Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta

Fototerapie +12 Více

Kyselina hyaluronová

Laseroterapie

Laseroterapie kožních lézí

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Vzdělání Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta (magisterské studium) - 2004 - 2012 Univerzita Lisabonská (magisterské studium) - 2012 Praxe Th...

• stárnutí kůže

Omlazení pleti

Vyhlazení vrásek

Zvětšení rtů

Umístění: jiné místo

Ordinaci v Thomayerove nemocnici jsem navštívila z důvodu motolic. S přístupem pana doktora Jsem byla velmi spokojena a díky jeho práci jsem se problému zbavila.

Umístění: jiné místo problémy s CRP

Pán doktor Pedro je profík ve svém oboru, je vždy pečlivý, jeho profesionální jednání je na jedničku s hvězdičkou, lepšího doktora jsem si nemohl vybrat, vždy mě vyslechne a velice dobře vyšetří a poradí. Velice Vám pane doktore děkuji touto cestou za Váš přístup. Váš pacient Miloslav Charvát

Umístění: jiné místo

Děkuji za výborné ošetření - šití po úrazu na ORL Thomayerovy nemocnice. Děkuji za lidský přístup a vysokou odbornost. Libuše Machková

Umístění: jiné místo zánět středního ucha

Jsem moc ráda,že mohu napsat toto hodnocení.Jako dítě jsem neměla zánět středního ucha,o to byl horší v mém věku,od července do konce září jsem navštěvovala ORL v Thomayerově nemocnici.Ujal se mě pan doktor Stapleton a tak jsem měla možnost poznat,že je možné spojit profesionalitu s lidským přístupem.I přes zdlouhavou léčbu byl pan doktor při každé návštěvě milý a vstřícný a vždy mě podrobně poučil o další léčbě.Je to člověk na svém místě a je jasné,že pro něj není práce lékaře jen povoláním,ale i posláním!Děkuji pane doktore za Vaši péči!!! :-)

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, touto cestou Vám chci poděkovat za Vaše kladné hodnocení. Přeji Vám mnoho zdraví.

Umístění: jiné místo zánět středního ucha a zánět vnějšího zvukovodu

Za panem doktorem jsem přišla s akutním zánětem středního ucha spolu se zánětem vnějšího zvukovodu. Byl to můj první zánět středního ucha, navíc v prvním trimestru těhotenství a myslím, že neprobíhal moc dobře. Zánět mi trval téměř tři týdny. V těhotenství se řada léků nesmí vůbec dávat a řekla bych, že spolu s oslabenou imunitou to zapříčinilo dlouhé trvání zánětu. Než jsem přišla k panu doktoru Stapletonovi, byla jsem ještě u dvou doktorů, kteří bolest v uchu identifikovali pouze jako zánět vnějšího zvukovodu a příliš mi nepomohli. V průběhu léčby u pana doktora se zánět postupně začal lepšit. Pan doktor Stapleton byl při léčbě vždy velmi pečlivý. Během celé této doby jsem chodila na vyšetření obden, pan doktor se mnou vždy předem dohodl přesný čas další návštěvy. Pokaždé se mnou probral, jak se nemoc vyvíjí. Vždy jsem v Thomayerově nem. šla přímo za ním a pan doktor mě vzal i když byl zrovna třeba ten den na dětském oddělení. Určitě ho mohu doporučit. Děkuji.

Dobrý den, děkuji Vám za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážím.

Md. Pedro is a very professional and talented doctor. I was correctly diagnosed and quickly recovered from an acute ear infection. I came to Pedro after visiting another doctor, who dispatched me in 3 mins missing the severity of my situation... honestly I feel like Pedro may have saved me from a very bad development of my issue. I was able to communicate with Pedro in English and Spanish. Thanks again! Keep up the good work.

Ing. Sergio Marin

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Thank you very much for taking the time to come and write your review. I am very glad to have been able to help you when you needed. Hope everything goes well in the future.

Umístění: jiné místo zánět zvukovodu, tvoření polypu

Velmi vstřícný , lidský a profesionální přístup pana doktora, Navštívil jsem pana doktora v ambulanci nemocnice Krč s zánětem sluchovodu, pan doktor diagnostikoval tvoření polypu, který bezbolestně odstranil a vyléčil. Ještě jednou děkuji. Jan Rýdl

Dobrý den, děkuji Vám za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážím.

Umístění: jiné místo operace krku

Byla jsem vyšetřena panem doktorem na ambulanci ORL - TN. Následně operována. Vše dopadlo dobře. Chci mu poděkovat za ochotu a vstřícnost. Vřele doporučuji.

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, velice mne těší, že jsem Vám mohl takto pomoci. Vašeho hodnocení si nesmírně vážím.

Umístění: jiné místo akutní sinusitis a otitis media

Byl jsem ošetřen panem doktorem na ambulanci ORL. Chtěl bych poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. Pokud budou v našich nemocnicích pracovat takoví lékaři, nebude to s tím zdravotnictvím až tak zlé...

Umístění: jiné místo vertigo

Super, super, super!!!!! Vertigo (motačky) má v mém vyšším věku kdekdo. Většinou se problémy přičítají krční páteři. Ani mnoho lékařů netušilo, že existuje "polohové vertigo". (Lze najít na internetu). Pan doktor nejen tušil, ale během pěti minut i odstranil. Kvalitu života mi tak zlepšil o cca 80%. Bez motaček je svět opravdu mnohem hezčí. Přičtu-li k těmto odborným znalostem i neuvěřitelně milý a lidský přístup, bude popis doktora "Pedra" úplný. Moc děkuji.
PhDr. Milena Lančová

• stárnutí kůže