Petr Popelka, gynekolog Praha

MUDr. Petr Popelka

Uložit

Gynekolog Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

V září jsem byla operovana v nemocnici Na Homolce pan primář Petr Popelka je prostě anděl.a taky velké díky patří panu Mudr Oldřich Eliška.dekuji personálu.s pozdravem Julija


Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce

V lednu letošního roku jsem byla operovana na oddělení gynekologie.Pan primář Petr Popelka je úžasný lékař - velká kapacita,ale i velice sympaticky muž.Díky němu jsem zdravá. Ochota personálu na tomto oddělení je perfektní,sestřičky usměvavé. Moc doporučuji!!!!! M.Nováčková


N
Ověřeny pacient

Právě jsem prodělala operaci cysty s odejmutím jednoho vaječníku u pana primáře MUDr.Popelky v Nemocnici na Homolce. Jeho lidský,milý a profesně ojedinělý přístup k pacientkám je opravdu obdivuhodný. Celý jeho tým si zaslouží velkou pochvalu. Za sebe mohu říct,že na Homolce jste v dobrých rukách. Děkuji,Helena M.


Š
Ověřeny pacient

Dobrý den Vám Všem,
pana primáře Popelku jsem poznala v únoru 2010 a od té doby blahořečím jemu, MUDr. Zelenkovi, jeho týmu a primáři v nemocnici na Homolce a MUDr. Eimovi z Vyškova.
Všichni jsou naprosto jedineční odborníci a obdaření profesionálové.
Po nešetrně sdělené diagnóze z jiné nemocnice mě potkalo životní štěstí v osobě pana primáře Popelky, který mi vysvětlil všechny možnosti a svá doporučení k léčbě. A vynikajícím způsobem provedenou operací mi zachránil život. Pane primáři děkuji za Váš úžasný zájem, přístup, odborné znalosti a lidské schopnosti, jste jednička. Takových jako jste Vy je v naší republice i s Vámi pouze několik.
Držím Vám pěsti a přeji zdraví a štěstí jak v soukromém životě, takhlavně v tom profesním.


J
Ověřeny pacient

Rovněž se musím připojit k velké chvále pana primáře Popelky z nemocnice na Homolce a celému týmu gynekologie, setkala jsem se tu s profesionálním přístupem a péčí na vysoké úrovni, ještě jednou moc díky za všechno.


Chtěla bych se připojit k velké chvále pana primaře Popelky z nemocnice na Homolce jeho profesionalita a hlavně což je nejdúležitější lidský přístup.K tomu ,aby operace byla úspěšná je potřeba dobrá psychická pohoda pacienta a tu jsem našla na gynekologii na Homolce pod vedením pana primáře Popelky ,chválu na toto oddělení jsem slyšela od mnohých žen ,takže je to opravdu dobrá volba doporučuji


Ověřeny pacient

Pan primář Popelka z nemocnice na Homolce mě vloni operoval. Je to nejlepší lékař, jakého znám, jak odborně, tak lidsky. Přišla jsem k němu poté, co mi můj předchozí lékař velmi zanedbal můj gynekologický problém a jen díky panu primáři, který mě operoval 4 hodiny, to dopadlo nakonec dobře. Pana doktora můžu jenom doporučit, je navíc velmi sympatický, vstřícný a milý, kéž by takových lékařů bylo víc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti