Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. Jiný

Stále žiji pane doktore, z Vaší léčby. Děkuji za všechno

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o. onemocnění

Pan doktor Prokeš je pro mě velkou kapacitou. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že si mně získal svým lidským přístupem, profesionalitou a ochotou mi vždy pomoci. Jeho péči mohu vřele doporučit.

Skvělý doktor na správném místě s dobrou kvalifikací.Nejdříve jsem se trošku zdráhal poprvé zajít k jakémukoliv psychiatrovi,ale udělal jsem dobře,že jsem dal na doporučení mého známého právě na pana Prokeše.Jeho jednání a přístup ke mně byl napoprvé strašně příjemný a i skvěle mi poradil,že moje deprese zmizely do týdne,a to jsem na tom byl tehdy moc špatně.Takže jednoznačně nej nej doktor :)

V životě jsem nenarazila na vstřícnějšího lékaře,pan doktor Prokeš je opravdový odborník s velmi lidským přístupem.

Jsem velmi ráda, že jsem narazila na tak milého a vstřícného lékaře. Oceňuji jeho přístup k pacientům, kdy si s vámi i povídá a není to jak na běžícím páse. Je velmi přijemný a snaží se váš problém pochopit. Myslím, že je to odborník na svém místě a já jsem tedy rozhodně spokojená a vážím si, že mohu pana doktora navštěvovat. Ostatním mohu jen doporučit!

Nejlepší jakého znám! Chtěla bych ho za muže hned...a to bude asi problém nás labilních dam, které v citovém životě zažily asi jen samé "otloukání"...On je snad prvním mužem co znám, který se ke mně tak pěkně laskavě choval.Ale to není jeho chyba.Jemu je to ke cti, já ho vidím jako skvělého člověka, od kterého vždy odcházím s úsměvěm a lepší náladou. Na SMS odpovídá jak jen to jde obratem a je velmi vstřícný. Ale proč ho chválit ještě víc ? Diář má tak plný, že reklamu nepotřebuje. To mluví samo za sebe. Já mu děkuji:-)

Dobrý den, pana doktora Petra Prokeše mohu jen doporučit. Pomohl mi překonat pro mě velmi těžké životní období. Podle mého názoru je to profesionál s laskavým a lidským přístupem.

Pan doktor je velmi laskavý a milý člověk, který vždy pomůže. Samozřejmě náročnost jeho práce je obrovská, tráví v ordinaci i víkendy a pozdní večery, takže mu nemůžete mít za zlé, že na vás někdy nemá zas takový čas, který očekáváte. Navíc, je to psychiatr, ne terapeut. Má si s vámi krátce pohovořit a předepsat léky, není to však vrba. Vypovídat se musíte u psychologa či v terapeutickém centru. Pokud jste s ním chtěli třikrát týdně hodinu probírat své problémy, nedivím se, že některé z Vás odmítl nebo jak říkáte "traumatizoval". Proboha na vypovídání se jsou tu jiní odborníci.

Hele tahleta DuDefand alias M-O to ještě furt nedala :-)). Paní zhrzená, už jednou jste dala špatné hodnocení, stačilo, taxi už dejte relax, že vás to baví.
K panu doktorovi chodím já i moje stará babička a máme ho rády. Ale nebalíme ho ani jedna takže jsme tím pádem bez traumat :-)))
Přeju krásné jaro panu doktorovi i všem ostatním!

Slabý lékař, milý, ale ne příliš důvěryhodný. Po konzultaci s jiným psychiatrem a nové, tentokrát úspěšné, léčbě se ukázalo, že doktor Prokeš stanovil špatně diagnózu i terapii. Nedoporučuji.