Olivova 4, Praha
Refrakční Centrum Praha (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod, + 1 Více

Laserové operace očí metodou FEMTOLASIK • od 20 000 kč +9 Více

Laserové operace očí metodou iLASIK • od 23 000 kč

Laserové operace očí metodou LASIK/PRK • od 16 000 kč

Nitrooční refrakční operace • od 19 500 kč

MUDr. Petr Novák vystudoval Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Po ukončení studia nastoupil na Oční kliniku FNKV Praha 10. V roce 1991 získal a...

• šedý zákal

od 16 000 kč

Laserové operace očí metodou FEMTOLASIK

od 20 000 kč

Refrakční Centrum Praha

Laserové operace očí metodou iLASIK

od 23 000 kč

Laserové operace očí metodou LASIK/PRK

od 16 000 kč

Nitrooční refrakční operace

od 19 500 kč

Operace astigmatická keratotomie

od 7 000 kč

Refrakční Centrum Praha

Operace šedého zákalu hrazeno zdravotní pojišťovnou

Plastické operace víček

od 8 000 kč

PRELEX

od 29 000 kč

Refrakční Centrum Praha

Specializované vyšetření zraku v rohovkové poradně

od 1 000 kč

Refrakční Centrum Praha

Transplantace rohovky hrazeno zdravotní pojišťovnou

Umístění: Refrakční Centrum Praha laserová operace

Oceňuji profesionální přístup, příjemné jednání, vstřícnost. Díky tomu jsem překonala obavy ze zákroku.

Maximální spokojenost! Vstřícnost, informovanost, příjemné prostředí kliniky, profesionální personál.

Pan primář MUDr. Petr Novák mně operoval a léčil značně pokročilé šedé zákaly s perfektním výsledkem. Doporučuji ho každému, lepší nikdo není. Provedl již přes 30 000 operací, je odborník světového formátu, který přednáší i v zahraničí. Má pochopení pro potřeby pacientů a příjemné jednání, vysvětlí, uklidní, je trpělivý, má pevné a jisté ruce velkého chirurga. Také sálové sestry a paní sekretářka jsou vynikající svojí odborností i jednáním. Zvláštní pozornost si zaslouží zarouškování před operací – rouška je lehká a vzdušná, kolem úst a nosu je vytvořený volný dýchací prostor s účinným přívodem kyslíkového vzduchu. Ve skvělém očním oddělení Nemocnice na Homolce a Refrakčním centru Praha poskytují nejlepší péči. Velmi děkuji váženému panu primáři, řediteli RCP a přeji mu mnoho dalších úspěchů a štěstí v pracovním i osobním životě.

MUDr. Novák operoval mě i mojí maminku a je to skvělý odborník a milý a přátelský člověk. Vřele doporučuji.

Pan doktor Novák mi dělal laserovou operaci očí. Je skutečný profesionál s lidským, milým přístupem. Což je dnes opravdu vzácné. Vřele a profesionálně se chová i celý jeho pracovní tým. Mohu všem jen doporučit.

Obrovská spokojenost po delší době, sice pana doktora mám pres 100 km, ale nikdy bych ani neváhal si tam znovu zajet. A co se týče kolektivu tak taktéž na jedničku, vřele všem doporučuju.

Honza

Opravdu velmi milý příjemný pan doktor a opravdový profík..

Já mám s panem primářem jen ty nejlepší zkušenosti.Je šikovný,velmi milý a o nějaké sebestřednosti nemůže být ani řeč.A navíc je to pěkný chlap.Vřele doporučuji.

Právě jsem absolvovala plastickou operaci očních víček u pana primáře Nováka z Refrakčního centra a mám jen ty nejlepší zkušenosti.Lékaři i sestřičky jsou nejen velmi erudovaní,ale i svým milým a velmi profesionálním přístupem rozptýlili mé obavy,takže jsem se tady cítila velmi dobře.Všem velmi děkuji a tento bezvadný tým mohu jen vřele doporučit.P.S. pro dámy: A navíc je pan primář Novák moooc velký fešák.

Eva Tikovská

Pan doktor mne naprosto okouzlil. Už nikdy k jinému očnímu lékaři nepůjdu!

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
    Dítě ve věku 9 let je zpravidla již dobře spolupracující, takže by neměl být problém. Bude absolvovat komplexní vyšetření včetně vyšetření zraku v tzv. cykloplegii (v rozkapání zornic). V případě, že byla v minulosti již někde vyšetřena, ideální je vzít s sebou i dostupnou zdravotní dokumentaci. Vyšetření dítěte je provedeno za přítomnosti rodiče, nebo pověřené osoby. V případě, že doprovázející není rodič, je třeba písemný souhlas rodiče (rodičů).

prim.MUDr.Petr Novák

MUDr. Petr Novák

• glaucom,myopia gravis
    Dobry den,v sobotnim vysilani rozhlasu probehl rozhovor s Mudr Nemcem,ktery hovoril o operacich sitnice.Chci se proto zeptat,jestli je mozna operace sitnice pri glaucomu a tezke myopii gravis.
    Na glaucom aplikuji Simbrinzu a Xalacom.Dekuji za odpoved

Dobrý den.
    Operace sítnice se provádí v případě, kdy je sítnice například odchlípena, když se na ní objeví trhlina, nebo když například dochází k tahu sklivce za ní. U vysoké krátkozrakosti se v některých případech provádí preventivně zákrok laserem, jako prevence trhliny a odchlípení. V případě glaukomu se standardně zákrok na sklivci a sítnici neprovádí.
    Optimálně doporučuji konzultovat Váš stav s Vaším ošetřujícím lékařem.

prim.MUDr. Petr Novák

MUDr. Petr Novák