Adresa

Poliklinika Opatovská
Opatovská 1763, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Antikoncepce

Gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření neplodných párů +5 Více

Očkování proti rakovině děložního čípku

Oční operační léčba

Prenatální vyšetření

Více

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Opatovská 1763, Praha

Poliklinika OpatovskáOpatovská 1763, Praha

Poliklinika OpatovskáOpatovská 1763, Praha

Poliklinika OpatovskáOpatovská 1763, Praha

Poliklinika OpatovskáOpatovská 1763, Praha

Poliklinika OpatovskáOpatovská 1763, Praha

Poliklinika OpatovskáOpatovská 1763, Praha

Poliklinika OpatovskáOpatovská 1763, Praha

Poliklinika Opatovská

Zkušenosti

Léčené nemoci


Specializace

  • gynekologie a porodnictví

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Profesionál! 100 % doporučuji! Skvělý clovek! Dlouhá čekací lhůta je minus, ale stojí to za to!!!!

L
Umístění: Poliklinika Opatovská gynekologické vyšetření

Pan prim. Kolek, je naprostá kapacita! Již k němu chodím pár let a jsem naprosto spokojená. Vše vysvětlí, má pochopení a je stále usměvavý
Sestřičky příjemné a milé prostředí krásné!
100% doporučuji

A
Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora pouze jednou, na prvotrimestrálním screeningu, takže mohu hodnotit pouze z této jedné návštěvy. Na jednu stranu profesně bude pan doktor na dobré úrovni, o tom nepochybuji. Byl ale poměrně chladný a je poznat, že práce je pro něj už rutina. I manžel po návštěvě říkal, že byl pan doktor tak nějak bez emocí a odměřený, což ale asi nemusí být nutně špatně. Co mě ale doteď velmi mrzí je to, že když jsme z ultrazvuku chtěli fotku, tak pan doktor ji vyfotil asi v úplně náhodném okamžiku, nijak neřešil, co je na ultrazvuku zrovna vidět, takže jsme dostali vyfocený "flek" (za 100 Kč). Přitom miminko v tomto týdnu je už na ultrazvuku hezky vidět a na obrazovce se mnohokrát nastavilo v krásné poloze. Ale pan doktor Kolek to podle mého názoru prostě odbyl, udělal náhodnou fotku, pro něj další z mnoha, hlavně že za ni dostal zaplaceno (fotku jsme viděli až po odchodu z ordinace, jinak bychom ji odmítli), ale že je to pro nastávající rodiče něco jedinečného, co si chtějí založit do rodinného alba, to je mu asi jedno. Tento "flek" vypadal míň jako miminko, než fotka, kterou jsem dostala od jiné paní doktorky v 8 tt... Přístup pana doktora mě zklamal, lidská stránka zrovna v tomto povolání hraje velkou roli.


Ověřený profil

Profesionální přístup a rady. Doporučil mi super antikoncepci (zaváděcí kroužky). o kterých jsem ani nevěděla, že existují. V současnosti jsem plánovaně těhotná (19tt). Ordinace perfektně vybavená, na speciální screening v 10tt a ve 20tt docházím přímo do ordinace. Sice nyní chodím k jeho kolegyni, protože je pan doktor vytížený, ale k porodu jdu do Krče, kde je pan doktor primářem.


S
Ověřený profil

Pan Doktor, jakých by mělo být více! Příjemný, hodný, pečlivý, ohleduplný, člověka vyslechne, doktor, kterému věřím, že nic, s čím se dá něco dělat, nikdy nepodcení. Člověk s pozitivním přístupem, který dělá svoji práci evidentně rád a nakazí Vás svou náladou. Doktor, který Vám zvedne náladu snad i u porodu. :-).


R
Ověřený profil

Dobrý den. S tímto panem doktorem jsem velmi nespokojena , byla jsem v jeho péči několik let. Stále si stěžovala na špatnou menstruaci a neustále bolesti , pan doktor mi stále dokola předepisoval ty stejná ATB , následovala operace se špatnou diagnózou a ještě další dvě operace. Zcela zbytečně. Pan doktor lhal , že mě bude operovat , nikdy se tak nestalo ani u toho nebyl,když jsem konečně otěhotněla po více než dvou letech - i přesto , že jsem byla údajně zdravá , ale jak jsem pozdeji zjistila ve skutečnosti jsem zdrava nebyla. Stěžovala jsem ai v 5mesícu , že jsem zhubla 12kg kolabovala jsem a doktor tvrdil , že je vše v pořádku , nakonec mě našel manžel doma v bezvědomí ... Skončila jsem v nemocnici na kapačkách , o miminko jsme bohužel samozrejme prišli v 6 měsíci. Kazdy si udela úsudek , zřejmě sam proc. Pokud jsem au dlouho stěžovala , na omdlevani a hubnutí v tehotenstvi. Okamžitě jsem šla k jinému lékaři , prisel na predstadium rakovinu děložního čípku . Ted uz jsem naštěstí po pres rok a pul léčeni zdrava! A čekáme miminko.


A
Ověřený profil

Velmi milý a šikovný doktor i příjemné sestřičky. Jsem tak ráda, že jsem tuto ordinaci našla...


L
Ověřený profil

Konečně jsem v Praze našla pečlivého lékaře, který nezruinuje peněženku!


J
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení kamarádky. Chodím k němu již několik let a nemohu si ho vynachválit. Kdykoliv, cokoliv potřebuji, stačí zavolat, vždy najde čas a je milý, ochotný a pozorný. Přála bych si, aby bylo takových lékařů víc.


H

Úžasný doktor a člověk. Doufám, že nebudu nikdy díky stěhování měnit lékaře. Lepšího už bych těžko hledala.


Došlo k chybě, zkuste to znovu