POLIKLINIKA ŠUSTOVA
Šustova 1930, Praha

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Pan doktor i sestricka jsou skvely! Peclivosti pana doktora se u me prislo na onemocneni, ktere by se jen tak neodhalilo. Je az dojemne s jakou peci se staraji o bezbolestnost a komfort pri vysetrenich. Pana doktora doporucuji vsem a vsude. Navsteva gynekologa je pro mnohe mozna stres… pro me vlastne radost Lidskost a profesionalita k nezaplaceni :)

Umístění: POLIKLINIKA ŠUSTOVA Jiný

1. Neochota sestry objednat na vyšetření při krátkodobé akutní bolesti. Protoze ani ona nechodi s kazdou bolestí břicha k lékaři.
2. Doktor neprojevil vůbec žádnou empatii, při popisu problému skočil do řeči.. s tím, ze s bolesti břicha (což nebýl problém, který jsem popisovala) jsem měla navštívit praktického lékaře.
Nevím, kde v takovým správaní hledat profesionalitu a ochotu pomoci. Ten přístup byl lidsky absolutně neakceptovatelný, pan doktor byl arogantný a ne zrovna prijemný a z toho důvodu rada pronecham své místo nové pacientce.
Práce každého lékaře je, být tu pro své pacienty a to nejen 1x do roka počas preventivních prohlídek, kterých jsem u něho absolvovala několik a o to více mne překvapila jeho dnešní reakce a celkový přístup.

Mohu jen vřele doporučit, naprosto profesionální, lidský a velice citlivý přístup. Měla jsem tu čest k němu chodit celé těhotenství a i když je plně vytížen, tak je stále příjemný a dobře naladěný :) Z lékařského hlediska maximální péče, vždy všechno vysvětlí. Jsem mu vděčná, narodila se nám zdravá a krásná holčička :)

K panu doktorovi chodím už několik let a nemohu si stěžovat, je velmi milý, přátelský. Toto vyšetření může být spoustě ženám nepřijemné, ale díky jeho přístupu se to dá zvládnout. Jak mi sám jednou řekl je kamarádka, doktor, psycholog v jednom. Při vchodu do ordinace se zeptá jak se Vám daří a je vidět, že ho to opravdu zajímá. Mohu s ním řešit jakékoliv potíže i ty spojené se sexualitou, vždy zodpoví mé otázky bez ostychu. Jeho sestřička je neuvěřitelně příjemná paní. A oba tvoří skvělý tým. Doporučuji !!! Jen momentálně mají ordinaci na chodově. www.gynekologie-chodov.cz

Pavel Šmeral ml. - dle mé zkušenosti výborný, milý, jemný lékař s bohatou praxí. Doporučuji.

Zřejmě se zde mísí hodnocení dvou stejnojmenných lékařů, ordinujících navíc ve stejné ordinaci. Já se přidávám s oceněním MUDr. Šmerala staršího. Jiná pacientka tu napsala: "Velmi citlivý, neříká věci, které by mohly ublížit, dokáže pouhým okem poznat, v jakém psychickém rozpoložení se pacientka nachází a jaké potřebuje zacházení. Má dar intuice a schopnost uzdravovat slovem." To je velmi trefné i pro mou (zatím nepříliš dlouhou, ale velmi pozitivní) zkušenost s tímto lékařem.

Málo kde se člověk setká s tak profesionálním, milým, lidským a i vtipným doktorem.

Mohu opravdu jen chválit! Profesionální přístup, téměř nikdy nečekám - jak Vás objedná,tak většinou i jdete do ordinace. Moderní vybavení, diagnostika i terapeutické postupy. Jsem velmi spokojena s tímto lékařem s vysokým standartem. Sestřička je vždy ochotná,milá a pečlivá. V těhotenství skvělá péče, nic neponechá náhodě. Mladý, sympatický. Ordinuje na poliklinice na Chodově P4.

Pan doktor Pavel Smeral (mladsi) je vyborny. Citlivy, jak uz tu nekdo psal, prizpusobi se psychickemu rozpolozeni pacientky. Vse vysvetli. Ma moderni zarizeni ordinace. I sestricka je mila. Temer nikdy jsem necekala v cekarne dlouho, i kdyz jsem nebyla objednana. V porovnani s mym predchozim gynekologem, prohlidky u nej jsou velmi prijemne. Velmi doporucuji! (Nyni ordinuje v Poliklinice Sustova na Chodove.)

Skvělý člověk - výborný pan doktor, znám jej přes 20 let. Dvořáková