Evropská oční klinika Lexum Praha
Antala Staška 1670/80, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční klinika Horní Počernice vyšetření oční sítnice

Včera jsem byla na vyšetření u pana doktora Petra Bedřicha a mile mě překvapil jeho přístup. Vše podrobně vysvětlil i ukázal na obrázku (průřez okem). Na vyšetření jsem šla kvůli zhoršenému vidění a počátečnímu zákalu o kterém jsem věděla, že se léčí implantaci umělých čoček. Bohužel sítnice na mém levém oku vykazuje změny, při kterých se umělé čočky nedoporučují.
V minulosti jsem se na několika prestižních očních klinikách zajímala o implantaci um. čoček (chtěla jsem se zbavit brýlí), ale vždy mě odbyli, že v mém případě nelze. Jejich přístup ve mě vzbudil nedůvěru a pocit, že se jim do něčeho složitějšího zkrátka nechce. Až pán doktor Bedřich mě vše vysvětlil a jako laikovi jednoduše na průřezu okem ukázal jak zrak funguje.
Jeho profesionalita a přístup k pacientům si zaslouží velkou pochvalu a poděkování.

Pan doktor je člověk na svém místě. Předoperační vyšetření proběhlo v přátelské debatě a zároveň v uklidnění před operaci. Operaci, kterou sám prováděl, proběhla s tlumenou hudbou a tak jsem ani nezaznamenal jak tato proběhla. Druhý den mě pan doktor pozval na kontrolu, kde mě vysvětlil jak operace proběhla a zrak znovu prohlédl. Na závěr mě seznámil čeho se vyvarovat a jak používat oční kapky. Velmi si vážím jeho přístupu k pacientovi a proto všem doporučuji pana MUDr. Petra Bedřicha

jako pacient v něj mám naprostou důvěru, jako student medicíny v něm mám motivaci a vzor.

Výborný,příjemný,profesionální odborník.

Skvělý odborník. Zodpovědný. S velmi lidským a citlivým přístupem k pacientům.
Vzhledem k tomu, že mám těžší postižení zraku, ale vidím, a ráda bych viděla i nadále, potřebuji lékaře, který jakékoliv případné zhoršení mé vady včas rozpozná a nezanedbá, ale zároveň dokáže dobře zvážit rizika případného zákroku. Jsem ráda, že se mi v MUDr. Bedřichovi podařilo nalézt lékaře, v kterého mohu mít (a mám) plnou důvěru.