Adresa

Praktický zubní lékař
Horova 28, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Pan doktor mi na doporučení ve FN U sv. Anny dělal můstek po rozštěpové vadě. Teď po šesti letech s tím mám velké potíže a můj stomatolog má co dělat, aby mi zuby zachránil.... mám nedostatečně vyplněné zubní kanálky, díky čemuž se mi pod můstkem tvoří zánět a v nejbližší době musím znovu zaplatit celý nový můstek, který mi mohl sloužit ještě pár let. Nechápu, jak to mohl tak špatně udělat, když i já na RTG poznám, že to není správně!

K
Ověřený profil

Velmi citlivý přístup. Veškeré obavy z naší dcery hned po první návštěvě opadly, kdy s ní pan doktor příjemně komunikuje, vše jí s úsměvem vysvětlí, to se cení!

L
Ověřený profil

PAN DOKTOR,MĚ,VŽDYCKY POMOHL OD STRACHU Z BOLESTI SAMÉ I STRACHU SE ZÁKROKU.DO ORDINACE CHODIM JIŽ DVANÁCT LET,A Z TAK MILOU ATMOSFEROU JSEM SE NIKDE NESETKALA.JEN VĚŘÍM,ŽE BUDE MÍT JEŠTE HODNĚ SIL ABYCH K NĚMU MOHLA CHODIT JA A MOJE RODINA DALŠÍCH DVACET LET.ZA VŠE DÍKY PANE DOKTORE. LITSCHMANN JIŘÍ


P
Ověřený profil

děkuji, panu doktorovi za jeho profesionální ošetření a lidské jednání při jeho náročné praxi,taktéž i jeho sestře za její přívětivé chování a vždy dobrou náladu. Jen tak dále!!


L

Perfektní po všech stránkách! Skvělý přístup k pacientovi a perfektní práce.. První zubař, u kterého nejsem zpocená hned ve dveřích z představy, že budu muset otevřít pusu :) A ani při vrtání jsem neumírala (což je u mě u posery dost co říct :))


Pracovitý, vstřícný, přátelský, ochotný, vzdělaný, má dlouholetou praxi, aktuální přehled a umí komunikovat s pacienty.


OPRAVDU NEJLEPŠÍ,,NENÍ CO DODAT..


Nedoporučuji, velmi slabý.


Je výborný,doporučuji.


Naprosto perfektní a erudovaný stamatolog.


Došlo k chybě, zkuste to znovu