Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Od 8 000 Kč

Od 29 000 Kč

Od 1 000 Kč

Refrakční Centrum Praha

MUDr. Petr Novák vystudoval Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Po ukončení studia nastoupil na Oční kliniku FNKV Praha 10. V roce 1991 získal a...

Ukončené školy

• Čeština,
  • Angličtina,
  • Ruština,
  • Němčina

Opravdu velmi milý příjemný pan doktor a opravdový profík..

Já mám s panem primářem jen ty nejlepší zkušenosti.Je šikovný,velmi milý a o nějaké sebestřednosti nemůže být ani řeč.A navíc je to pěkný chlap.Vřele doporučuji.

Právě jsem absolvovala plastickou operaci očních víček u pana primáře Nováka z Refrakčního centra a mám jen ty nejlepší zkušenosti.Lékaři i sestřičky jsou nejen velmi erudovaní,ale i svým milým a velmi profesionálním přístupem rozptýlili mé obavy,takže jsem se tady cítila velmi dobře.Všem velmi děkuji a tento bezvadný tým mohu jen vřele doporučit.P.S. pro dámy: A navíc je pan primář Novák moooc velký fešák.

Eva Tikovská

Pan doktor mne naprosto okouzlil. Už nikdy k jinému očnímu lékaři nepůjdu!

Super doktor doporučuji, příjemný,pohledný prostě super

Odborník na pravém místě, přátelský, navozující příjemnou a pohodovou atmosféru

milý profesionál s vlídnou tváří

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat,můžu privest dceru 9 let ? Potřebovala bych konsultacji, protože vidí húř, nez v 7 let...

Dobrý den.
Dítě ve věku 9 let je zpravidla již dobře spolupracující, takže by neměl být problém. Bude absolvovat komplexní vyšetření včetně vyšetření zraku v tzv. cykloplegii (v rozkapání zornic). V případě, že byla v minulosti již někde vyšetřena, ideální je vzít s sebou i dostupnou zdravotní dokumentaci. Vyšetření dítěte je provedeno za přítomnosti rodiče, nebo pověřené osoby. V případě, že doprovázející není rodič, je třeba písemný souhlas rodiče (rodičů).

S pozdravem
prim.MUDr.Petr Novák

MUDr. Petr Novák

glaucom,myopia gravis
Dobry den,v sobotnim vysilani rozhlasu probehl rozhovor s Mudr Nemcem,ktery hovoril o operacich sitnice.Chci se proto zeptat,jestli je mozna operace sitnice pri glaucomu a tezke myopii gravis.
Na glaucom aplikuji Simbrinzu a Xalacom.Dekuji za odpoved

Dobrý den.
Operace sítnice se provádí v případě, kdy je sítnice například odchlípena, když se na ní objeví trhlina, nebo když například dochází k tahu sklivce za ní. U vysoké krátkozrakosti se v některých případech provádí preventivně zákrok laserem, jako prevence trhliny a odchlípení. V případě glaukomu se standardně zákrok na sklivci a sítnici neprovádí.
Optimálně doporučuji konzultovat Váš stav s Vaším ošetřujícím lékařem.

S pozdravem
prim.MUDr. Petr Novák