Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Ústav leteckého zdravotnictví
Gen. Píky 1, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ústav leteckého zdravotnictví

Najlepsi doktor. Odbornik na mieste so skvelym pristupom. Je to anjel, ochotny naozaj pacientovi pomoct.

C
Umístění: jiné místo zablokovaná páteř

Mně dr. Retek velice pomohl, obstřik zablokované páteře nebolel a pomohl okamžitě, jednání lékaře bylo milé, věcné a efektivní.

Vážený pane doktore, velmi si vážím toho, co jste pro mě a pro moji rodinu udělal ! Děkuji za to, že mohu být Vaším pacientem, i když nejradši bych byl úplně zdráv :-). Ing. Pavel Šapovalov.

Pan doktor byl ke mně vždy vstřícný a nikdy jsem neměla pocit, že by na mě neměl čas. Po výhřezu ploténky mi vysvětlil mé možnosti a po domluvě zařídil operaci, díky které mohu opět fungovat. Moc děkuji! Soukupová

Pan doktor Retek patří mezi nejschopnější lékaře,jaké jsem ve svém životě při práci ve zdravotnictví mohla poznat.Je vynikající odborník,který se dostane vždy k jádru problému a dál ho řeší.Má velmi hezký přístup k pacientům,kterých má vždy plnou ordinaci a nikdy svého pacienta,který potřebuje pomoci neodmítneV jeho ordinaci jsem se cítila vždy velmi příjemně.
A na adresu anonymů nebo lidí,kteří mají negativní přístup k životu a proto chtějí druhým škodit, bych podotkla,aby hledali chybu především v sobě,ve svém chování a nebo vyhledali pomocné řešení u lékaře psychiatra nebo psychologa. Jitka Priknerová

Dnes jsem si otevřel tyto stránky a přečtení "komentářů s tkz podpisy Alena a Meshspot" mě přinutilo k reakci. Dr. Pavel Retek se nemusí obhajovat proti naprosto i urážlivým komentářům. Jeho výsledky a stovky spokojených uzdravených pacientů hovoří za ně. Nedivím se, že se pisálkové nedokázali podepsat. I takto si někteří jedinci mohou vysvětlit demokracii. Je mi z toho trochu smutno, když anonym může urážet lékaře, který je neobyčejně poctivý a pečlivý. Nedoufám ani, že tito lidé najdou odvahu se nazvat jmény.
Vladimír Tišer

Pan doktor Retek,je nejenom výborným lékařem ale i člověkem.Několik let jsem měla tu čest pracovat na stejném oddělení neurologie v ÚVN Střešovicích,Vždy vstřícný a ochotný člověku(pacientovi) pomoct!A touto cestou bych ho rada pozdravila.Kdyby byli všichni takový jako je on,bylo by to skvělé.Lenka Moučková(Nováková).

Pan doktor Retek má problém se slušnou a vstřícnou komunikací. Zda je dobrý nebo špatný neurolog nedokáži odborně posoudit, ale lidsky je to velice bídné. Po dlouhém čekání v čekárně jsem vždy strávil v ordinaci sotva minutu. Žádné vysvětlení. Když se ptám jak dále postupovat, tak sestra již otevírá dveře dalšímu pacientovi. Když potřebuji standardní vyšetření pro jiného lékaře (prováděné běžně dle metodiky pojišťovny), tak ho nedostanu s vysvětlením, že o toto nemá co žádat. Pokud očekáváte od doktora doporučení a rady k vašemu zdraví, tak tento pan doktor je pro vás naprosto nevhodný. Arogantní chování již jen dokresluje celkově špatný přístup k pacientovi. Tohoto doktora určitě nedoporučuji.

Arogantní, nepříjemný, nevydává lékařské zprávy. Nic nevysvětlí, neřekne ani výsledek z vyšetření jen podá jiný recept !!!

Dr. Retek se stará již mnoho let o zdraví mé i celé mé rodiny. Jedná se o nesmírně oddborně zdatného lékaře a jeho lidský přístup k pacientovi vždy vzbudí naprostou důvěru. Není se proto čemu divit, že jeho ordinace jak na dřívějším působení v ÚVN, tak i v současné jsou plně vytíženy, tento lékař nikdy nedokáže odmítnout pacienta a to i na úkor svého již volna. S klidným svědomím mohu jenom konstatovat, že se jedná o člověka, který je naprosto nasvé místě. Své zaměstnání bere jako poslání a nutnost pomáhat. Rád tímto vyjádřím poděkování i za ostatní.

Vladim ír Tišer