Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

syndrom sucheho oka je zavazna nova nemoc, kterou neni jednoduche lecit i proto ze priciny mohou byt ruzne a casto je ani neni mozne objasnit. Kazdopadne se jedna o nemoc kterou je nutne lecit! A lecbou rozhodne nejsou umele slzy! To je krok az posledni kdy ostatni lecba selhava. Hodne me mrzi ze lekari u nas tento problem zanedbavaji a nepristupuji k nemu adekvatne! Nasledky jsou fatalni. Kdyz meibomovy zlazy odumrou cloveku nezbyva nic jineho nez uvazovat o ukonceni zivota( nemoznost pracovat atd.) Psychiatr ani antidepresiva nepomuzou. Je smutne ze lekari lidem nepomaji ( koneckoncu by to mela byt jejich prace za kterou jsou placeni). Je hned znat kdyz se lekar nesnazi a nekona svoji praci s odpovednosti.

Umístění: Ordinace Dysfunkce meibomskych zlaz

Rohovkovou poradnu VFN jsem navstivila pred rokem kvuli syndromu sucheho oka. Mela jsem velke ocekavani protoze jsem nevedela na koho se s timto zavaznym problemem obratit. Cekaci lhuta byla kolem 4 mesicu. Rohovkovou poradnu jsem navstivila pul roku po tom co priznaky sucheho oka zacaly. Bohuzel jsem se moc velke pomoci nedockala. Lekarka mi pouze rekla, ze si mam kapat umele slzy, davat teple oblady a cistit vicka. Nepredepsala mi zadnou medikaci. Poslala me domu s tim, ze mi s timto problemem nema jak pomoci. Nyni jsem navstivila zahranicniho dry eye specialiatu ktery zjistil, ze mam vice jak 70% meibomskych zlaz odumrelych. Byla nasazena medikace, ktera me stoji 25000 Kc na 2 mesicne. Pokud by byla medikace nasazena v pocatku problemu nemuselo dojit k nevratnemu poskozeni meibomskych zlaz ! Od kliniky, ktera uvadi na svych internetovych strankach, ze se zabyva lecbou sucheho oka bych cekala vic ! Tedy ze opravdu syndrom sucheho oka leci ! Nyni mam nevylecitelne problemy, nemohu pracovat, nemohu temer ani vyjit ven kvuli vetru a nemam ani narok na invalidni duchod. Me uz nikdo nepomuze je to spis zprava pro ostatni. Ackoliv budu potrebovat pomoc ocnich lekaru pri techto zavaznych problemech do konce zivota. Nechci a ani nemohu nikomu nic vycitat spis me mrzi, ze je tento stav nevratny a pritom dnes jiz moderni medicina ma moznosti jak tuto nemoc lecit v pocatku.

Paní doktorka mě operovala s rozseklou rohovkou a později s šedým zákalem. Pacientovi se věnuje, je pečlivá a bravurně zvládá až hrozivé množství pacientů na ambulanci. Doporučuji