Adresy (2)

Šustova 1930, Praha
POLIKLINIKA ŠUSTOVA

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
27 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
A
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA ŠUSTOVA Jiný

1. Neochota sestry objednat na vyšetření při krátkodobé akutní bolesti. Protoze ani ona nechodi s kazdou bolestí břicha k lékaři.
2. Doktor neprojevil vůbec žádnou empatii, při popisu problému skočil do řeči.. s tím, ze s bolesti břicha (což nebýl problém, který jsem popisovala) jsem měla navštívit praktického lékaře.
Nevím, kde v takovým správaní hledat profesionalitu a ochotu pomoci. Ten přístup byl lidsky absolutně neakceptovatelný, pan doktor byl arogantný a ne zrovna prijemný a z toho důvodu rada pronecham své místo nové pacientce.
Práce každého lékaře je, být tu pro své pacienty a to nejen 1x do roka počas preventivních prohlídek, kterých jsem u něho absolvovala několik a o to více mne překvapila jeho dnešní reakce a celkový přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Mohu jen vřele doporučit, naprosto profesionální, lidský a velice citlivý přístup. Měla jsem tu čest k němu chodit celé těhotenství a i když je plně vytížen, tak je stále příjemný a dobře naladěný :) Z lékařského hlediska maximální péče, vždy všechno vysvětlí. Jsem mu vděčná, narodila se nám zdravá a krásná holčička :)


N
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už několik let a nemohu si stěžovat, je velmi milý, přátelský. Toto vyšetření může být spoustě ženám nepřijemné, ale díky jeho přístupu se to dá zvládnout. Jak mi sám jednou řekl je kamarádka, doktor, psycholog v jednom. Při vchodu do ordinace se zeptá jak se Vám daří a je vidět, že ho to opravdu zajímá. Mohu s ním řešit jakékoliv potíže i ty spojené se sexualitou, vždy zodpoví mé otázky bez ostychu. Jeho sestřička je neuvěřitelně příjemná paní. A oba tvoří skvělý tým. Doporučuji !!! Jen momentálně mají ordinaci na chodově. www.gynekologie-chodov.cz


M
Ověřeny pacient

Pavel Šmeral ml. - dle mé zkušenosti výborný, milý, jemný lékař s bohatou praxí. Doporučuji.


F
Ověřeny pacient

Zřejmě se zde mísí hodnocení dvou stejnojmenných lékařů, ordinujících navíc ve stejné ordinaci. Já se přidávám s oceněním MUDr. Šmerala staršího. Jiná pacientka tu napsala: "Velmi citlivý, neříká věci, které by mohly ublížit, dokáže pouhým okem poznat, v jakém psychickém rozpoložení se pacientka nachází a jaké potřebuje zacházení. Má dar intuice a schopnost uzdravovat slovem." To je velmi trefné i pro mou (zatím nepříliš dlouhou, ale velmi pozitivní) zkušenost s tímto lékařem.


M
Ověřeny pacient

Málo kde se člověk setká s tak profesionálním, milým, lidským a i vtipným doktorem.


J
Ověřeny pacient

Mohu opravdu jen chválit! Profesionální přístup, téměř nikdy nečekám - jak Vás objedná,tak většinou i jdete do ordinace. Moderní vybavení, diagnostika i terapeutické postupy. Jsem velmi spokojena s tímto lékařem s vysokým standartem. Sestřička je vždy ochotná,milá a pečlivá. V těhotenství skvělá péče, nic neponechá náhodě. Mladý, sympatický. Ordinuje na poliklinice na Chodově P4.


M

Pan doktor Pavel Smeral (mladsi) je vyborny. Citlivy, jak uz tu nekdo psal, prizpusobi se psychickemu rozpolozeni pacientky. Vse vysvetli. Ma moderni zarizeni ordinace. I sestricka je mila. Temer nikdy jsem necekala v cekarne dlouho, i kdyz jsem nebyla objednana. V porovnani s mym predchozim gynekologem, prohlidky u nej jsou velmi prijemne. Velmi doporucuji! (Nyni ordinuje v Poliklinice Sustova na Chodove.)


Skvělý člověk - výborný pan doktor, znám jej přes 20 let. Dvořáková


Ověřeny pacient

Vzhledem k častému využívání služeb tohoto serveru, přidávám své hodnodnocení a pozitivní ohlas, že mi tento server pomohl najít dobrého doktora po předchozích nepŕíjmených zkušenostech. Akorát mě trochu mate místo působení pana doktora - myslím, že v současnosti je to Poliklinika Chodov.

Nemůžu jinak, než hodnotit velice pozitivně. Personál (sestra i doktor) jsou vždy velice příjemní a profesionální. Člověk nikdy nečeká dlouho, ať už je objednán, nebo byl nucen předchozí objednání z různych důvodů narychlo přesunout. I když je pan doktor vytížen, není to problém. Na všehcny mé dotazy bylo odpovězeno přímo, stručně a jasně.

Začala jsem pana doktora navštěvovat v prvním trimestru těhotenství (mé první dítě) a doporučuji. Provedeny všechny potřebné vyšetření. Moje těhotenství proběhlo bez problémů, proto jsem neměla možnost ověřit si, jestli by i v tomto případu všechno fungovalo (teda z mé strany jenom vděčnost :-)). Ale na základě dosavadních zkušeností určitě doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti