Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Jsem u něj již rok, mám za sebou jedno IVF (3 x transfér), z toho dva negativní výsledky a jeden pozitivní - bohužel mimoděložní tt. Ze začátku mi přišel doktor trošku nevšední a zvláštní, ale mám s ním jen dobré zkušenosti. Udělal nám komplet veškerá vyšetření co snad udělat dají. Nemám s ním žádný problém - je naprosto vstřícný, schopen zodpovědět veškeré dotazy. Bez problému, hodnotím pouze kladně. To že to prostě nevyjde hned, s tím asi není moc schopen on sám o sobě udělat. Je třeba vydržet. A to že to stojí peníze? Stojí jelikož to nehradí plně zdravotní pojišťovny, ostatní lékářské zákroky stojí mnohem více jenomže to nikdo nevidí, protože je za ně platí pojišťovny a každý to bere jako samozřejmost.

velmi arogantní pan doktor, poté, co mi opomněl říci pár důležitých informací, jsem utekla k jinému, to stejné doporučuji i ostatním ženám ;)

Ověřený profil

Velmi nedoporučuji. Před IVF vám neudělá skoro žádné vyšetření a ani vám nic neporadí. Podstoupila jsem s ním jedno IVF a můžu říct, že to byli pro mě zbytečně vyhozené peníze. Až když jsem přešla k jinému lékaři a ten nás teprve nechal s manželem pořádně prohlídnout, tak jsme zjistili, že se to IVF nemohlo podařit, ani náhodou. Pokud můžete, tak od něj rychle utečte.


N
Ověřený profil

zatim k nemu dochazim pomerne malo,ale mohu rict takovy typicky americky doktor... usmevavy...i kdyz opomnel nam jednou rict celkem dulezitou informaci,ale i to se muze stat..jsme prece lidi...takze vrele doporucuji


K

Mohu jen doporučit. MUDr. Čermák je skutečný odborník, profesionál. Ano, IVF je finančně nákladná záležitost, ale to je ve všech centrech asistované reprodukce. MUDr. Čermák je však špičkový lékař, který mi nesmírně pomohl a já se tak dočkala po mnoha neúspěších v jiném centru, vytouženého miminka.


V

K panu doktorovi jsem přešla po špatné zkušenosti s mou bývalou gynekoložkou. Po zkušenosti mohu jen doporučit. Velmi příjemný PAN DOKTOR!!! Ochotný, milý a jeho přístup je opravdu profesionální. Vše dokonale vysvětlí, probere a hlavně pomůže a vyléčí. Takoví kdyby byli všichni, tak je to super.


Došlo k chybě, zkuste to znovu