Psychoterapie Vysočany

(10 názorů)

Krizovou intervencí a psychoterapií pomáháme při: Akutních krizích způsobených nenadálými zátěžovými událostmi. Dlouhodobých zátěžových situacích. Pocitech nespokojenosti a neštěstí. Depresích a ú... Více

Psychoterapie Vysočany

Jandova 3

190 00 , Praha , hl. město Praha

Krizovou intervencí a psychoterapií pomáháme při:
Akutních krizích způsobených nenadálými zátěžovými událostmi.
Dlouhodobých zátěžových situacích.
Pocitech nespokojenosti a neštěstí.
Depresích a úzkostech.
Sebevražedných myšlenkách a tendencích.
Komunikačních obtížích.

• Skupinová psychoterapie
  • Terapie dětí
  • Výchovné poradenství
  • Terapie závislostí
  • Rodinné poradenství v oblasti závislostí
  • Koučink
  • Výklad snů
  • Semináře a workshopy, lektorování
  • Skype konzultace
  • Psychoterapie pacientů s chronickými a onkologickými onemocněními
  • Pomoc při komunikačních obtížích

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Markéta Antošová individuální psychoterapie 50-55 minut

Paní magistra je velmi empatická a milá. Moje návštěva u ní byla pro mě velkým přínosem. Přišla jsem s akutním vztahovým problémem a odcházela jsem s dobrým pocitem a srovnanější hlavou. Děkuji.

• M

Hezký přístup k problému syna, který odcházel z místnosti s úsměvem na tváři... Jeho nálada a úsměv nám rozzářily oči a jsme moc rádi, že lidé, jako paní Markéta Jarolímková jsou....

• J

Paní magistra je vnímavý a citlivý člověk se snahou pomoci. Určitě návštěvu zopakuji. Děkuji a doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Karel Červinka individuální terapie

Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech.

• A
    Lékař: Mgr. Markéta Antošová individuální psychoterapie 50-55 minut

Paní terapeutka je moc příjemná a velice mi pomohla při aktuálních obtížích. Mohu všem vřele doporučit.

• K

Moc příjemná návštěva. Paní Markéta působí moc mile a člověk se necítí trapně při sdělování pocitů. Byla jsem poprvé a nenapadlo by mě, že se mi po jedné návštěvě tak uleví. Určitě hodlám pokračovat. Doporučuji všem, co se občas perou sami se sebou.

• L
    Lékař: Mgr. Markéta Antošová Partnerská poradna

Dobrý den, paní doktorka je velmi příjemná a nestranná. Vyslechla nás, poradila oběma stranám a co bude dál, či, zda paní domtorku ještě navštívíme ukáže čas.

Děkuji Honsová

• P
    Lékař: Mgr. Markéta Antošová psychologické konzultace

Děkuji za vztřícný, věcný a lidský přístup.
    Konzultace mi pomohla v dalším rozhodování a nasměrování.

Mgr. Markéta Antošová

Děkuji Vám. Ať se daří!

Lékař: Mgr. Petr Jarolímek

Přidávám se k pozitivním hodnocením, skvělý přístup k člověku - nejen během terapie, ale i u všeho okolo (objednávání atp.), velmi empatický, naslouchající a pomáhající hledat cestu dál. A to nejdůležitější - ač jsem se nacházela ve velmi těžké situaci, pokaždé mi bylo (a je) lépe a cítím úlevu.

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Karel Červinka Běžný termín

Vynikající přístup k teenagerovi a bezproblémové, rychlé získání důvěry jak u dcery, tak u mně. Hlavně pro mě je důležité že dcera souhlasila s dalšími návštěvami což předtím kategoricky odmítala

• Došlo k chybě, zkuste to znovu