Umístění: jiné místo Těžká motolice

Velice přeji do nového roku našemu zdravotnictví a hlavně pacientům více takových lékařů jako je pan doktor Stapleton. Laskavý, přívětivý a jak se dříve říkalo a někdy se tak dosud říká, MACHR. Prostě umí. Jsem velmi rád, ze mu mohu i touto cestou poděkovat.

Vyšehradská 320/49, Praha
Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o. (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta

Vyhlazení vrásek

Kyselina hyaluronová

Botox +12 Více

Estetická dermatologie

Fototerapie

Modelování rtů

Vzdělání Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta (magisterské studium) - 2004 - 2012 Univerzita Lisabonská (magisterské studium) - 2012 Praxe Th...

• stárnutí kůže
  • bradavice virového původu
  • akné

Umístění: jiné místo

Velice profesionální a milý pan doktor. Bolestivý zánět ucha vyléčen rychle a efektivně, hojení probíhá bez problémů. Ještě jednou děkuji a všem vřele doporučuji! :)

Umístění: jiné místo krcny bolest

Bylа bolest v krku. Měl jsem šest různých diagnóz od 6 různých doktorů. A nic....Pan Pedro byl 7. A pouze dr. Pedro rychle našel zdroj bolesti, dal správný diahnoz a vyléčil. Skvělý doktor. Doporučuju.. Petr .
75 let

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, velice mne těší, že jsem Vám mohl takto pomoci. Vašeho hodnocení si nesmírně vážím.

Umístění: jiné místo trhlá kůže pod rtem

Chtěla bych touto cestou panu doktorovi poděkovat za profesionalní a milý ošetření mého syna. Přišla jsem do Thomayerovi nemocnice se synem, který si rozrazil ret a musel být šitý. Byla jsem mile překvapená, jak rychle a pečlivě jste se o nás (i sestřička) postaral.

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, touto cestou Vám chci poděkovat za Vaše kladné hodnocení. Přeji Vám i Vašemu synovi mnoho zdraví.

Umístění: jiné místo

Chtěla bych tímto poděkovat za milý a profesionální přístup panovi doktorovi.V České republice bychom potřebovaly více takových odborníků se srdcem na právem místě.Děkujeme

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, jsem velice potěšen Vaším pozitivním hodnocením. Přeji mnoho zdraví do budoucna.

Umístění: jiné místo ORL Thomayerova nemocnice

Ráda bych poděkovala za profesionální, milý a lidský přístup k pacientovi od A-Z. Bylo by příjemné pokud by takových lékařů bylo více.

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, děkuji Vám za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážím.

Umístění: jiné místo bolest ouška dcery

potkali jsme pana doktora na pohotovosti ORL v Thomayerově nemocnici v Praze Krči a po předchozích zkušenostech s jiným lékařem zde, mně potěšil jeho citlivý a ohleduplný přístup k dceři s bolavým ouškem, pan doktor opatrnější každé ouško vyčistil a pak u druhého konstatoval, že by potřebovalo pichnout a až podle Mé reakce, tak učinil. Informoval mne o další léčbě.

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, děkuji Vám, že jste si našla čas na udělení pozitivní recenze. Velice mne těší, že jsem mohl Vám i Vaší dceři takto pomoci.

Vyhlazení vrásek

75 let

Umístění: jiné místo trhlá kůže pod rtem

Umístění: jiné místo ORL Thomayerova nemocnice

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, děkuji Vám za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážím.

Umístění: jiné místo bolest ouška dcery

• stárnutí kůže