MUDr.

Petr Novák

verifiedCreated with Sketch.

13 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

MUDr. Petr Novák vystudoval Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Po ukončení studia nastoupil na Oční kliniku FNKV Praha 10. V roce 1991 získal atestaci I. stupně v oboru oftalmologie,… Více

Adresy

 • Refrakční Centrum Praha

  Olivova 4
  110 00 Praha, hl. město Praha

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod, Oborová zdravotní pojišťovna Více

  Služby

  Operace astigmatická keratotomie od 7 000 kč
  Specializované vyšetření zraku v rohovkové poradně od 1 000 kč
  Laserové operace očí metodou femtolasik od 20 000 kč
  Nitrooční refrakční operace od 19 500 kč
  Transplantace rohovky hrazeno zdravotní pojišťovnou
  Laserové operace očí metodou lasik/prk od 16 000 kč
  Plastické operace víček od 8 000 kč
  Komplexní vyšetření očí od 1 000 kč
  Laserové operace očí metodou ilasik od 23 000 kč
  Prelex od 29 000 kč
  Operace šedého zákalu hrazeno zdravotní pojišťovnou

  Více

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • L
  Umístění: Refrakční Centrum PrahaSlužby: laserová operace

  Oceňuji profesionální přístup, příjemné jednání, vstřícnost. Díky tomu jsem překonala obavy ze zákroku.

 • R

  Maximální spokojenost! Vstřícnost, informovanost, příjemné prostředí kliniky, profesionální personál.

 • M

  Pan primář MUDr. Petr Novák mně operoval a léčil značně pokročilé šedé zákaly s perfektním výsledkem. Doporučuji ho každému, lepší nikdo není. Provedl již přes 30 000 operací, je odborník světového formátu, který přednáší i v zahraničí. Má pochopení pro potřeby pacientů a příjemné jednání, vysvětlí, uklidní, je trpělivý, má pevné a jisté ruce velkého chirurga. Také sálové sestry a paní sekretářka jsou vynikající svojí odborností i jednáním. Zvláštní pozornost si zaslouží zarouškování před operací – rouška je lehká a vzdušná, kolem úst a nosu je vytvořený volný dýchací prostor s účinným přívodem kyslíkového vzduchu. Ve skvělém očním oddělení Nemocnice na Homolce a Refrakčním centru Praha poskytují nejlepší péči. Velmi děkuji váženému panu primáři, řediteli RCP a přeji mu mnoho dalších úspěchů a štěstí v pracovním i osobním životě.

 • R

  MUDr. Novák operoval mě i mojí maminku a je to skvělý odborník a milý a přátelský člověk. Vřele doporučuji.

 • V

  Pan doktor Novák mi dělal laserovou operaci očí. Je skutečný profesionál s lidským, milým přístupem. Což je dnes opravdu vzácné. Vřele a profesionálně se chová i celý jeho pracovní tým. Mohu všem jen doporučit.

 • H

  Obrovská spokojenost po delší době, sice pana doktora mám pres 100 km, ale nikdy bych ani neváhal si tam znovu zajet. A co se týče kolektivu tak taktéž na jedničku, vřele všem doporučuju.
  S pozdravem

  Honza

 • J

  Opravdu velmi milý příjemný pan doktor a opravdový profík..

 • Já mám s panem primářem jen ty nejlepší zkušenosti.Je šikovný,velmi milý a o nějaké sebestřednosti nemůže být ani řeč.A navíc je to pěkný chlap.Vřele doporučuji.

 • Právě jsem absolvovala plastickou operaci očních víček u pana primáře Nováka z Refrakčního centra a mám jen ty nejlepší zkušenosti.Lékaři i sestřičky jsou nejen velmi erudovaní,ale i svým milým a velmi profesionálním přístupem rozptýlili mé obavy,takže jsem se tady cítila velmi dobře.Všem velmi děkuji a tento bezvadný tým mohu jen vřele doporučit.P.S. pro dámy: A navíc je pan primář Novák moooc velký fešák.


  Eva Tikovská

 • Pan doktor mne naprosto okouzlil. Už nikdy k jinému očnímu lékaři nepůjdu!

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • MUDr. Petr Novák vystudoval Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Po ukončení studia nastoupil na Oční kliniku FNKV Praha 10. V roce 1991 získal atestaci I. stupně v oboru oftalmologie, v roce 1996 pak atestaci II. stupně.

  Na Oční klinice FNKV pracoval nejprve jako sekundární lékař, později pracoval ve funkci vedoucího lůžkového oddělení, vedoucího operačního sálu, vedoucího tamního refrakčního centra a od roku 1996 jako primář kliniky. Je spoluzakladatelem Refrakční Centrum Praha s.r.o. V současnosti buduje špičkové mikrochirurgické oční centrum v Nemocnici Na Homolce v Praze.

  MUDr. Novák se věnuje především chirurgii předního segmentu oka, specializuje se na rohovkovou problematiku (provedl více než 1000 transplantací), na chirurgii šedého zákalu (přes 20000 operací) a na chirurgii refrakční. V oboru laserových refrakčních metod, zejména v technice LASIK, patří mezi nejzkušenější odborníky v ČR. Od roku 1995 provedl více než 10000 laserových operací očí.
  MUDr.Petr Novák absolvoval stáže na špičkových zahraničních pracovištích, například v Mannheimu a Bostonu, přednášel o laserových refrakčních metodách na renomovaných mezinárodních sjezdech v USA, Německu, Nizozemí,Belgii a Portugalsku.

  MUDr. Novák je členem výboru České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie a členem České oftalmologické společnosti. Byl jmenován do funkce International Council Representative za Českou republiku v International Society of Refractive Surgery, je členem European Society of Cataract and Refractive Surgeons a American Society of Cataract and Refractive Surgery.

Specializace

 • oftalmologie

Ukončené školy

 • fakulta všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze

Znalost jazyků

 • čeština
 • angličtina
 • ruština
 • němčina
Více

Certifikáty

 • Petr Novák, oční lékař ve městě Praha - Certifikáty

Nemoci