Pan doktor je pečlivý a velmi vstřícný vždy jsem s jeho přístupem k pacientkám velmi spokojená ,i díky sestřičce. Blanka Štumbauerová

Pan doktor je velmi ochotný a skvělý lékař. Je pravda, že si u něj občas počkáte, ale na druhou stranu, když vám opravdu něco je, pochopíte, že se u něj čekat vyplatí. Je velmi pečlivý, komunikuje s vámi, takže vždy víte, co vám je. Trpěla jsem téměř rok a půl neustále se vracejícími gynekologicko-urologickými problémy s bolestmi v podbříšku. Nedělalo mu problém mi udělat jakýkoliv test, či mě poslat k jinému specialistovi, jen aby se ujistil, že to není jiný problém než gynekologický. O jeho sestřičce ani nemluvím, ta je naprostý anděl. Jak jsem psala, sice si u pana doktora počkáte, ale jinak mohu jen doporučit!

Pan doktor Kamínek je skvělý lékař, který mi jako první opravdu pomohl. U předchozích lékařů jsem neměla pocit, že mě poslouchají, natož že by mi chtěli pomoct. Pan doktor Kamínek mi nasadil správnou léčbu a díky němu jsem teď v pořádku. Sestříčka Jana je anděl. Doporučuji všem, kdo shání dobrého lékaře a milý přístup. ( Lenka )

R. Posekaná
Pan Dr. Kamínek je úasný člověk a lékař. Je pravdou, že u něho v čekárně nějakou tu dobu člověk čeká, ale...... VYPLATÍ SE ! Je to bezvadný lékař, který vše ochotně vysvětlí a poradí. Podotýkám, než se stačíte zeptat, už vysvětluje. K panu doktorovi chodí i má dcera, která byla před první návštěvou gynekologa vystrašená. Když přišla z ordinace, tak prohlásila, že je pan doktor skvělý a veškeré obavy byly fuč. Další návštěvy už zvládala bez nejmenších problémů sama. To samé platí i o jeho zlaté sestřičce Janě. Je to poklad a sluníčko. Myslím si, že oba mají svou práci rádi a zvládají ji bravurně. Klobouk dolů! Více takových doktorů a sestřiček.

Rozhodně doporučuji, je to skvělý lékař i člověk. Chodím k panu doktorovi přes 20 let a vděčím mu za mnohé. Je pečlivý, posílá na preventivní vyšetření (ultrazvuk prsou - rodinná anamnéza), poradí i s jiným zdravotním problém, ochotný, vstřícný.Vyšetření není žádný stres, ba naopak. Přispívá k tomu samozřejmě i přístup velice milé a ochotné sestřičky Jany. Chodí k němu i moje maminka, která mu mimo jiné mnohé, především vděčí za včasnou diagnozu rakoviny čípku a následnému rychlému chirurgickému zásahu, díky kterému je teď v pořádku. Přeju panu doktorovi hodně pevného zdraví a doufám, že bude ještě dlouho ordinovat, protože moje dcery rostou a beru jako samozřejmost, že bych pro ně volila pana doktora! Čekalová

Rozhodně doporučuji, díky stoprocentní péči pana doktora a ochotné pí sestřičky jsem se v této ordinaci vždy cítila vítána. V dnešní době oceňuji zájem o pacienta a lidský přístup. Plně dostačující odborná péče jak o těhulky tak i při prevenci.

Dobrý den, pana doktora Kamínka mohu jen a jen chválit, díky němu a sestřičce Janě mám i přes to, že jsem na invalidním vozíku krásnou a hlavně zdravou sedmiletou dceru Martinku.
Pan doktor je odborník na svém místě a zlatý člověk.

Pan doktor Kamínek je jedním slovem poklad. V současnosti už bohužel nejsem jeho pacijentkou, né snad pro to, že bych byla s péčí pana doktora nespokojená, to v žádném případě, ale proto, že jsem na invalidním vozíku a ve chvíli kdy se ordinace přestěhovala do Petrovic stala se pro mne nedostupnou. takže jsem musela z praktických důvodů zvolit jiného lékaře. Nic méně díky pečlivosti a preciznosti pana doktora a jeho sestřičky Jany mám dnes krásnou a hlavně zdravou 7letou dceru Martinku a obrovský dík za to že ji máme patří právě panu doktorovi a sestřičce Janě, kteří nám vždy pomohli, poradili a hlavně stáli při nás i ve chvílích kdy to nebylo vůbec jednoduché. Mockrát jim za jejich péči děkujeme a přejeme mnoho spokojených pacientek a šťastných rodičů jako jsme mi.

Pan doktor je skvělý profesionál a velmi inteligentní pán ... Ve srovnání s předešlými gynekology, je naprostý poklad, i kdybych k němu měla jezdit přes půl republiky, tak ten čas a námahu obětuji. Pan doktor je pečlivý, zodpovědný, nic nenechává náhodě, své práci evidentně rozumí, dokázal mi pomoci od problému, se kterým jsem se trápila přes tři roky a má předcházející gynekoložka nad tím jen vždy mávla rukou a napsala mi drahé "léky", které neměly žádný účinek. Pan doktor má nastudováno vše co předepisuje a zatím mi vše vždy pomohlo. Jsem mu moc vděčná za jeho práci a ochotu. Přeji mu do budoucnosti vše nejlepší a mnoho opracovní a osobní spokojenosti.
N.E.M.

Velmi dobrý a milý lékař, který vše vysvětlí. Mně se ochotně věnoval, i když už skončily ordinační hodiny. Jsem moc spokojená s ním i s velmi laskavou sestřičkou Janou. Přešla jsem k němu od jiného lékaře-zlatokopa, a už zůstanu!