MUDr.

Pedro Stapleton-Garcia verifiedCreated with Sketch.

Otorinolaryngolog, Dermatolog

Kontaktní informace

• Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

Vyšehradská 320/49, 128 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta

• Umístění: jiné místoSlužby: krcny bolest

Bylа bolest v krku. Měl jsem šest různých diagnóz od 6 různých doktorů. A nic....Pan Pedro byl 7. A pouze dr. Pedro rychle našel zdroj bolesti, dal správný diahnoz a vyléčil. Skvělý doktor. Doporučuju.. Petr .
    75 let

Pedro Stapleton-Garcia2018-08-11

Dobrý den, velice mne těší, že jsem Vám mohl takto pomoci. Vašeho hodnocení si nesmírně vážím.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Félix Ndzahabato
    Félix Ndzahabato
    Boleslavská třída 425/9, Nymburk
    Moc dobrý lékař a velmi příjemná sestra.Čekací doba je super.Pokaždé když jsem objednaná vezmou i dříve. Více

Pavel Homoláč
    Pavel Homoláč
    Boleslavská 1854, Nymburk
    Je nejlepší protože. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší… Více

Dagmar Slavětínská
    Dagmar Slavětínská
    Boleslavská 1854, Nymburk
    Jsem velmi spokojen s kvalitní odbornou péčí,ale i přístupem- ochota, slušnost je vždy. Více

Vladimíra Klementová
    Vladimíra Klementová
    Boleslavská 1854, Nymburk
    Paní doktorka je moc fajn, milá, velmi ochotná a pečlivá,doporučuji je prostě nejlepší. Více

Barbora Lischkeová
    Barbora Lischkeová
    Revoluční 765/19, Praha
    Paní doktorka byla pečlivá co jiný lékař zanedbal ona našla .Díky ní teď vím ,že nejsem jen kus který šel k lékaři.Paní… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Vzdělání
      Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta (magisterské studium) - 2004 - 2012
      Univerzita Lisabonská (magisterské studium) - 2012

Praxe
      Thomayerova nemocnice, Praha, odborník v oboru Otorinolaryngologie – 2017 - doposud
      Nemocnice na Bulovce, Praha, odborník v oboru Otorinolaryngologie – 2016 - 2017
      Nemocnice Pardubice, odborník v oboru Otorinolaryngologie – 2015 - 2016
      Hôpital Jean Verdier, Paříži, Francie, odborník všeobecně chirurgie – 2013 - 2014
      CUF Infante Santo Hospital, Lisabon, Portugalsko,odborník na chirurgickém a otorinolaryngologickém oddělení

Kurzy a specializační certifikáty
      - Allergan
      Teoretické a praktické školení pro zaměřené na léčebně-kosmetické možnosti použití kyseliny hyaluronové v připravcích Juvederm

- NextForce a.s.
      ELLANSÉ, PERFECHTA, SILHOUETTE – nové techniky v obnově kolagenu a augmentaci obličejových kontur a neinvazivní lifting obličeje

- Institute Hyalual
      Advanced redermalization techniques with Xela Rederm

- seminar ASARAM
      Umění a věda estetické a regenerativní medicíny

- International center for study and research in aesthetic and physiological medicine
      Course of regenerative medicine

- Institute (AMI)
      MD Codes Visionary
      Jak dosáhnout žádoucí emoční výraz tváře s MD CodesTM rovnicemi

- Allergan
      Teoretické a praktickéškolenípro zaměřené na léčbně-kosmetickémožnosti použitíbotulinotoxinu v připravích BOTOX a VISTABEL

• otorinolaryngologie

• bradavice
    • vrásky
    • kosmetické vady

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: krcny bolest

75 let

Pedro Stapleton-Garcia2018-08-11

• Umístění: jiné místoSlužby: trhlá kůže pod rtem

Chtěla bych touto cestou panu doktorovi poděkovat za profesionalní a milý ošetření mého syna. Přišla jsem do Thomayerovi nemocnice se synem, který si rozrazil ret a musel být šitý. Byla jsem mile překvapená, jak rychle a pečlivě jste se o nás (i sestřička) postaral.

Pedro Stapleton-Garcia2018-08-11

Dobrý den, touto cestou Vám chci poděkovat za Vaše kladné hodnocení. Přeji Vám i Vašemu synovi mnoho zdraví.

• M
      Umístění: jiné místo

Chtěla bych tímto poděkovat za milý a profesionální přístup panovi doktorovi.V České republice bychom potřebovaly více takových odborníků se srdcem na právem místě.Děkujeme

Pedro Stapleton-Garcia2018-08-11

Dobrý den, jsem velice potěšen Vaším pozitivním hodnocením. Přeji mnoho zdraví do budoucna.

• Umístění: jiné místoSlužby: ORL Thomayerova nemocnice

Ráda bych poděkovala za profesionální, milý a lidský přístup k pacientovi od A-Z. Bylo by příjemné pokud by takových lékařů bylo více.

Pedro Stapleton-Garcia2018-07-13

Dobrý den, děkuji Vám za Vaše kladné hodnocení, kterého si velice vážím.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: bolest ouška dcery

potkali jsme pana doktora na pohotovosti ORL v Thomayerově nemocnici v Praze Krči a po předchozích zkušenostech s jiným lékařem zde, mně potěšil jeho citlivý a ohleduplný přístup k dceři s bolavým ouškem, pan doktor opatrnější každé ouško vyčistil a pak u druhého konstatoval, že by potřebovalo pichnout a až podle Mé reakce, tak učinil. Informoval mne o další léčbě.

Pedro Stapleton-Garcia2018-07-13

Dobrý den, děkuji Vám, že jste si našla čas na udělení pozitivní recenze. Velice mne těší, že jsem mohl Vám i Vaší dceři takto pomoci.