Olivova 4, Praha
Refrakční Centrum Praha (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod, + 1 Více

Laserové operace očí metodou FEMTOLASIK • od 20 000 kč +9 Více

Laserové operace očí metodou iLASIK • od 23 000 kč

Laserové operace očí metodou LASIK/PRK • od 16 000 kč

Nitrooční refrakční operace • od 19 500 kč

MUDr. Petr Novák vystudoval Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Po ukončení studia nastoupil na Oční kliniku FNKV Praha 10. V roce 1991 získal a...

• šedý zákal

od 16 000 kč

Laserové operace očí metodou FEMTOLASIK

od 20 000 kč

Refrakční Centrum Praha

Laserové operace očí metodou iLASIK

od 23 000 kč

Laserové operace očí metodou LASIK/PRK

od 16 000 kč

Nitrooční refrakční operace

od 19 500 kč

Operace astigmatická keratotomie

od 7 000 kč

Refrakční Centrum Praha

Operace šedého zákalu hrazeno zdravotní pojišťovnou

Cena není uvedená

Plastické operace víček

od 8 000 kč

PRELEX

od 29 000 kč

Refrakční Centrum Praha

Specializované vyšetření zraku v rohovkové poradně

od 1 000 kč

Refrakční Centrum Praha

Transplantace rohovky hrazeno zdravotní pojišťovnou

Cena není uvedená

Umístění: Refrakční Centrum Praha Laserova operace k odstraneni dioptrii

Pan primar provedl operaci mych oci v unoru 2019 a jsem nejvic spokojena! Pana primare Novaka, pana doktora Klecku a sestricky vsem rada doporucim! Podrobnejsi zkusenot s Refrakcnim centrem pridavam nize:

Strasne dlouho jsem chtela jit na laserovou operace oci, abych si nechala odstranit dioptrie. Mela jsem -3,75 a -4,00 dioptrie a od 12ti let jsem nosila bryle (nyni je mi 32). Mela jsem docela strach - co jestli se neco pokazi, co jestli se mi oci zhorsi, co jestli budou oci po operaci prilis citlive na svetlo, apod.. Cetla jsem hodne na internetu jak to vsechno probiha a taky recenze ruznych mist. Znami, co na zakrok byli mi doporucovali ruzna mista (v Praze i mimo) a nemohla jsem se rozhodnout kam bych mela jit. Jedna znama mi doporucila Refrakcni centrum (asi pul rok pred tim nez jsem na zakrok byla) a pak jsem byla u ocni na kontrole a ptala jsem se pani doktorce kam by me doporucila a rekl mi, ze jedine Refrakcni centrum. Zrovna meli v centru akci tak jsem dostala slevu 4000 Kc, zaplatila jsem tedy 36000 Kc za operaci a 1000 Kc za pred operacni vysetreni. Uz pri koupe voucheru me prisel personal velmi mily a vstricny. Byla jsem tam koupit pouze voucher ale nakonec mi jeste zkontrolovali oci, protoze je pry lepsi kdyz tam uz jsem tak at mi oci zkontroluji vic krat. Dalsi tyden jim nekdo odpadl tak meli pro me volny termin. Voucher jsem si koupila ve ctvrtek, v pondeli jsem mela pred operacni vysetreni a v utery jsem uz byla na operaci. Nemuzu dost vynachvalit cely personal a lekari! Vse mi podrobne vysvetlili, odpovedeli na vsechny me otazky a uplne chapali, ze mam strach ci starosti ale zaroven me uklidnovali. Samotna operace probehla velmi rychle a jedine co bylo trochu neprijemne bylo, kdyz mi davali na ocich neco, co mi nedovlovila zavrit oci, jinak jsem nic necitila. Byla jsem prekvapena, jak rychle to vsechno probehlo. Hned jak operace skoncila tak jsem videla! Vsechno bylo trochu v mlze ale konecne jsem po tolika letech videla bez bryli! Po operaci si me tam nechali a jak pan primar tak sestricky mi kontrolovali oci. Vse mi vysvetlili a mohla jsem jit domu. Po cca hodine byli oci neprijemne ale pomohli me kapky a sla jsem spat. Kdyz jsem se rano zbudila tak jsem se tesila jak mala az se podivam ven z okna. Videla jsem perfektne! Dulezite ale bylo, ze jsem si jak vecer po operaci tak druhy den nechala slunecni bryle a nedivala jsem se na pocitac ani mobil - druhy den asi nebylo potreba ale radeji jsem oci nechala v klidu. Byla jsem na kontrole brzo rano a pan doktor mi rekl, ze mam oci uplne perfektni a mam 0 dioptrie! Po te jsem byla jeste par krat na kontrole a vse bylo v poradku. Umele slzy a dalsi kapky byly potreba prvni tyden ale po asi 6 dnu se mi zdalo, ze umele slzy ani nepotrebuji. Ted uz je leto a stale vidim perfektne! Muzu chodit plavat ci do sauny bez jakychkoliv obavu. Moc moc dekuji vsem v Refrakcnim centru za skvelou a milou praci, jsem jim velice vdecna! Uz jsem centrum doporucila znamym a jeden znamy uz take byl na operaci a je velice spokojeny. Webove stranky nemaji uplne nejmodernejsi ale vse v samotnem centru je spickove. Vsem verele doporucuji jak zakrok tak Refrakcni centrum, vubec nevahejte!

