Adresa

Ordinace pro děti a dorost
Vajgarská 1141, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

57 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Pan Dr. Chaloupka je jeden z nejlepších a nejpoctivějších pediatrů, co znám. Vždy nám ochotně poradil, dětem pomohl a vždy dokázal ponoci. TOP

Ověřený profil

Pan doktor Chaloupka je nejlepsi a nejpečlivější doktor co znám, je to vyhlaseny borec. Znam ho od detstvi. Byl to muj doktor, kdyz jsem byla jeste mala a uz tenkrat to byla trida! Vsechny me deti chodi k nemu, mají ho rady a respektují ho, vozim je pres celou Prahu, protoze jsme se mezi tim prestehovali. Vedela jsem, ze druhého takoveho doktora nesezenu a dobreho doktora si clovek musi povazovat, moc jich není. Okamžitě zjistí diagnózu, nikdy nic nepodceni a když jsou příznaky sporné, okamžitě bere v úvahu všechny varianty. Davam okamzite bez vahani vsechny palce nahoru pro tohoto doktora! Eva

I
Ověřený profil

Pan doktor Chaloupka je výborný doktor! Chodím k němu se svými 3 dětmi, vždy mi všechno vysvětlí, je pečlivý, má rodinný přístup a poradil i ve věcech nad rámec jeho povinností (rodinné problémy x děti). Má skvělou sestřičku. Pan Chaloupka je opravdu výjimečný lékař a člověk. Jsem ráda, že jsem měla na něj "štěstí". Má moji plnou důvěru!!!! ...a všem ho mohu jen doporučit!


S
Ověřený profil

Pan doktor Chaloupka pečuje už o mé třetí dítě, vždy vše vysvětlil, díky jeho včasným a přesným diagnózám jsme se uchránili spousty aintibiotik, Včas rozenznal problémy s lednvinami a zabránil dalším nemocem, které mohly hrozit, kdyby včas a správně nenasadil léčbu či správně nediagnostikoval. Má lidský rodinný řístup. Má v pořádku všechna očkování a vřele jej doporučuji a chválím.
Straková


E
Ověřený profil

Pan doktor Chaloupka, je VÝBORNÝ lékař. Chodím k němu s 5let s dcerou a nyní i 1,5roku se synem a musím říct, že skvělý lékař. Nikdy nic nepodceňuje a vždy pečlivě všechno vysvětluje - jak diagnózy, tak i vyšetření na které Vás posílá a popř. co bude následovat. Sestřička taky SUPER! Škoda, že se stěhujeme tak daleko a budeme muset hledat nového pediatra. Doufám, že najdeme stejně skvělého! Doporučuji!!!!


P
Ověřený profil

chodime k panu doktorovi s detma jiz 15 let neznam lepsiho pediatra diky pane Chaloupko!!!


I
Ověřený profil

Po lékařské stránce mi příjde jako schopný odborník. Jako člověk mi nikdy moc neseděl. Jako dítě jsem se k němu vždycky bála. Ale léčil mě vždy dobře. DOPORUČUJI.


Z
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím s oběma dětmi od miminek, dětem je 13 a 9 a neměnila bych. Je to vynikající odborník, má velmi hezký přístup k dětem, vše vysvětlí a dělá maximum pro to, aby se nic nepřehlédlo. Opravdu ho mohu jenom doporučit. A i sestřičku má strašně fajn.


Z
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím s oběma dětmi od miminek, dětem je 13 a 9 a neměnila bych. Je to vynikající odborník, má velmi hezký přístup k dětem, vše vysvětlí a dělá maximum pro to, aby se nic nepřehlédlo. Opravdu ho mohu jenom doporučit. A i sestřičku má strašně fajn.


P
Ověřený profil

Pana doktora jsem zažila už jako dítě a nyní k němu chodím se svými dětmi již 16 let, mohu všem vřele doporučit. Mě osobně zachránil život , když moje dorostová lékařka byla ,velmi jemě řečeno, laksní. Moje děti ho mají rády. Vždy mi vše vysvětlí do podrobností a tím předejde panickým situacím , které bych určitě měla ,nebýt informována. Diagnostikuje velmi přesně. Kdyby to šlo tak bych ho moc chtěla jako rodinného lékaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu