Petr Labohý, dermatolog Praha

MUDr. Petr Labohý

Dermatolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Krškova 807, Praha
Ordinace specialisty - kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Umístění: Ordinace specialisty - kožní Jiný

Mamince předepsal bez zdlouhavého objednávání mastičky na zapařenou pokožku po antibioticích, která výborně zabrala. Velmi milý a mamince ochotně pomohl. Bohužel je prý velmi vážně nemocný a tak nám na Barrandově chybí.


Ověřeny pacient

Vynikající lékař. Velmi příjemné jednání v mnohdy dost choulostivé záležitosti,kterou kožní problémy přináší. Stoprocentní odborník. Měla jsem již pana doktora doporučeného s vynikajícími recenzemi,ale jeho znalosti jsou naprosto ohromující. Jsem vděčná,že jsem se k panu doktorovi dostala. To se v dnešní době stane málokdy.aby lékař věděl od prvního pohledu a jen pro jistotu se zeptal na symptomy,aby se ujistil zda jeho prvotní diagnóza odpovídá. Vše je umocněno jeho milým přístupem, vtipnými historkami a skromností. Děkuji,velice si vážím Vaší péče.


L
Ověřeny pacient

Dnes jsem navštívila poprvé ordinaci pana doktora. Úžasný, lidský, charismatický člověk....Krom nemalých odborných znalostí léčí i srdcem, a to se dnes opravdu málo vidí. Ludmila


N
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař. Vše vysvětlí, popíše a svému oboru rozumí.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi Labohému chodím už mnoho let s různými kožními problémy a jeho řešení vždy zabralo. Pan doktor je poměrně pečlivý a zkoumá opravdu příčiny problému. Navíc jeho přístup je velmi lidský.Pacienty přijímá bez zdlouhavého objednávání a navíc téměř bez čekání (někde to prostě jde). Člověk se akorát nesmí nechat překvapit vybavením jeho ordinace, která připomíná reálný socialismus. Když byl pan doktor jednou na dovolené a musel jsem akutní problém řešit u jiného kožního, docela jsem trpěl, protože jsem od pana doktora Labohého zvyklý na vysoký standard.


Výborný lékař


velmi dobrý


Ověřeny pacient

Skvělý pan doktor! Je vidět, že tomu opravdu rozumí a na pacientech mu záleží. Je pečlivý, vše skvěle vysvětlí a přesně popíše co se například s ekzémem smí a nesmí. Na můj ekzém mi také předepsal "jogurtek" :-)Chodíme k němu skoro celá rodina a vždy naše problémy vyřeší.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Petraskova


A

Pana doktora mohu jen doporučit. Narozdíl od jiných ho ani nenapadlo léčit můj atopickýc ekzém kortikoidy a pomohl mi mastičkou, které říká "jogurtek". :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti