Vzdělání
Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta (magisterské studium) - 2004 - 2012
Univerzita Lisabonská (magisterské studium) - 2012...

Léčené nemoci

• Stárnutí kůže
  • Bradavice virového původu
  • Akné
Zobrazit všechny léčené nemoci

• otorinolaryngologie
  • korektivní dermatologie

Neexistuje dost superlativů, které by pana doktora dostatečně popsaly. Milý, vstřícný, empatický, odborně zdatný....... doplňte cokoliv a určitě to bude správně.

Umístění: jiné místo akutní problém - zánět nervu

Zcela profesionální a přesto lidský a citlivý přístup.
Perfektní pro lajka srozumitelný popis problému, postupu vyšetření a léčení.
Za mě určitě 5 hvězdiček
Císařovský Miroslav

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, velice děkuji za kladné hodnocení, kterého nesmírně vážím.

Umístění: jiné místo

Na pana doktora jsme meli stesti ve FTN na detske orl. Hned si nas ziskal svym milym vystupovanim a dobrou naladou. Syna vysetril a malym ambulantnim zakrokem ho zbavil kaminku ve slinne zlaze. Vse s velkou davkou trpelivosti s ohledem na maleho pacienta. Pri dalsi navsteve se hned syn ptal sestricky jestli tam je zase ten hodny usmevavy pan doktor ? timto panu doktorovi moc dekujeme za profesionalitu a citlivy pristup.

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, jsem velice rád, že jsem Vašemu synovi mohl pomoci a přeji Vám do budoucna jen zdraví.

Umístění: jiné místo

Ordinaci v Thomayerove nemocnici jsem navštívila z důvodu motolic. S přístupem pana doktora Jsem byla velmi spokojena a díky jeho práci jsem se problému zbavila.

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, těší mne Vaše kladné hodnocení, za které moc děkuji.

Umístění: jiné místo problémy s CRP

Pán doktor Pedro je profík ve svém oboru, je vždy pečlivý, jeho profesionální jednání je na jedničku s hvězdičkou, lepšího doktora jsem si nemohl vybrat, vždy mě vyslechne a velice dobře vyšetří a poradí. Velice Vám pane doktore děkuji touto cestou za Váš přístup. Váš pacient Miloslav Charvát

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, za Vaše velmi pozitivní hodnocení jsem nesmírně vděčný. Děkuji a ať se Vám v životě jen daří.

Umístění: jiné místo

Děkuji za výborné ošetření - šití po úrazu na ORL Thomayerovy nemocnice. Děkuji za lidský přístup a vysokou odbornost. Libuše Machková

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, moc děkuji za kladné hodnocení.

Umístění: jiné místo zánět středního ucha

Jsem moc ráda,že mohu napsat toto hodnocení.Jako dítě jsem neměla zánět středního ucha,o to byl horší v mém věku,od července do konce září jsem navštěvovala ORL v Thomayerově nemocnici.Ujal se mě pan doktor Stapleton a tak jsem měla možnost poznat,že je možné spojit profesionalitu s lidským přístupem.I přes zdlouhavou léčbu byl pan doktor při každé návštěvě milý a vstřícný a vždy mě podrobně poučil o další léčbě.Je to člověk na svém místě a je jasné,že pro něj není práce lékaře jen povoláním,ale i posláním!Děkuji pane doktore za Vaši péči!!! :-)

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, touto cestou Vám chci poděkovat za Vaše kladné hodnocení. Přeji Vám mnoho zdraví.

Umístění: jiné místo zánět středního ucha a zánět vnějšího zvukovodu

Za panem doktorem jsem přišla s akutním zánětem středního ucha spolu se zánětem vnějšího zvukovodu. Byl to můj první zánět středního ucha, navíc v prvním trimestru těhotenství a myslím, že neprobíhal moc dobře. Zánět mi trval téměř tři týdny. V těhotenství se řada léků nesmí vůbec dávat a řekla bych, že spolu s oslabenou imunitou to zapříčinilo dlouhé trvání zánětu. Než jsem přišla k panu doktoru Stapletonovi, byla jsem ještě u dvou doktorů, kteří bolest v uchu identifikovali pouze jako zánět vnějšího zvukovodu a příliš mi nepomohli. V průběhu léčby u pana doktora se zánět postupně začal lepšit. Pan doktor Stapleton byl při léčbě vždy velmi pečlivý. Během celé této doby jsem chodila na vyšetření obden, pan doktor se mnou vždy předem dohodl přesný čas další návštěvy. Pokaždé se mnou probral, jak se nemoc vyvíjí. Vždy jsem v Thomayerově nem. šla přímo za ním a pan doktor mě vzal i když byl zrovna třeba ten den na dětském oddělení. Určitě ho mohu doporučit. Děkuji.

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, děkuji Vám za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážím.

Md. Pedro is a very professional and talented doctor. I was correctly diagnosed and quickly recovered from an acute ear infection. I came to Pedro after visiting another doctor, who dispatched me in 3 mins missing the severity of my situation... honestly I feel like Pedro may have saved me from a very bad development of my issue. I was able to communicate with Pedro in English and Spanish. Thanks again! Keep up the good work.

Ing. Sergio Marin

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Thank you very much for taking the time to come and write your review. I am very glad to have been able to help you when you needed. Hope everything goes well in the future.

Umístění: jiné místo zánět zvukovodu, tvoření polypu

Velmi vstřícný , lidský a profesionální přístup pana doktora, Navštívil jsem pana doktora v ambulanci nemocnice Krč s zánětem sluchovodu, pan doktor diagnostikoval tvoření polypu, který bezbolestně odstranil a vyléčil. Ještě jednou děkuji. Jan Rýdl

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, děkuji Vám za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážím.