Vyšehradská 320/49, Praha
Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o. (mapa)

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta

Botox

Estetická dermatologie

Fototerapie +12 Více

Kyselina hyaluronová

Laseroterapie

Laseroterapie kožních lézí

Vzdělání Univerzita Karlova, 2. lékařská fakulta (magisterské studium) - 2004 - 2012 Univerzita Lisabonská (magisterské studium) - 2012 Praxe Th...

• stárnutí kůže

Omlazení pleti

Vyhlazení vrásek

Zvětšení rtů

Ústav lékařství a kosmetiky s.r.o.

Umístění: jiné místo zánět středního ucha a zánět vnějšího zvukovodu

Za panem doktorem jsem přišla s akutním zánětem středního ucha spolu se zánětem vnějšího zvukovodu. Byl to můj první zánět středního ucha, navíc v prvním trimestru těhotenství a myslím, že neprobíhal moc dobře. Zánět mi trval téměř tři týdny. V těhotenství se řada léků nesmí vůbec dávat a řekla bych, že spolu s oslabenou imunitou to zapříčinilo dlouhé trvání zánětu. Než jsem přišla k panu doktoru Stapletonovi, byla jsem ještě u dvou doktorů, kteří bolest v uchu identifikovali pouze jako zánět vnějšího zvukovodu a příliš mi nepomohli. V průběhu léčby u pana doktora se zánět postupně začal lepšit. Pan doktor Stapleton byl při léčbě vždy velmi pečlivý. Během celé této doby jsem chodila na vyšetření obden, pan doktor se mnou vždy předem dohodl přesný čas další návštěvy. Pokaždé se mnou probral, jak se nemoc vyvíjí. Vždy jsem v Thomayerově nem. šla přímo za ním a pan doktor mě vzal i když byl zrovna třeba ten den na dětském oddělení. Určitě ho mohu doporučit. Děkuji.

Md. Pedro is a very professional and talented doctor. I was correctly diagnosed and quickly recovered from an acute ear infection. I came to Pedro after visiting another doctor, who dispatched me in 3 mins missing the severity of my situation... honestly I feel like Pedro may have saved me from a very bad development of my issue. I was able to communicate with Pedro in English and Spanish. Thanks again! Keep up the good work.

Ing. Sergio Marin

Umístění: jiné místo zánět zvukovodu, tvoření polypu

Velmi vstřícný , lidský a profesionální přístup pana doktora, Navštívil jsem pana doktora v ambulanci nemocnice Krč s zánětem sluchovodu, pan doktor diagnostikoval tvoření polypu, který bezbolestně odstranil a vyléčil. Ještě jednou děkuji. Jan Rýdl

Umístění: jiné místo operace krku

Byla jsem vyšetřena panem doktorem na ambulanci ORL - TN. Následně operována. Vše dopadlo dobře. Chci mu poděkovat za ochotu a vstřícnost. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo akutní sinusitis a otitis media

Byl jsem ošetřen panem doktorem na ambulanci ORL. Chtěl bych poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. Pokud budou v našich nemocnicích pracovat takoví lékaři, nebude to s tím zdravotnictvím až tak zlé...

Umístění: jiné místo vertigo

Super, super, super!!!!! Vertigo (motačky) má v mém vyšším věku kdekdo. Většinou se problémy přičítají krční páteři. Ani mnoho lékařů netušilo, že existuje "polohové vertigo". (Lze najít na internetu). Pan doktor nejen tušil, ale během pěti minut i odstranil. Kvalitu života mi tak zlepšil o cca 80%. Bez motaček je svět opravdu mnohem hezčí. Přičtu-li k těmto odborným znalostem i neuvěřitelně milý a lidský přístup, bude popis doktora "Pedra" úplný. Moc děkuji.
PhDr. Milena Lančová

Umístění: jiné místo

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi za milý, vstřícný a profesionální přístup a pomoc s mým problémem s uchem. Přiznám se, že jsem šla na ORL s velkými obavami, které ale pan doktor Stapleton rychle rozehnal. Je moc dobře, že ještě existují takoví šikovní lékaři. Hodně štěstí do další práce a ještě jednou moc děkuji. Helena Marvanová

Umístění: jiné místo

Byli jsme na pohotovosti se synem a byla jsem ohromená velmi příjemným,lidským a profesionálním přístupem pana Stapletona. Ošetříl a zašíl ránu rychlé a šikovně. Moc děkují za to,že syn nebude mít jizvu a strach z doktorů.

Umístění: jiné místo Tinnitus

Rád bych touto cestou poděkoval panu doktorovi za vysoce profesionální přístup, vstřícnost a laskavost při řešení mého problému. MUDr. Stapleton je moc milý a pečlivý lékař, který mě poskytnul maximální možnou péči.
Ještě jednou děkuji. Miloslav Jan

Umístění: jiné místo Polohové vertigo

Pan doktor je velký profesionál, milý, empatický, vše mi vysvětlil a hlavně mi pomohl. Moc Vám touto cestou děkuji a přeji hodně úspěchu!

• stárnutí kůže
  • bradavice virového původu