Umístění: jiné místo operace krku

Byla jsem vyšetřena panem doktorem na ambulanci ORL - TN. Následně operována. Vše dopadlo dobře. Chci mu poděkovat za ochotu a vstřícnost. Vřele doporučuji.

Vyšehradská 320/49, Praha
Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o. (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta

Vyhlazení vrásek

Kyselina hyaluronová

Botox +12 Více

Estetická dermatologie

Fototerapie

Modelování rtů

Vzdělání Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta (magisterské studium) - 2004 - 2012 Univerzita Lisabonská (magisterské studium) - 2012 Praxe Th...

• stárnutí kůže
  • bradavice virového původu
  • akné

Umístění: jiné místo akutní sinusitis a otitis media

Byl jsem ošetřen panem doktorem na ambulanci ORL. Chtěl bych poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. Pokud budou v našich nemocnicích pracovat takoví lékaři, nebude to s tím zdravotnictvím až tak zlé...

Umístění: jiné místo vertigo

Super, super, super!!!!! Vertigo (motačky) má v mém vyšším věku kdekdo. Většinou se problémy přičítají krční páteři. Ani mnoho lékařů netušilo, že existuje "polohové vertigo". (Lze najít na internetu). Pan doktor nejen tušil, ale během pěti minut i odstranil. Kvalitu života mi tak zlepšil o cca 80%. Bez motaček je svět opravdu mnohem hezčí. Přičtu-li k těmto odborným znalostem i neuvěřitelně milý a lidský přístup, bude popis doktora "Pedra" úplný. Moc děkuji.
PhDr. Milena Lančová

Umístění: jiné místo

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi za milý, vstřícný a profesionální přístup a pomoc s mým problémem s uchem. Přiznám se, že jsem šla na ORL s velkými obavami, které ale pan doktor Stapleton rychle rozehnal. Je moc dobře, že ještě existují takoví šikovní lékaři. Hodně štěstí do další práce a ještě jednou moc děkuji. Helena Marvanová

Umístění: jiné místo

Byli jsme na pohotovosti se synem a byla jsem ohromená velmi příjemným,lidským a profesionálním přístupem pana Stapletona. Ošetříl a zašíl ránu rychlé a šikovně. Moc děkují za to,že syn nebude mít jizvu a strach z doktorů.

Umístění: jiné místo Tinnitus

Rád bych touto cestou poděkoval panu doktorovi za vysoce profesionální přístup, vstřícnost a laskavost při řešení mého problému. MUDr. Stapleton je moc milý a pečlivý lékař, který mě poskytnul maximální možnou péči.
Ještě jednou děkuji. Miloslav Jan

Umístění: jiné místo Polohové vertigo

Pan doktor je velký profesionál, milý, empatický, vše mi vysvětlil a hlavně mi pomohl. Moc Vám touto cestou děkuji a přeji hodně úspěchu!

Umístění: jiné místo Těžká motolice

Velice přeji do nového roku našemu zdravotnictví a hlavně pacientům více takových lékařů jako je pan doktor Stapleton. Laskavý, přívětivý a jak se dříve říkalo a někdy se tak dosud říká, MACHR. Prostě umí. Jsem velmi rád, ze mu mohu i touto cestou poděkovat.

Pavel Václavík

Umístění: jiné místo

Velice profesionální a milý pan doktor. Bolestivý zánět ucha vyléčen rychle a efektivně, hojení probíhá bez problémů. Ještě jednou děkuji a všem vřele doporučuji! :)

Umístění: jiné místo krcny bolest

Bylа bolest v krku. Měl jsem šest různých diagnóz od 6 různých doktorů. A nic....Pan Pedro byl 7. A pouze dr. Pedro rychle našel zdroj bolesti, dal správný diahnoz a vyléčil. Skvělý doktor. Doporučuju.. Petr .
75 let

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

Dobrý den, velice mne těší, že jsem Vám mohl takto pomoci. Vašeho hodnocení si nesmírně vážím.

Vyhlazení vrásek

Kyselina hyaluronová