Konzultace interna, kardiologie
Na Slupi 6, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Konzultace interna, kardiologie Jiný

Pan doktor mě dnes po dotazu okřikl, že na mě nemá čas, a že od toho máme příští schůzku za týden, byl navíc při všech předchozích schůzkách o 15 - 20 minut opožděn. Při předávání zápisků denních aktivit při 24h monitorování tlaku a tepu mě opět zkritizoval a reagoval podrážděně, prý: "Takový titěrný papírek?" a zakroutil nevěřícně hlavou. Záznamy denních aktivit jsem přitom měl na standardním poznámkovém bločku rozměrů čtvercových post-it notes. Namísto aby mi poděkoval, že jsem si záznamy vedl, projevil kritiku, že jsou na "titěrném papírku". Pan doktor mi také při odpojování přístroje na puls nejdříve odpojil přísavku aniž by přístroj před tím vypnul, či něj vyndal z přístroje baterky. Tím ohrozil 24h naměřených údajů, které teď mohou být touto chybnou manipulací zkreslené. Nejsem tedy moc spokojen ani s osobním přístupem k pacientovi, ani s technickými dovednostmi pana doktora.

Špičkový kardiolog a internista, precizní, s empatickým přístupem k pacientovi. Vyšetření je kompletní, pan doktor umí svou práci velmi dobře je milý, vlídný, léčí komplexně, je-li třeba tak je přísný. Super.
Určitě doporučuji, ale pokud vím, má plno.