Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• Profesionální přístup a rady. Doporučil mi super antikoncepci (zaváděcí kroužky). o kterých jsem ani nevěděla, že existují. V současnosti jsem plánovaně těhotná (19tt). Ordinace perfektně vybavená, na speciální screening v 10tt a ve 20tt docházím přímo do ordinace. Sice nyní chodím k jeho kolegyni, protože je pan doktor vytížený, ale k porodu jdu do Krče, kde je pan doktor primářem.

• Pan Doktor, jakých by mělo být více! Příjemný, hodný, pečlivý, ohleduplný, člověka vyslechne, doktor, kterému věřím, že nic, s čím se dá něco dělat, nikdy nepodcení. Člověk s pozitivním přístupem, který dělá svoji práci evidentně rád a nakazí Vás svou náladou. Doktor, který Vám zvedne náladu snad i u porodu. :-).

• Dobrý den. S tímto panem doktorem jsem velmi nespokojena , byla jsem v jeho péči několik let. Stále si stěžovala na špatnou menstruaci a neustále bolesti , pan doktor mi stále dokola předepisoval ty stejná ATB , následovala operace se špatnou diagnózou a ještě další dvě operace. Zcela zbytečně. Pan doktor lhal , že mě bude operovat , nikdy se tak nestalo ani u toho nebyl,když jsem konečně otěhotněla po více než dvou letech - i přesto , že jsem byla údajně zdravá , ale jak jsem pozdeji zjistila ve skutečnosti jsem zdrava nebyla. Stěžovala jsem ai v 5mesícu , že jsem zhubla 12kg kolabovala jsem a doktor tvrdil , že je vše v pořádku , nakonec mě našel manžel doma v bezvědomí ... Skončila jsem v nemocnici na kapačkách , o miminko jsme bohužel samozrejme prišli v 6 měsíci. Kazdy si udela úsudek , zřejmě sam proc. Pokud jsem au dlouho stěžovala , na omdlevani a hubnutí v tehotenstvi. Okamžitě jsem šla k jinému lékaři , prisel na predstadium rakovinu děložního čípku . Ted uz jsem naštěstí po pres rok a pul léčeni zdrava! A čekáme miminko.

• Velmi milý a šikovný doktor i příjemné sestřičky. Jsem tak ráda, že jsem tuto ordinaci našla...

• Konečně jsem v Praze našla pečlivého lékaře, který nezruinuje peněženku!

• K panu doktorovi jsem se dostala na doporučení kamarádky. Chodím k němu již několik let a nemohu si ho vynachválit. Kdykoliv, cokoliv potřebuji, stačí zavolat, vždy najde čas a je milý, ochotný a pozorný. Přála bych si, aby bylo takových lékařů víc.

• Úžasný doktor a člověk. Doufám, že nebudu nikdy díky stěhování měnit lékaře. Lepšího už bych těžko hledala.

• Tento doktor je nejlepší,kterého jsem kdy potkala. Velmi milý, trpělivý a sestřička je naprosto úžasná. Oba měli pochopení k mému postižení DMO. Vřele doporučuji všem! Veronika

• Musím se přidat ke spokojeným pacientům! Pana doktora všem jen a jen doporučuji, je to opravdu velmi příjemný člověk, zatím jsem neměla žádné potíže, které by bylo potřeba řešit, takže nedokážu plně ohodnotit jeho profesionalitu, ale přístup má opravdu jedinečný! Ordinace je prefektně vybavená, sestřičky jsou až neuvěřitelně milé a celkově tam velmi ráda chodím!

• Byla jsem u něj jednou na UTZ, chodím do vedlejší ordinace, a byl velmi příjemný a ochotný a zodpověděl všechny mé dotazy. Podle mne profesionální příjemný lékař.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online