Krškova 807, Praha
Ordinace specialisty - kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Vynikající lékař. Velmi příjemné jednání v mnohdy dost choulostivé záležitosti,kterou kožní problémy přináší. Stoprocentní odborník. Měla jsem již pana doktora doporučeného s vynikajícími recenzemi,ale jeho znalosti jsou naprosto ohromující. Jsem vděčná,že jsem se k panu doktorovi dostala. To se v dnešní době stane málokdy.aby lékař věděl od prvního pohledu a jen pro jistotu se zeptal na symptomy,aby se ujistil zda jeho prvotní diagnóza odpovídá. Vše je umocněno jeho milým přístupem, vtipnými historkami a skromností. Děkuji,velice si vážím Vaší péče.

Dnes jsem navštívila poprvé ordinaci pana doktora. Úžasný, lidský, charismatický člověk....Krom nemalých odborných znalostí léčí i srdcem, a to se dnes opravdu málo vidí. Ludmila

Velmi dobrý lékař. Vše vysvětlí, popíše a svému oboru rozumí.

K panu doktorovi Labohému chodím už mnoho let s různými kožními problémy a jeho řešení vždy zabralo. Pan doktor je poměrně pečlivý a zkoumá opravdu příčiny problému. Navíc jeho přístup je velmi lidský.Pacienty přijímá bez zdlouhavého objednávání a navíc téměř bez čekání (někde to prostě jde). Člověk se akorát nesmí nechat překvapit vybavením jeho ordinace, která připomíná reálný socialismus. Když byl pan doktor jednou na dovolené a musel jsem akutní problém řešit u jiného kožního, docela jsem trpěl, protože jsem od pana doktora Labohého zvyklý na vysoký standard.

Výborný lékař

velmi dobrý

Skvělý pan doktor! Je vidět, že tomu opravdu rozumí a na pacientech mu záleží. Je pečlivý, vše skvěle vysvětlí a přesně popíše co se například s ekzémem smí a nesmí. Na můj ekzém mi také předepsal "jogurtek" :-)Chodíme k němu skoro celá rodina a vždy naše problémy vyřeší.

Petraskova

Pana doktora mohu jen doporučit. Narozdíl od jiných ho ani nenapadlo léčit můj atopickýc ekzém kortikoidy a pomohl mi mastičkou, které říká "jogurtek". :)

Je to lékař s velmi vysokým morálním kreditem.