Umístění: Refrakční Centrum Praha laserová operace

Oceňuji profesionální přístup, příjemné jednání, vstřícnost. Díky tomu jsem překonala obavy ze zákroku.

Maximální spokojenost! Vstřícnost, informovanost, příjemné prostředí kliniky, profesionální personál.

Pan primář MUDr. Petr Novák mně operoval a léčil značně pokročilé šedé zákaly s perfektním výsledkem. Doporučuji ho každému, lepší nikdo není. Provedl již přes 30 000 operací, je odborník světového formátu, který přednáší i v zahraničí. Má pochopení pro potřeby pacientů a příjemné jednání, vysvětlí, uklidní, je trpělivý, má pevné a jisté ruce velkého chirurga. Také sálové sestry a paní sekretářka jsou vynikající svojí odborností i jednáním. Zvláštní pozornost si zaslouží zarouškování před operací – rouška je lehká a vzdušná, kolem úst a nosu je vytvořený volný dýchací prostor s účinným přívodem kyslíkového vzduchu. Ve skvělém očním oddělení Nemocnice na Homolce a Refrakčním centru Praha poskytují nejlepší péči. Velmi děkuji váženému panu primáři, řediteli RCP a přeji mu mnoho dalších úspěchů a štěstí v pracovním i osobním životě.

MUDr. Novák operoval mě i mojí maminku a je to skvělý odborník a milý a přátelský člověk. Vřele doporučuji.

Pan doktor Novák mi dělal laserovou operaci očí. Je skutečný profesionál s lidským, milým přístupem. Což je dnes opravdu vzácné. Vřele a profesionálně se chová i celý jeho pracovní tým. Mohu všem jen doporučit.

Obrovská spokojenost po delší době, sice pana doktora mám pres 100 km, ale nikdy bych ani neváhal si tam znovu zajet. A co se týče kolektivu tak taktéž na jedničku, vřele všem doporučuju.

Honza

Opravdu velmi milý příjemný pan doktor a opravdový profík..

Já mám s panem primářem jen ty nejlepší zkušenosti.Je šikovný,velmi milý a o nějaké sebestřednosti nemůže být ani řeč.A navíc je to pěkný chlap.Vřele doporučuji.

Právě jsem absolvovala plastickou operaci očních víček u pana primáře Nováka z Refrakčního centra a mám jen ty nejlepší zkušenosti.Lékaři i sestřičky jsou nejen velmi erudovaní,ale i svým milým a velmi profesionálním přístupem rozptýlili mé obavy,takže jsem se tady cítila velmi dobře.Všem velmi děkuji a tento bezvadný tým mohu jen vřele doporučit.P.S. pro dámy: A navíc je pan primář Novák moooc velký fešák.

Eva Tikovská

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
    Dítě ve věku 9 let je zpravidla již dobře spolupracující, takže by neměl být problém. Bude absolvovat komplexní vyšetření včetně vyšetření zraku v tzv. cykloplegii (v rozkapání zornic). V případě, že byla v minulosti již někde vyšetřena, ideální je vzít s sebou i dostupnou zdravotní dokumentaci. Vyšetření dítěte je provedeno za přítomnosti rodiče, nebo pověřené osoby. V případě, že doprovázející není rodič, je třeba písemný souhlas rodiče (rodičů).

prim.MUDr.Petr Novák

MUDr. Petr Novák

• glaucom,myopia gravis
    Dobry den,v sobotnim vysilani rozhlasu probehl rozhovor s Mudr Nemcem,ktery hovoril o operacich sitnice.Chci se proto zeptat,jestli je mozna operace sitnice pri glaucomu a tezke myopii gravis.
    Na glaucom aplikuji Simbrinzu a Xalacom.Dekuji za odpoved

Dobrý den.
    Operace sítnice se provádí v případě, kdy je sítnice například odchlípena, když se na ní objeví trhlina, nebo když například dochází k tahu sklivce za ní. U vysoké krátkozrakosti se v některých případech provádí preventivně zákrok laserem, jako prevence trhliny a odchlípení. V případě glaukomu se standardně zákrok na sklivci a sítnici neprovádí.
    Optimálně doporučuji konzultovat Váš stav s Vaším ošetřujícím lékařem.

prim.MUDr. Petr Novák

MUDr. Petr Novák