Táborská 325/57, Praha
Nuselská Poliklinika (mapa)

Umístění: jiné místo gynekologické vyšetření

Doposud nejlepší doktor u jakého jsem kdy byla. Pan doktor je neskutečně příjemný. Přístup ke mne jako pacientovi naprosto ojedinělý. Už teď se těším na další návštěvu gynekologie :-)

Umístění: jiné místo porodnické operace

Rada by som pánovi doktorovi poďakovala za nádherný pôrod (plánovaný císarský rez) mojich dvojčat. Všetko dopadlo na 1*, dievčatá fit :), hojenie rýchle, z jazvy je tenunká ružová čiarka. Stále sa teším, že pána doktora uvidím. Mám v neho absolútnu dôveru.

Ráda bych vyjádřila, jak moc si pana doktora Horáka vážím. Je to skvělý gynekolog a ještě lepší porodník! Jeho jméno je v porodnictví velké a ze všech stran jde jen samá chvála. Maá individuální přístup, umí uklidnit i pobavit a diky němu jsem zažila krásný porod. Doporučuji ho všem mým známým. Mají s jeho sympatickou manželkou příjemnou čekárnu a ordinaci, milou sestřičku a nečekáte hodinu, jako u běžných lékařů. Jsem ráda, že jsem na doporučení k panu doktorovi Horákovi přesla a mohu chodit i nadále.

Jedu z prvni prohlidky u pana doktora a tesim se na dalsi :).Pristup maximalne skvely,ochota,trpelivost.Asi nejmilejsi pan doktor,u ktereho jsem kdy byla.Doporucuji!!!

Moc doporucuji pana Doktora jako gynekologa tak i jako porodnika. Nejenom vyborny odbornik ale i skvely jako clovek. Velke podekovani za uzasne provedeny porod naseho syna!

V Praze jsem vyzkoušela několik gynekologů a teprve u pana doktora jsem byla opravdu spokojená! Chodím k němu v době těhotenství a velice mi vyhovuje jeho lidskost, komunikativnost, smysl pro humor, ale zároveň odbornost. Má vyvážený přístup v tom, že není zbytečně hysterický, ale zároveň nic nepodceňuje. UTZ mi dělá při každé prohlídce, je úplně v pohodě s tím, že na prohlídky se mnou chodí i manžel a celkově všechna vyšetření probíhají v dobré náladě. Oceňuju i to, že má přehled o aktuálních trendech v oboru, takže nevolí žádné zastaralé metody, má zkušenosti od Apolináře a i jeho táta je porodník.

Pan doktor je profesionál a velice příjemný člověk. Je vstřícný, chápavý, zdvořilý a milý a nic nezanedbává. Mám k němu plnou důvěru a mohu jej s čistým svědomím doporučit!

Pan doktor Horák je profesionál s lidským přístupem. I když moje předchozí gynekoložka nebyla špatná, on je prostě o třídu lepší. Teď jsem těhotná, takže jsem v ordinaci pana doktora často, a jsem s jeho péčí naprosto spokojená. V začátku těhotenství jsem měla problém, který nakonec sám odezněl, přesto pan doktor pečlivě vyšetřil a nic nepodcenil. Mám k němu plnou důvěru. Prvotrimestrální screening považuje za samozřejmost a posílá na něj k Apolináři (a nic za něj neplatíte :-)) Pokud hledáte gynekologa, můžu jen doporučit.

Konečně se při návštěvě gynekologie cítím příjemně a nemusím mít strach z nepříjemných sestřiček a doktorů! Neuvěřitelně příjemný pan doktor, lidský, chápavý, profesionální. I od gynekologa může člověk odcházet s dobrou náladou. Doporučuji všem a panu doktorovi děkuji.

Moc pana doktora doporučuji, skvělý člověk na svém místě. Lidský přístup, vše vysvětlí, rád odpoví na jakékoliv dotazy.