Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce (mapa)

Umístění: Nemocnice Na Homolce

V lednu letošního roku jsem byla operovana na oddělení gynekologie.Pan primář Petr Popelka je úžasný lékař - velká kapacita,ale i velice sympaticky muž.Díky němu jsem zdravá. Ochota personálu na tomto oddělení je perfektní,sestřičky usměvavé. Moc doporučuji!!!!! M.Nováčková

Právě jsem prodělala operaci cysty s odejmutím jednoho vaječníku u pana primáře MUDr.Popelky v Nemocnici na Homolce. Jeho lidský,milý a profesně ojedinělý přístup k pacientkám je opravdu obdivuhodný. Celý jeho tým si zaslouží velkou pochvalu. Za sebe mohu říct,že na Homolce jste v dobrých rukách. Děkuji,Helena M.

Š

Dobrý den Vám Všem,
pana primáře Popelku jsem poznala v únoru 2010 a od té doby blahořečím jemu, MUDr. Zelenkovi, jeho týmu a primáři v nemocnici na Homolce a MUDr. Eimovi z Vyškova.
Všichni jsou naprosto jedineční odborníci a obdaření profesionálové.
Po nešetrně sdělené diagnóze z jiné nemocnice mě potkalo životní štěstí v osobě pana primáře Popelky, který mi vysvětlil všechny možnosti a svá doporučení k léčbě. A vynikajícím způsobem provedenou operací mi zachránil život. Pane primáři děkuji za Váš úžasný zájem, přístup, odborné znalosti a lidské schopnosti, jste jednička. Takových jako jste Vy je v naší republice i s Vámi pouze několik.
Držím Vám pěsti a přeji zdraví a štěstí jak v soukromém životě, takhlavně v tom profesním.

Rovněž se musím připojit k velké chvále pana primáře Popelky z nemocnice na Homolce a celému týmu gynekologie, setkala jsem se tu s profesionálním přístupem a péčí na vysoké úrovni, ještě jednou moc díky za všechno.

Chtěla bych se připojit k velké chvále pana primaře Popelky z nemocnice na Homolce jeho profesionalita a hlavně což je nejdúležitější lidský přístup.K tomu ,aby operace byla úspěšná je potřeba dobrá psychická pohoda pacienta a tu jsem našla na gynekologii na Homolce pod vedením pana primáře Popelky ,chválu na toto oddělení jsem slyšela od mnohých žen ,takže je to opravdu dobrá volba doporučuji

Pan primář Popelka z nemocnice na Homolce mě vloni operoval. Je to nejlepší lékař, jakého znám, jak odborně, tak lidsky. Přišla jsem k němu poté, co mi můj předchozí lékař velmi zanedbal můj gynekologický problém a jen díky panu primáři, který mě operoval 4 hodiny, to dopadlo nakonec dobře. Pana doktora můžu jenom doporučit, je navíc velmi sympatický, vstřícný a milý, kéž by takových lékařů bylo víc.