Petr Prokeš, psychiatr Praha

MUDr. Petr Prokeš

Uložit

Psychiatr Více

31 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Stamicova 21/1968,, Praha
Poliklinika DAM s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. onemocnění

Pan doktor Prokeš je pro mě velkou kapacitou. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že si mně získal svým lidským přístupem, profesionalitou a ochotou mi vždy pomoci. Jeho péči mohu vřele doporučit.


T
Ověřeny pacient

Skvělý doktor na správném místě s dobrou kvalifikací.Nejdříve jsem se trošku zdráhal poprvé zajít k jakémukoliv psychiatrovi,ale udělal jsem dobře,že jsem dal na doporučení mého známého právě na pana Prokeše.Jeho jednání a přístup ke mně byl napoprvé strašně příjemný a i skvěle mi poradil,že moje deprese zmizely do týdne,a to jsem na tom byl tehdy moc špatně.Takže jednoznačně nej nej doktor :)


S
Ověřeny pacient

V životě jsem nenarazila na vstřícnějšího lékaře,pan doktor Prokeš je opravdový odborník s velmi lidským přístupem.


L
Ověřeny pacient

Jsem velmi ráda, že jsem narazila na tak milého a vstřícného lékaře. Oceňuji jeho přístup k pacientům, kdy si s vámi i povídá a není to jak na běžícím páse. Je velmi přijemný a snaží se váš problém pochopit. Myslím, že je to odborník na svém místě a já jsem tedy rozhodně spokojená a vážím si, že mohu pana doktora navštěvovat. Ostatním mohu jen doporučit!


T
Ověřeny pacient

Nejlepší jakého znám! Chtěla bych ho za muže hned...a to bude asi problém nás labilních dam, které v citovém životě zažily asi jen samé "otloukání"...On je snad prvním mužem co znám, který se ke mně tak pěkně laskavě choval.Ale to není jeho chyba.Jemu je to ke cti, já ho vidím jako skvělého člověka, od kterého vždy odcházím s úsměvěm a lepší náladou. Na SMS odpovídá jak jen to jde obratem a je velmi vstřícný. Ale proč ho chválit ještě víc ? Diář má tak plný, že reklamu nepotřebuje. To mluví samo za sebe. Já mu děkuji:-)


D
Ověřeny pacient

Dobrý den, pana doktora Petra Prokeše mohu jen doporučit. Pomohl mi překonat pro mě velmi těžké životní období. Podle mého názoru je to profesionál s laskavým a lidským přístupem.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi laskavý a milý člověk, který vždy pomůže. Samozřejmě náročnost jeho práce je obrovská, tráví v ordinaci i víkendy a pozdní večery, takže mu nemůžete mít za zlé, že na vás někdy nemá zas takový čas, který očekáváte. Navíc, je to psychiatr, ne terapeut. Má si s vámi krátce pohovořit a předepsat léky, není to však vrba. Vypovídat se musíte u psychologa či v terapeutickém centru. Pokud jste s ním chtěli třikrát týdně hodinu probírat své problémy, nedivím se, že některé z Vás odmítl nebo jak říkáte "traumatizoval". Proboha na vypovídání se jsou tu jiní odborníci.


K
Ověřeny pacient

Hele tahleta DuDefand alias M-O to ještě furt nedala :-)). Paní zhrzená, už jednou jste dala špatné hodnocení, stačilo, taxi už dejte relax, že vás to baví.
K panu doktorovi chodím já i moje stará babička a máme ho rády. Ale nebalíme ho ani jedna takže jsme tím pádem bez traumat :-)))
Přeju krásné jaro panu doktorovi i všem ostatním!


J
Ověřeny pacient

Slabý lékař, milý, ale ne příliš důvěryhodný. Po konzultaci s jiným psychiatrem a nové, tentokrát úspěšné, léčbě se ukázalo, že doktor Prokeš stanovil špatně diagnózu i terapii. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Pan doktor Prokes je skvely odbornik, chodi k nemu skini i babicky a vsichni ho zboznuji. V zadnem pripade ho ale nebalte, je hodne zadany:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti