Mgr.

Petr Jarolímek

Psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Zabývám se individuální i párovou psychoterapií.

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • dotaz na pojistovnu

dobry den, mate prosim smlouvu z VZP? dekuji moc za odpoved

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Petr Jarolímek

Dobrý den, vůbec s pojišťovnami nespolupracuji.

S pozdravem

Jarolímek

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Zabývám se individuální i párovou psychoterapií.
    V rámci individuální psychoterapie nejčastěji se svými klienty řeším obtíže spojené s úzkostmi, depresemi, partnerskými neshodami, komunikačními problémy, sebevražednými myšlenkami, pocity osamělosti, prázdnoty apod.
    V párové terapii se svými klienty často řeším krize ve vztahu, nevěru, rozdílné názory ad.

Ve svém semináři POVÍDÁNÍ O PSYCHOTERAPII přibližuji zájemcům o psychoterapii, co s sebou tento proces nese, jaké jsou jeho možnosti i limity.

Poskytuji též supervize v rámci telefonické krizové intervence.
    Spolupracuji jako externí psychoterapeut na psychosomatickém pracovišti (www.psycho-somatika.com). Jsem členem České asociace pro psychoterapii (www.czap.cz), jediné odborné instituce v ČR, zaštiťující profesionální psychoterapeuty pracující mimo zdravotnický systém.
    Věnuji se lektorské činnosti pro soukromou i firemní klientelu. Semináře a workshopy vytvářím podle individuálních požadavků. Tematicky jde především o oblasti krizové intervence, psychoterapie, komunikace, působení stresu na člověka a jeho okolí. Spolupracuji s lektorskou společností Lektor4U (www.Lektor4U.cz).
    Kromě své soukromé praxe pracuji pro Policii České republiky jako telefonický krizový intervent. Specializace zde vzhledem k poměru témat zastoupených u klientů, je práce s lidmi v různých fázích sebevražedného uvažování/konání.
    Vedu psychoterapeutické centrum ve Vysočanech - www.psychoterapie-vysocany.cz. Více informací lze nalézt i na stránkách www.psychoterapie-jarolimek.cz

BEZPLATNÉ RUŠENÍ TERMÍNŮ JE MOŽNÉ POUZE NEJPOZDĚJI 48 H PŘED JEJICH PLÁNOVANÝM ZAČÁTKEM!! V OPAČNÉM PŘÍPADĚ JE TŘEBA HRADIT SEZENÍ V PLNÉ VÝŠI!!

• psychoterapie

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - Mgr. sociální práce, komunikace, aplikované psychoterapie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - Bc. Psychologie

Fotografie

Články

• První návštěva psychoterapeuta

20. ledna 2015

Přemýšlíte vy či vaši blízcí o návštěvě psychoterapeuta a máte otázky, které byste potřebovali zodpovědět než se rozhodnete? Nabízím odpovědi na nejčastější...

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Profesionální, zároveň lidský přístup. Konzultaci jsem opouštěla s řadou podnětů k zamyšlení o svém přístupu k řešení problémů.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jelikož jde o můj první pokus o psychoterapii, těžko mohu srovnávat. Nicméně mi velmi vyhovuje klidné jednání a rychle jsem si zvykla na prostředí, které na mě osobně působí bezpečně. Když odcházím, cítím se dobře, ačkoliv současné období mého života rozhodně stabilní atmosféru postrádá.

• Profesionální přístup odborníka. Velice příjemný a empatický člověk. Byla jsem u něj jen jednou, ale i po té jedné návštěvě jsem odcházela s pocitem úlevy a měla dál nad čím přemýšlet.