Psychoterapie Vysočany

Psychologie

Krizovou intervencí a psychoterapií pomáháme při: Akutních krizích způsobených nenadálými zátěžovými událostmi. Dlouhodobých zátěžových situacích. Pocitech nespokojenosti a neštěstí. Depresích a ú... Více

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

Krizovou intervencí a psychoterapií pomáháme při:
Akutních krizích způsobených nenadálými zátěžovými událostmi.
Dlouhodobých zátěžových situacích.
Pocitech nespokojenosti a neštěstí.
Depresích a úzkostech.
Sebevražedných myšlenkách a tendencích.
Komunikačních obtížích.

• Skupinová psychoterapie
  • Terapie dětí
  • Výchovné poradenství
  • Terapie závislostí
  • Rodinné poradenství v oblasti závislostí
  • Koučink
  • Výklad snů
  • Semináře a workshopy, lektorování
  • Skype konzultace
  • Psychoterapie pacientů s chronickými a onkologickými onemocněními
  • Pomoc při komunikačních obtížích

• klinika

• Psychoterapie Vysočany

Jandova 3, Praha 9

190 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

• Markéta Jarolímková

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je velice prijemna, empaticka a na prvni navstevu velice chapava. Pomohla nam jak se soucasnym stavem, tak nam nabidla nekolik dalsich cest, jak dal, spolu s uzitecnym kontaktem.

• Moc Vám děkuji za podporu a za užitečné rady, které jsem vyzkoušela a pomohly. Jste opravdu člověk na správném místě.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Karel Červinka

Psycholog, Psychoterapeut, Bc.

• H

Pan Červinka mi velmi pomohl v těžké životní situaci a zároveň mě naučil přemýšlet o sobě jinak, než jsem byla zvyklá, což je pro mě obohacením do dalšího života. Líbí se mi jeho individuální přístup, vřelost a trpělivost. Nesnažil se mi vnucovat své názory, spíš mě podporoval a povzbuzoval k vlastním rozhodnutím.

• Petr Jarolímek

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• Profesionální, zároveň lidský přístup. Konzultaci jsem opouštěla s řadou podnětů k zamyšlení o svém přístupu k řešení problémů.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jelikož jde o můj první pokus o psychoterapii, těžko mohu srovnávat. Nicméně mi velmi vyhovuje klidné jednání a rychle jsem si zvykla na prostředí, které na mě osobně působí bezpečně. Když odcházím, cítím se dobře, ačkoliv současné období mého života rozhodně stabilní atmosféru postrádá.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Věra Dufková

• M
      Umístění: Psychoterapie Vysočany

Před rokem a půl jsme s manželem tragicky přišli o 21 letého syna a mladší dcerka o bráchu, Věrku jsme si našli na internetu ještě před pohřbem, abychom se dokázali tímto dnem prokousat. Myslela jsem si, že než najdeme toho správného terapeuta, se kterým si všichni " sedneme " bude to běh na delší trať, ale Věra si nás okamžitě získala. Je to profesionál každým coulem, nesmírně empatická, milá, lidská a citlivá. Své názory zásadně nevnucuje, radí takovou formou, aby člověk sám nakonec došel ke správnému řešení, které mu vyhovuje. Bez návštěv u Věry, které byly nejprve týdenní, později po 14 dnech, třech týdnech a nyní po cca měsíci až dvou, si vůbec neumím představit, že bychom to sami zvládli. Dcerka k Věře chodí ráda, rozumí si s ní osobně a má ji ráda. Obrovsky nám pomohla a mohu ji vřele doporučit, z každé návštěvy chodíme silnější a dá se říci i šťastnější :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Potřebovali jsme okamžitou pomoc. Věru jsme našli na internetu, měla dobré recenze a hlavně ihned druhý den volno. Nic víc jsme o ní nevěděli. Udělali jsme dobře, že jsme se k ní objednali. Byla to první zkušenost s psychoterapeutem a máme z toho s manželem oba velmi dobrý pocit. S Věrou budeme nadále spolupracovat. Mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře