Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Pan doktor je bohužel velmi arogantní. Místo normálního vysvětlení, že mám problém řešit jinde, mě pan doktor začal rovnou urážet.

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Ráda bych připojila svou velmi dobrou zkušenost s panem doktorem Pavlem Müllerem a klinikou GynCentrum Praha v budově ISCARE v Libni. Na konci února jsem podstoupila u pana doktora operativní zákrok-hysterektomii. Pan doktor Müller je velmi vstřícný, věcný, vše vysvětlí pochopitelně i laikovi. Jeho vlídný, klidný a pohodový přístup mne ohromně uklidnil, a co hodnotím jako velké plus – mluvil na mne i na sále, než jsem usnula i na JIP, když jsem už nespala. Je radost se setkat s lékařem, který své povolání vykonává se zájmem a rád, a dvojnásobná radost, když jste jeho pacient.
Také prostředí na klinice GynCentrum bylo skvělé, jako v hotelu. Sestřičky i lékaři, všichni byli vstřícní a velmi milí. Takovou péči bych přála všem pacientům.

Umístění: GynCentrum Praha Jiný

Perfektně provedená operace. Vstřícnost a rychlé vyřešení mého problému. Samotný pobyt na klinice Gyncentra Českomoravská byl příjemný.

Umístění: GynCentrum Praha

Doktora Mullera rozhodne nedoporucuji, pokud se snazite otehotnet. Uz pri registraci se me zeptal, zda nahodou nejsem tehotna, ze pry to pro nej pak znamena vykony, ktere pojistovny nehradi. Uz tohle me melo varovat. Pro tohoto lekare je totiz podle me na prvnim miste profit. Byla jsem u nej na hormonalnich testech, rekl mi, ze se ozvou a ze mam prijit v pripade, ze testy nebudou v poradku.Nikdo se neozval, tak jsem volala sestre, jestli mam prijit. Rekla mi, ze ano. Pul dne jsem si tedy delala starosti, ze vysledky jsou spatne. Doktor mi vsak rekl, ze vysledky jsou OK. Byla jsem samozrejme rada, on ovsem pokracoval, ze pokud dopadne dobre i partneruv spermiogram, tak mi doporucuje operaci, kterou by se zjistila pruchodnost atd. Ihned pokracoval, ze mi muze operaci zprostredkovat za 5000,-(operace samotna je hrazena pojistovnou). Kdyz jsem se zacla ptat, protoze se mi operace nezdala, byl arogantni a vysmal se mi, ze neznam rozdil mezi tim, jak funguji vajecniky a vejcovody. Clovek vy cekal, ze od toho je on lekar, aby to pacientce vysvetlil..Krome jeho krajne neempatickeho chovani je take velka komplikace, ze ordinuje jen v pondeli a patek.

Dokud jsem k panu doktorovi chodila jen na preventivní prohlídky a platila dobrovolný poplatek za nadstandard, bylo vše v pořádku. Když jsem nadstandard přestala hradit, tvářil se uraženě a můj zdravotní stav poté vůbec neřešil. Lidský přístup zde určitě nehledejte, je vhodným lékařem jen do té doby než je vám špatně a skutečně potřebujete lékařskou pomoc.

Byla jsem u pana doktora jednou na preventivní prohlídce. Při vyzvednutí cytologických testů mi řekl, že se jim to nelíbí, ať se stavím na nové testy za 3 měsíce. S tím, že tam je něco šedivého a černé je rakovina. Dost mě vyděsil a ani mi nenabídl další postup nebo co se bude dít dál. Další den jsem psala mail, že chci výsledky poslat. Uraženě se ptal, jestli si to chci hledat na netu nebo je chci pro další konzultaci s někým jiným. Ptal se, protože mě pak vzhledem k mému nízkému věku nechce doma najít umírající, protože jsem si něco přečetla na internetu. Diskriminace kvůli věku? Vážně? Naprosto neprofesionální přístup!

Pan doktor s lidským a profesionálním přístupem, chodím k němu na prevenci už mnoho let, také mne operoval, jsem ráda, že jsem jeho pacientka.

Pan doktor s profesionálním přístupem; kvalitně provedl otevřenou operaci dělohy - mohu jedině doporučit. Má mou naprostou důvěru.