho prace a prstik neni kozni problem.Na to jsme chodili 14 dni na chirurgii a zkouseli ruzne masti,nic nepomahalo.Nakonec u nasi pediatricky nam potvrdila kozni problem a poslal na kozni do motola,kde mi potvrdili u dcery ekzem a nasadili odpovidajici lecbu!!Mesic trapeni dcery,ktera nemohla chodit do skolky,na hriste, atd,uplne zbytecne a to kvuli panu Taborskemu!kdyby se jednalo o me tak to casem hodim za hlavu ale jedna se o dite!Mela jsem byt poucena kdyz jsem tam byla asi pred deseti lety se zhorsenym akne a vite kam me pan doktor poslal?na gynekologii at si necham predepsat antikoncepci,to je lecba!?Jeste ze takovych doktoru je pomalu.A ze se tam neceka a neobjednava?no ted uz vime proc.

U nás spokojenost! Doporučuji, pan doktor je milý a profesionální, nečekáte hodinu v čekárně. Není co vytknout.

Arogantni namysleny doktor, ktery kdyz mate problem, tak vas temer vubec neprohledne. Prisla jsem k nemu s problemem, svediva vyrazka ocnich vicek, pouhym okem se koukl a rekl, ze to nic neni, nasledny mesic jsem sla do Motola a doktorka mi diagnostikovala atopicky exem. Nedoporucuji v zadnem pripade!

Návštěvu rozhodně nedoporučuji. U pana doktora jsem byla dvakrát, s oběma návštěvami mám bohužel velmi negativní zkušenost. Poprvé jsem přišla s otokem oka následkem alergické reakce. Byl velice nepříjemný a na oko mi napsal kortikosteroidní krém, který, jak jsem se později dozvěděla, není vůbec vhodný k použití v očním okolí. Podruhé jsem k němu šla se svědivou vyrážkou, na kterou se podíval málem ze dvou metrů, řekl že tam nic nevidí, ale že se pravděpodobně jedná o svrab. Napsal mi mastičku, a bez absolutně žádných doplňujících informací (např.poučení o nutných hygienických opatřeních, případné nutnosti přeléčení rodiny či partnera apod.) mě poslal domů. Svrab jsem samozřejmě neměla, jednalo se opět o alergickou reakci, nicméně na to už přišel jiný kožní lékař. Když to shrnu, z důvodu velmi arogantního přístupu, neprofesionality a chybné diagnostiky tohoto lékaře opravdu nemohu doporučit. Jak s zde píše, jedinou výhodou je to, že se zde nečeká-lidi asi ví, proč sem nechodí.