Praktický zubní lékař
Horova 28, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pan doktor mi na doporučení ve FN U sv. Anny dělal můstek po rozštěpové vadě. Teď po šesti letech s tím mám velké potíže a můj stomatolog má co dělat, aby mi zuby zachránil.... mám nedostatečně vyplněné zubní kanálky, díky čemuž se mi pod můstkem tvoří zánět a v nejbližší době musím znovu zaplatit celý nový můstek, který mi mohl sloužit ještě pár let. Nechápu, jak to mohl tak špatně udělat, když i já na RTG poznám, že to není správně!

Velmi citlivý přístup. Veškeré obavy z naší dcery hned po první návštěvě opadly, kdy s ní pan doktor příjemně komunikuje, vše jí s úsměvem vysvětlí, to se cení!

PAN DOKTOR,MĚ,VŽDYCKY POMOHL OD STRACHU Z BOLESTI SAMÉ I STRACHU SE ZÁKROKU.DO ORDINACE CHODIM JIŽ DVANÁCT LET,A Z TAK MILOU ATMOSFEROU JSEM SE NIKDE NESETKALA.JEN VĚŘÍM,ŽE BUDE MÍT JEŠTE HODNĚ SIL ABYCH K NĚMU MOHLA CHODIT JA A MOJE RODINA DALŠÍCH DVACET LET.ZA VŠE DÍKY PANE DOKTORE. LITSCHMANN JIŘÍ

děkuji, panu doktorovi za jeho profesionální ošetření a lidské jednání při jeho náročné praxi,taktéž i jeho sestře za její přívětivé chování a vždy dobrou náladu. Jen tak dále!!

Perfektní po všech stránkách! Skvělý přístup k pacientovi a perfektní práce.. První zubař, u kterého nejsem zpocená hned ve dveřích z představy, že budu muset otevřít pusu :) A ani při vrtání jsem neumírala (což je u mě u posery dost co říct :))

Pracovitý, vstřícný, přátelský, ochotný, vzdělaný, má dlouholetou praxi, aktuální přehled a umí komunikovat s pacienty.

OPRAVDU NEJLEPŠÍ,,NENÍ CO DODAT..

Nedoporučuji, velmi slabý.

Je výborný,doporučuji.

Naprosto perfektní a erudovaný stamatolog.